Mida teha Costa Adejes

Mida teha Costa Adejes

Sa kavatsed veeta oma puhkuse Costa Adejes ja otsid tegevusi, mida teha? Siis olete jõudnud õigesse kohta.

Siit leiad tegemisi, külastatavaid kohti, vaatamisväärsusi, häid ideid ja olulist teavet, mis aitavad muuta su puhkuse Costa Adejes meeldejäävamaks, nauditavamaks, aktiivsemaks ja lõbusamaks.

TOP 11 asja, mida Costa Adejes teha, et muuta oma puhkus lõbusamaks ja meeldejäävamaks:

Siin on meie TOP 11 kõige populaarsemat külastuskohta ja asja, mida Costa Adejes või Costa Adejes teha:

 • Külastage muljetavaldavat Volcan Teide’i ja Teide rahvusparki.
 • Tutvuge Tenerife autentsete küladega: Icod de los Vinos, Masca ja Garachico.
 • Ühepäevane põgenemine naabruses asuvale saarele La Gomera tuuriga
 • Avastage Tenerife Off-road Quadiga
 • Avastage hingematvaid radu ja matkaradu
 • Tunne end nagu lind: Mine langevarjuga lendama
 • Nautige päikest ja merd Costa Adeje randades
 • Värskendage ja tundke adrenaliini: sõitke jetisuusaga
 • Vaadake päikeseloojangut koos oma paarilisega erajahil
 • Vaadake öösel Teidel tähti
 • Vaadake vaalu ja delfiine nende loomulikus keskkonnas
 • Vaadake suurejoonelisi Los Gigantese kaljusid katamaraanituuril
 • Ujumine ja snorgeldamine fantastilistes selge veega lahtedes

Kõik mainitud tegevused ja isegi palju muud võite leida allpool ja broneerida meie juures. Valige need, mis teile meeldivad, ja lisage mõned oma tegemiste nimekirja.

Pakume mõned tegevused, mis asuvad otse Costa Adejes, kuid teisest küljest pakub Tenerife tohutult palju erinevaid looduslikke ja kultuurilisi huviväärsusi ning mõned neist on kindlasti külastamist väärt. Hea on see, et Costa Adejest on lihtne teha, sest kõik bussiekskursioonid ja päevased ekskursioonid pakuvad pealevõtmist (ja ka tagasitulekut :D) kõigist Costa Adeje peamistest kuurortidest (Las Americas, San Eugenio, Fañabe, El Duque, Callao Salvaje, La Caleta ja Playa Paraiso). Nii et te ei pea mõistatama, kuidas sinna jõuda.

Üheks peamiseks kohustuslikuks vaatamisväärsuseks Tenerifel on muidugi kuulus Vulcan Teide. See 3718 meetri kõrgune mägi on kõrgeim mitte ainult Kanaari saartel, vaid kogu Hispaanias. Teide mägi on ümbritsetud Teide rahvuspargiga, mis on UNESCO maailmapärandi objekt. See hõlmab väga erinevaid maastikke, sealhulgas kuulsaid Kuu maastikke. Veel üks põhjus Teide rahvuspargi külastamiseks on see, et seal on filmitud mõned filmid, näiteks “Miljon aastat eKr” ja “Titaanide kokkupõrge”.

Teidet võiksite külastada poolepäevase ekskursiooniga Teide’ile. Selle ekskursiooniga on teil aega ka köisraudteega mäe tippu sõita (köisraudtee tuleb lisaks ekskursioonile maksta). Natuke õnne ja pilvitu taevalaotuse korral näete tipust kõik seitse Kanaari saart.

Kui soovite veidi keskkonda vahetada, tehke päevane giidiga ekskursioon LA GOMERA saarele, mille saate kätte Costa Adeje saarelt, mida selgetel päevadel näete Costa Adeje teisel pool merd. Seda saart külastas isegi Christoph Kolumbus. Selle rahvuspark Garajonay on teine näide Laurisilva troopilisest metsast.

Teide-Masca ekskursioon on väga populaarne ja soovitatav, sest see viib teid Tenerife kõige väärtuslikumate paikade juurde. Nende hulgas on lisaks Teide’ile ja Mascale ka Icod de los Vinos oma kuulsa 1000-aastase draakonipuu ja Garachico, minevikus jõukas kaubandussadam, mis hävis vulkaanipurske tagajärjel.

Masca on väike autentne küla, mida ei tohiks vahele jätta. See paneb teid tundma end teises reaalsuses, jälgides sajandite jooksul säilinud tüüpilist Kanaari atmosfääri.

Kurioosne asi Masca küla puhul on see, et legendaarselt oli see oma isoleeritud asukoha tõttu varem piraatide pelgupaik.

Valmistage oma kaamera ette. Need suurejoonelised vaated väärivad seda, et neid oma Instagrami postitada!

Suurepärane romantiline tegevus on Teide öine ekskursioon. Vähese valgusreostuse tõttu on Tenerife üks parimaid kohti tähtede vaatlemiseks. Ütleme teile veelgi rohkem – Teide rahvuspark on tunnustatud kui “Tähevalguse sihtkoht.” Piisavalt hea põhjus, et teha see fantastiline tegevus koos oma kallimaga.

Kuumusest jahutamiseks võite Costa Adeje’st alates võtta osa mõnest olemasolevast veespordialast tegevusest.

Costa Adejes on väga palju erinevaid tegevusi, mis pakuvad teile puhkuse ajal meelelahutust.

Tahate oma puhkuse ajal Costa Adejes saada täiesti silmapaistvaid kogemusi? Siis hüpake mägedest ja tehke Tandem-paragliding (koos pealevõtmisega Costa Adejest) koos kvalifitseeritud instruktoriga ning vaadake Tenerife imelist lõunarannikut ja mägesid linnupildi pealt.

Costa Adeje on ideaalne koht oma lemmikveespordialade realiseerimiseks.

Lõõgastav rannapuhkus ei ole teile piisav? Costa Adejes viibides saate teha ka veespordialasid! Siit leiad kõikvõimalikke veespordialasid: Jett-suusatamine, banaanisõit, parascending ja palju muud! Kui viibite Costa Adejes, siis on teil kõik järgmised veespordialad olemas, mida te saate realiseerida. valige lihtsalt teile sobiv.
Sõida Tenerife merel jet-skiga ja tunne samal ajal kiirust, värskendust ja adrenaliini. Kui te pole seda veel teinud, andke sellele võimalus!

Pakume teile erineva kestusega jetisuusatamist alates 40 minutist kuni 2 tunnise lõbusõiduni. Tahad teha parima jetisuusa safari? Pakume teile suurt lõbu koos Jet Ski Safari Los Gigantes, mis ei lahku Costa Adejest, vaid nad võtavad teid peale otse teie hotellist Costa Adejes. Lihtsalt otsustage, kui kaua soovite minna ja alustada nautida adrenaliini!

Costa Adeje laevareisid

Te võite küsida, miks teha paadireisi Tenerifel? Noh, siin on mõned põhjused, peale lõõgastumise ja ookeani nautimise muidugi.

Vaalade või delfiinide vaatlemine

Costa Adeje on ideaalne koht selliste tegevuste jaoks nagu vaalapüügivaatlus. Tenerife ja La Gomera vete vahel elavad alaliselt vaalad ja delfiinid. Kuigi Kanaari saarte vetes on nähtud üle 28 vaala- ja delfiiniliigi, on siin kõige levinumad liigid pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid.

Külastage neid ühe meie paadireisiga, mis väljub Puerto Colonist – sadamast, mis asub otse Costa Adejes. Saate teha 2-tunniseid, 3-tunniseid või 4,5-tunniseid paadireise. Teil on ka erinevaid paadivariante, sõltuvalt teie eelarvest ja eelistustest. Tenerifel saame pakkuda teile luksusjahtide tšartereid , purjepaate, katamaraane, mootorsõiduki ja RIB paate ning need kõik väljuvad Costa Adejest.

Los Gigantes Cliffs

Lisaks vaalade vaatlusele võiks paadireis olla suurepärane võimalus külastada suurejoonelisi Los Gigantese kaljusid. Need fenomenaalsed vulkaanilised kivimoodustised moodustavad tohutu vertikaalse seina, mille kõrgus ulatub mõnes kohas 800 meetrini. Üsna muljetavaldav, tuleb tunnistada! Nii et olge valmis, et seda monumentaalset looduse imet nähes hakkavad teil nahal libisemised tekkima.

Veel mõned imelised tegevused, mis kuuluvad paadireiside juurde, on ujumine ja snorgeldamine ühes Tenerife kõige kaitstumatest väikestest lahtedest, nagu Masca Bay või El Puertito. Tavaliselt on snorgeldamismaterjalid juba pardal (kontrollige laeva kirjeldusest, kas see on lisatud).

Kui olete entusiastlik loodushuviline, ärge kartke uurida mõnda Tenerife matkarada. Parimad on matkad Masca kanjonis või tõus Teide’ile. Mõned matkarajad on tõeliselt keerulised, mõned nõuavad lihtsalt mugavaid jalanõusid ja armastust looduse vastu.

Neile, kes soovivad Tenerifega ebatavalisel viisil tutvuda, soovitame teha Costa Adeje’st Quad-safari koos ühe meie Quad-safari tegevusega. Saate uurida mõnda tõeliselt suurejoonelist Tenerife piirkonda, näiteks Los Gigantese ja Teide rahvusparki. Sõidate peamiselt maastikul, nii et teil on võimalus vaadata Tenerife loodust teistsuguse nurga alt.

Jeepisafari on teine võimalus Tenerife avastamiseks maastikul.

Kui soovite rohkem privaatsust ja kohandamist

Teile meeldib paadireisi mõte, kuid soovite seda teha täiesti privaatselt? lahendus on rentida jaht koos kapteniga ja teha Costa Adejes privaatne paadirent. Saate teha eraviisilise vaala vaatlemise ekskursiooni ja muud tegevused, mis kuuluvad standardse paadiekskursiooni juurde, või kujundada oma reisi.

Astuge ühele pakutavatest paatidest või jahtidest ning purjetage eemal rahvamassist ja lärmast, et nautida rahu ja rahulikkust intiimses atmosfääris.

Kui kavatsete tähistada mingit erilist sündmust

Muide, erajahtide prahtimine on suurepärane võimalus tähistada mis tahes erilist sündmust, näiteks sünnipäeva, abieluettepanekut, tüdrukute- või poissmeestepidu. Eriline põhjus ei ole siiski vajalik – lihtsalt tehke seda koos oma sõprade või perega ja see fantastiline päev jääb üheks kõige soojemaks mälestuseks teie puhkusest Tenerifel.

Päikeseloojangupaatide harta ettepaneku jaoks

Esimene asi, mis pähe tuleb, on Costa Adejes päikeseloojangupaatide prahtimine. Mis võiks olla romantilisem, kui vaadata värvilist päikeseloojangut koos oma kallimaga, võttes samal ajal klaasi vahuveini? See võiks olla ideaalne hetk abieluettepaneku tegemiseks või pulma-aastapäeva tähistamiseks.

Kui teile meeldib püüda kala või soovite seda lihtsalt proovida oma puhkuse ajal Costa Adejes, siis soovitame teile Happy Hookeri ühiseid kalastusretki või erapüügiretki. Kapten on kogenud ja tunneb kõiki parimaid püügikohti, nii et tõenäosus kala saada on üsna suur.

Costa Adejes saab ka sukelduda või snorgeldada.

Kui te pole varem sukeldumisega tegelenud, soovitame teile meie Try Dive. See on suurepärane võimalus avastada Tenerife veealust maailma turvaliselt ja kvalifitseeritud instruktori juhendamisel. Meie Try Dive on mõeldud spetsiaalselt kogemusteta sukeldujatele. Või tehke Costa Adejes sukeldumiskursus ja avastage uskumatu veealune maailm. Hankige oma puhkuse ajal ametlik PADI sukeldumise sertifikaat ühe meie PADI kursuse abil. Ärge muretsege, kui teil ei ole mingeid sukeldumiskogemusi.

Väga lihtne viis snorgeldamist teha on minna ühe meie ekskursiooniga, mis sisaldab seda reisiplaani. Hea valik oleks Abrazo katamaraan või erapaatide prahtimine. Paat sisaldab tavaliselt juba maske ja torusid ning neid saab tasuta kasutada.

Rannad

Ja muidugi ärge unustage seda, mille pärast te Costa Adeje’sse tulite – selle kaunid rannad. Venitage end soojale liivale ja võtke täiuslik päikesepaiste Playa Fañabe, Playa Troya, Playa del Bobo või Playa del Duque’i rannas. Snorkeldamiseks võiksite kaaluda külastamist armsasse kaitstud lahte – El Puertito de Adeje (Kilpkonnalaht).

Mida on oluline teada Costa Adeje kohta?

Kus asub Costa Adeje Tenerifel?

Costa Adeje asub Tenerife lõunaosa rannikul. Vaid 25-minutilise autosõidu kaugusel lõunapoolsest Reina Sofia lennujaamast leiate selle kauni puhkekeskuse.

Tänu soojale ilmale, rohketele atraktsioonidele, tegevustele, imelistele randadele igat liiki rannasõpradele ja Atlandi ookeani selgele veele hoiab Costa Adeje paljude aastate jooksul kindlat positsiooni kõige eelistatumate puhkuse sihtkohtade nimekirjas Tenerifel.

Kus Costa Adejes ööbida?

Costa Adeje pakub head valikut majutuskohti. Seal on palju luksushotelle, nagu näiteks hotell Bahia del Duque, mis on mitu korda kantud “Hispaania parima kuurordi” kuldnimekirja, või kuulus Hard Rock Hotel Tenerife. Kuid seal on ka mõned soodsad hotellid ja korterid, mis pakuvad head teenust.

Mida Costa Adejes teha?

Kui otsite ideid ja tegevusi, mida Costa Adejes viibimise ajal teha, siis ütleme teile, et Tenerifel on palju külastatavaid kohti ja tegevusi igale maitsele ja eelistustele, alates peresõbralikust kuni adrenaliinipurskamiseni. Taimestiku ja loomastiku rikkus muudab Tenerife ka loodushuvilistele huvitavaks paigaks.

Tenerife on suurim saarestikku moodustavatest seitsmest Kanaari saarestikust. See on ka kogu Makaroneesia suurim ja kõige tihedamini asustatud saar.

Milliseid ilmastikutingimusi on oodata?

Enamikku asjadest, mida me pakume teha, saab teha aastaringselt. Pole vahet, kas reisite suvel või talvel, Tenerife rõõmustab teid alati oma pehme kliima tõttu sooja temperatuuriga. seetõttu on Tenerife saanud endale “igavese kevade saare” nime.

Kuigi kliima võib Tenerife lõuna- ja põhjaosas varieeruda, hoiavad Sahara sooja tuuled Tenerife lõunaosa enamasti alati soojana ja päikesepaistelisena. Nii et kui viibite Costa Adejes, ei pea te vihma ja halva ilma pärast eriti muretsema

Kalapüügilaevad aastal Costa Adeje

Kalapüügiretked aastal Costa Adeje

Paadi rentimine aastal Costa Adeje

Paadireisid aastal Costa Adeje

Quad Bike Safarid aastal Costa Adeje

Saare ekskursioonid aastal Costa Adeje

Soovitatavad tegevused aastal Costa Adeje

Sukeldumine aastal Costa Adeje

Tegevuspaketid aastal Costa Adeje

Temaatilised pargid aastal Costa Adeje

Trekking aastal Costa Adeje

Vaalade vaatamine aastal Costa Adeje

Veesport aastal Costa Adeje