Katamaraani ekskursioonid Tenerifel

Katamaraani ekskursioonid Tenerifel

Guide

Katamaraaniekskursioonid Tenerifel on parim võimalus nautida ookeani, näha vaalalisi ja jahutada end Atlandi türkiissinistes vetes. See on ideaalne võimalus stressi maha võtta ja oma perega merereisile minna.

Selles tekstis tutvustame teile meie klientide poolt enim soovitud võimalusi mere ääres jalutamiseks ja lõõgastumiseks. Kutsuge oma sõpru tähistama oma sünnipäeva või üllatage oma partnerit romantilise reisiga, mida ta ei unusta kunagi. Meie paadid sobivad ideaalselt selliste eriliste sündmuste tähistamiseks nagu poissmeeste peod, pulmapäevad, sünnipäevad ja muud.

Meie katamaraanireisidega Tenerifel viime teid valaste ja delfiinide poolt eelistatud kohtadesse, kus on suur tõenäosus vaala nägemiseks. Pidage meeles, et Tenerife on üks parimaid kohti maailmas, kus saab delfiine või vaalu nende loomulikus elupaigas näha. Kõige tavalisemad on lootsidelfiinid ja pudelidelfiinid, kuid on võimalik, et nende läbisõidu ajal Tenerifel võivad ilmuda ka teised rändavad liigid. Kui oleme väga õnnelikud, siis võime näha siirdevalast, valehammasvaala või karedahammastega delfiini.

Soovitused katamaraaniga tehtavate ekskursioonide kohta Tenerifel

Esimene asi, millega tasub arvestada, on see, et broneeringud tuleks teha mitu päeva ette, et tagada koht valitud kuupäeval. Kutsume teid üles kirjutama meile meie WhatsAppi, kui olete tegevuse valinud, et teha broneering. Võite kirjutada meile ka soovitusi, me oleme siin, et teid aidata.

Enamik meie ühiseid katamaraanireise pakub transporti teie elukohast Tenerife kõige olulisematesse turismiobjektidesse, nagu Costa Adeje, Puerto Colon, Playa de las Americas ja isegi Puerto de la Cruz. Kõik, mida peate tegema, on kirjutada meie WhatsAppi, et kontrollida transfeeri saadavust.

Teine punkt, mida tuleb arvestada, on teie reisigrupi suurus, seega kontrollige iga katamaraani mahutavust. Kui reisite üksi või koos partneriga, võite broneerida ühe meie ühiste katamaraanide ekskursioonidest.

Soovitame valida marsruudid, mis sisaldavad Los Acantilados de los Gigantese külastust. Kui olete Tenerifel puhkusel, peate kindlasti külastama seda tohutut kaljuseina, mis kaitseb selle läänerannikut. Paljud paadid lähenevad kaljudele iga päev, et tunda nende võlu ja nautida vaateid. Siit leiate ka muljetavaldava Masca lahe, mille vees saate jahutama minna. Tenerife nautimine merelt on tõeline nauding ja katamaraanireis Los Gigantesesse on selleks parim viis.

Mida saab teha lahe ümberringi sõitmise ajal

Võite päevitada päikese käes, mis on peaaegu aastaringselt olemas. Kui soovite, võite ka varjus lõõgastuda ja nautida vaateid ookeanile, Tenerife saarele ja La Gomera saarele.

Võtame teid kaasa, et näha delfiine ja vaalu nende loomulikus keskkonnas. Nautige merejalgsete loomade lähedust, nende mängulisust ja lummavaid helisid. Tehke ilusaid pilte, mida koju kaasa võtta. Pärast saate võtta värskendava ujumise ja snorgeldamise lahe ääres.

Kui rendite üle 4-tunnise ekskursiooni, saate külastada uskumatuid Los Gigantese kaljusid ja kaunist Masca lahte. Joogid ja suupisted on samuti hinna sees. Kõik need omadused on ühised peaaegu kõigi tegevuste puhul, kuid konkreetsete üksikasjade saamiseks peaksite siiski tutvuma valitud ekskursiooni üksikasjadega.

Katamaraani eraprahtimine Tenerifel

Bananapalmbay.com pakub teile suurepäraseid ekskursioone, et sõita Atlandi ookeanil ja tutvuda Tenerife mereelustikuga.

Erakondlikud katamaraaniretked Kalima’ga

Tenerife - Boat Charter - (7).minKalima on suurepärane katamaraan Atlandi ookeani purjetamiseks. Nautige seda hämmastavat 3- või 5-tunnist tegevust, et näha vaalalisi ja ujuda lahes. 8-tunnine reis viib teid külastama kaljusid ja majesteetlikku Masca lahte. Ekskursioon sisaldab suupisteid ja jooke pardal, paella on lisatasu eest valikuline.

Eraldi laevaprahti katamaraan Kennexiga

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minSee katamaraan on suurepärane ja sobib ideaalselt päikese ja mere nautimiseks. Ekskursioon sisaldab jooke, toitu ja snorgeldamisvarustust. Kui rendite 3-tunnise ekskursiooni, viime teid vaatama delfiine ja vaalu nende loomulikus keskkonnas ning ankrumeerime avamerel ujumiseks ja snorgeldamiseks. Samuti anname teile võimaluse rentida Kennex 7 tunniks, et külastada Los Gigantese kaljusid ja ujuda Masca lahes. Transport Tenerife lõunaosast on lisatasu nõudmisel.

Eraldi katamaraaniekskursioon Eden

Tenerife catamaran charter for 45 personsMeie vapustav paat Eden on imeline, sellel on ruumi 45 inimesele ja see sobib ideaalselt sünnipäevade ja eriliste tähtpäevade tähistamiseks. Kutsume teid ja teie lähedasi nautima 3 tundi lõõgastust, päikest ja meretuult. Teil on võimalik näha vaalaliste ja ankrusse jääda ilusas lahes ujumiseks ja snorgeldamiseks. Pardal on võileivad ja joogid. Olete oodatud kaasa võtma oma joogid ja suupisted. Soovi korral saate lisatasu eest tellida toitu ja rulle.

Ühised katamaraaniekskursioonid Tenerifel

Nüüd, kui te tunnete eravõimalusi, on siin nimekiri meie parimatest jagatud katamaraaniekskursioonidest Tenerifel.

4,5-tunnine reis Royal Dolphiniga

royal delfin tenerife los gigantes (59)Royal Dolphin on varustatud põrandas olevate akendega, mis võimaldavad näha paadi alt mööduvaid loomi. Samuti on sellel võimsad kaamerad, mis salvestavad mere tegevust paadi lähedal ja edastavad selle tekil asuvatele televiisoritele.

Pärast vaatlust suundume Los Gigantese majesteetlike kaljude juurde. Seal saame ujuda Masca lahe kristallselges vees. Katamaraanil on väga naljakas kunstlik juga, millega saab mängida, kui paat on ankrus. Hommikusöögid, buffeelõuna ja transport Tenerife lõunaosa peamistest turismikeskustest on hinna sees.

4,5-tunnine ekskursioon Tenerife lõunapoolses lahes koos Freebirdiga

catamaran tour with freebird to los gigantesViime teid kohtadesse, kus tõenäoliselt näete vaalu ja delfiine, kusjuures teil on piisavalt aega fotode tegemiseks ja videote salvestamiseks. Samuti viime teid Los Gigantese muljetavaldavate kaljude juurde ja Masca lahte, kus saate värskendavalt ujuda kristallselges vees. Lõunasöök ja värskendavad joogid on hinna sees.

Ühine ekskursioon koos katamaraaniga Kalima 11 inimesele

Tenerife - Boat Charter - (6).minVapustav katamaraan Kalima on saadaval ka ühiseks ekskursiooniks. Nautige tegevust parima hinnaga ja seilake lahes sama mugavalt kui privaatse ekskursiooni ajal. Jagage oma sõpradega päev merel, et näha vaalaloomi ja ujuda rannas. Joogid ja suupisted on hinna sees.

contact usSoovitame teil teha üks neist katamaraaniekskursioonidest Tenerifel, sest saate suurepärase elamuse. Meie kliendid on hämmastunud ja tahavad seda tegevust korrata. Kõige rohkem naudivad Tenerifel vaala vaatlust lapsed, seega on see ideaalne kogu perele. Samuti on tavaline, et me pakume teenuseid sõpruskondadele või töökaaslastele, kes soovivad lõõgastuda või tähistada erilisi sündmusi. Kutsuge oma partner merd nautima või tähistage koos meiega oma poissmehepidu. Ootame teid meie WhatsAppis, et teha broneering ja anda teile parimaid soovitusi.

Katamaraan ekskursioonid aastal Tenerife

Katamaraani rentimine aastal Tenerife

Katamaraani tšarterid aastal Tenerife

Saistītie raksti:

			 - Mida teha Tenerifel sõbrapäeval
Täna tutvustame teile parimaid ettepanekuid, kuidas tähistada sõbrapäeva Tenerifel....
			Things to do in Callao Salvaje - Mida teha Callao Salvajes?
Sellelt leheküljelt leiad parimad ja kõige soovitatavamad asjad, mida Callao...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Los Cristianose veespordialad
Sel võimalusel tahame jagada teiega täielikku nimekirja Los Cristianose...
			catamaran tour in tenerife private and shared (11).min - Eraekskursioonid ja katamaraanilaevad Puerto Colonis
Kui olete puhkusel Puerto Colonis ja otsite soovitusi erakatamaraanide kohta Atlandi...
			Black friday Tenerife - 10% allahindlus Mustal reedel Tenerifel
Me kõik läheme hulluks, kui Tenerifel läheneb must reede. See on päev, mil kauplused...
			Things to do in Costa Adeje - Mida teha Costa Adejes
Kas kavatsete veeta oma puhkuse Costa Adejes ja otsite tegevusi, mida teha? Siis olete...
			Tenerife - Boat Charter - (6).min - Katamaraanimatkad Los Cristianoses
Avastage Atlandi ookeani ilu meie katamaraaniekskursioonidega Los Cristianoses. Meie...
			Things to do in Puerto de la Cruz - Mida teha Puerto de la Cruzis
Selles postituses näitame teile täieliku juhendi, mida Puerto de la Cruzis teha. Pakume...
			Things to do in Tenerife North and South - Mida Tenerifel teha
Selles postituses tahame teile näidata kõiki asju, mida Tenerifel oma puhkuse ajal...
			Father day - tenerife - Mida teha Tenerifel isadepäeval
Täna tahame anda teile parimaid näpunäiteid isadepäeva tähistamiseks Tenerifel, sest...

Rannad aastal Tenerife

			Playa Puerto Santiago.min - Playa de Puerto Santiago Rand
See on linnarand, mis asub Puerto Santiago kai ja promenaadi ääres. Seda külastavad...
			el bollullo tenerife puerto cruz.min - Playa de Bollullo Rand
See on Tenerife kaunis rand, mis on paljudele turistidele veel tundmatu, nii et see...
			Playa Jardin Beach in Puerto de la Cruz - Playa Jardin Rand
Tegemist on Tenerife piirkonnas väga populaarse linnarannaga, kus on palju külastajaid,...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Rand
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
			Playa los gigantes tenerife - Playa de Los Gigantes Rand
See on ka Playa los Guios’e nime all tuntud imearmas ja looduse poolt õnnistatud...
			 - Playa de las vistas Rand
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Rand
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Rand
See on Costa Adejes asuv linnarand, mis pakub kõike, mida vajate vapustavaks päevaks...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Rand
Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...