Costa Adeje vaalade ja delfiinide vaatamise ekskursioonid

Costa Adeje vaalade ja delfiinide vaatamise ekskursioonid

Vaalade vaatamine Costa Adejes, Tenerifel on ilmselt kõige populaarsem tegevus, mida kõik puhkajad saavad teha. Meie enam kui 5-aastane kogemus turul on tõestanud, et igas vanuses ja igas maitses inimesed veedavad seda imetlusväärset ja lõõgastavat tegevust suurepäraselt. Nii et lugege edasi, et avastada 5 peamist põhjust, miks vaala vaatamine peaks olema teie Costa Adeje puhkuse jaoks mõeldud tegevuste nimekirjas.

Kas olete kuulnud, et Tenerife on üks parimaid kohti vaalade ja delfiinide vaatlemiseks nende loomulikus keskkonnas? Seda seetõttu, et nad elavad pidevalt Tenerife ja La Gomera vahelistes vetes ning neid saab näha igal kuul aastas. Seega on vaalavaatlusretki võimalik teha aastaringselt, isegi siis, kui meie Vulcano Teide on lumine.

Nende armsate, armsate ja graatsiliste vaalade vaatlemine lihtsalt paadi lähedal mängides on kogemus, mida te oma igapäevases elus nii lihtsalt ei saa. Miks mitte? Kasutage võimalust neid oma puhkuse ajal Costa Adejes vaadelda ja imetleda! Kõige tavalisemad loomad selles piirkonnas on pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid. Ja garanteeritud on, et kohtute ühega neist vaalavaatluspaadiga sõidu ajal. Kui soovite teha katamaraaniga väikese osalejate arvuga, siis vaadake seda 3-tunnist katamaraanituuri!

Keegi ei saa eitada kõiki tervislikke eeliseid, mida inimene saab ookeani lähedal või ookeani ääres viibides. Värske õhk, päike, lainete heli ja ookeanituul loovad parima stressivastase ja lõõgastava efekti. Vaalade vaatamise paadireisi tehes saad kindlasti lahti kõigist muredest ning veedad oma puhkuse ajal Costa Adejes õndsalt ja mõnusalt.

Lisaks vaalavaatlusele on paadireis suurepärane võimalus külastada mõnusat, puhta ja läbipaistva veega rahulikku lahte, kus saab ujuda ja snorgeldada. Enamik Costa Adeje vaalapüügireise ankrusse jääb Masca lahes või El Puertito lahes.

 

Tõenäoliselt küsisite endalt, milline tegevus sobib kindlasti kõigile teie pereliikmetele või sõpruskonnale? Tegevus, mis meeldib võrdselt nii lapsele, teismelisele kui ka täiskasvanule. Nii et see ongi see – vaala vaatamise ekskursioon. Lihtsalt tehke see ja teil on palju rõõmsaid mälestusi oma puhkusest Costa Adejes.

Kui olete huvitatud Costa Adeje’st delfiinipaatide ekskursioonist, vaadake kõiki meie pakutavaid võimalusi ja valige see, mis teile kõige paremini sobib. Meil on palju erinevaid ekskursioone, mis põhimõtteliselt erinevad kestuse ja paadi tüübi poolest.

Kõik delfiini- ja vaalavaatlusekskursioonid algavad Puerto Colonist, Costa Adejes asuvast sadamast.

Saate nautida 3-tunnist laevareisi koos snorgeldamise, vaalavaatluse ning suupistete ja jookidega vähendatud reisijate arvuga paadi pardal.

Hea valik on Abrazo katamaraan, nii et teil on mugav reis ja suurepärane lõõgastumise kogemus. Või võite teha 4,5-tunnise laevareisi Freebirdi või Royale Delfiniga ja külastada Los Gigantese kaljusid lisaks vaalavaatlusele. See võib olla üks parimaid viise Los Gigantese vaatamiseks, sest saate paremini hinnata selle suurejoonelise kaljuse suurust ja suursugusust ookeani poolelt.

Kas sa ei ole vee peal nii turvaline või sul on vähe aega, kuid soovid siiski näha vaala ja delfiine? Ärge muretsege, seda saab teha ka veidi lühemalt! Valige lihtsalt 2-tunnine vaalavaatlus Edeni katamaraaniga.

Meil on olemas nii vähendatud osalejate arvuga paadid, suured paadid kui ka erapartiid, sõna otseses mõttes igaühele sobiv paadireis. Lihtsalt leia endale sobiv ja täida meie broneerimistaotluse vorm, et saada oma piletid! Kui teil on mõni erisoov seoses vaalavaatlusekskursiooniga, võtke meiega ühendust ja me leiame parima lahenduse!

Ja lõpetuseks valmistasime ette mõned faktid ja info Costa Adeje kohta, mis võivad olla teile huvitavad ja kasulikud, kui kavatsete selles Tenerife lõunarannikul asuvas kuulsas kuurordis puhkust veeta.

  • Costa Adejesse jõudmine lõunapoolsest lennujaamast võtab umbes 45 minutit avaliku bussiga või 25-30 minutit taksoga.
  • Costa Adeje asub kohe pärast Playa de Las Americast, nii et Las Americase kuulus ööelu ja meelelahutus on teile kergesti kättesaadav, kui te.
  • See on ka Tenerife uusim kuurort ja seal on kõige luksuslikumad hotellid, šikid restoranid ja kaubanduskeskused.
  • Costa Adeje kliima on väga pehme, nii et jaanuaris on ilm peaaegu sama kui juunis.
  • Costa Adeje rannad on hämmastavad, ilusad ja seal on kõik vajalikud rajatised, et muuta seal viibimine mugavaks ja meeldivaks. Kõige populaarsemad rannad Costa Adejes on järgmised: Playa Fañabe, Playa Troya, Playa el Duque.

Vaadake ka meie artiklit, et teada saada, mida Costa Adejes peale vaala vaatamise paadituuride teha.

Vaalade vaatamine aastal Costa Adeje

Saistītie raksti:

Tere tulemast Bananapalmbay.com, selles jaotises leiate 14 paati Costa Adeje rendile....
Costa Adeje paadiretked on üks populaarsemaid ja soovitatavamaid tegevusi Costa Adejes....
Selles jaotises leiate meie neljarattasafarid, mida pakume koos pealevõtmise ja...
Tuled puhkusele Tenerifele ja peatud Costa Adejes? Siis tahate kindlasti teada, milliseid...
Siit leiate Top päevakülastused ja ekskursioonid, mida saate teha Costa Adejest. Pakume...
Sa kavatsed veeta oma puhkuse Costa Adejes ja otsid tegevusi, mida teha? Siis olete...