Katamaraanimatkad Los Cristianoses

Katamaraanimatkad Los Cristianoses

Guide

Avastage Atlandi ookeani ilu meie katamaraaniekskursioonidega Los Cristianoses. Meie kogenud meeskond viib teid piirkondadesse, kus Tenerifel on kõige sagedamini võimalik näha vaalalisi. Nad vastavad ka teie küsimustele, sest neil on palju teadmisi nende mereelustike kohta. Teil on võimalik jäädvustada kauneid pilte vaalaliste ja lahe vaadete kohta.

Kui olete loodus- ja loomasõber, aitab katamaraanituur teil luua sidet mere ja Tenerife mereelustikuga. Hellitage oma lähedasi lõõgastava ja põneva elamusega. Kasutage võimalust tähistada erilisi sündmusi, näiteks sünnipäevi, tähtpäevi ja poissmeeste ja -naiste pidusid.

Vaalade ja delfiinide vaatlemise katamaraanituurid Los Cristianoses

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (3)Tere tulemast Los Cristianosesse, loodame, et naudite oma puhkust. Siit leiad enamiku aastast head ilma, kaunid rannad ja palju vaba aja veetmise ja puhkuse võimalusi.

Meie kodulehel pakume teile erinevaid tegevusi Los Cristianoses ja Tenerife tähtsamates kuurortides. Oleme spetsialiseerunud era- ja ühispaatide rentimisele, et nautida lõõgastavat reisi lahes.

Seekord tahame teile rääkida meie parimatest katamaraanidest vaalade vaatlemiseks ja ujumiseks mõnusates ookeanivetes. Me jätame teile erinevaid võimalusi, kui soovite rohkem teavet kirjutada meile nüüd meie WhatsApp, et aidata teil valida parim tegevus.

Meie katamaraaniekskursioonid Los Cristianosest, mille kestus on 4 tundi või rohkem, viivad teid külastama muljetavaldavaid Los Gigantese kaljusid. Avastage Tenerife lääneranniku valvurite ilu ja võlu. Siit leiate ka Masca lopsaka lahe, kus on ilus tumeda liivaga rand, mille vees saate laskuda jahutama.

Katamaraani rentimine Los Cristianoses

Meil on suurepärased katamaraanid, millega saab sõita vaikselt ja eksklusiivselt.

Paadi rentimine ruumilise katamaraaniga Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minKutsume teid purjetama Kalima, suure ja ruumika paadiga. Valige 3 või 5 tunnine reis, et näha vaala ja ankrusse jääda kusagil lahes. Teisest küljest sisaldab 8-tunnine reis Los Gigantese kaljude ja kauni Masca lahe külastamist ujumiseks ja snorgeldamiseks. Pardal olevad joogid ja suupisted on hinna sees.

Kennexi erakatamaraani prahtimine 11 reisijale

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minKennex on avar ja mugav katamaraan, mis mahutab 11 reisijat. Ekskursioon sisaldab toitu ja jooke. Ekskursiooni ajal saate lõõgastuda, päevitada ja jagada kogemusi oma lähedastega. Kui rendite 7 tundi, saate külastada hämmastavaid Los Gigantese kaljusid ja Masca lahte. Transport Tenerife lõunaosast on lisatasu nõudmisel.

Katamaraanireis eraprahiga gruppidele koos Edén

Tenerife catamaran charter for 45 personsMeie eksklusiivsel katamaraanil Eden on piisavalt ruumi 45 inimesele. Tegevus hõlmab vaala vaatlust ja ujumist lahes. Üks võileib inimese kohta ja värskendavad joogid pardal on hinna sees. Võite ka ise joogid ja suupisted kaasa võtta. Soovi korral saate lisatasu eest tellida toitu ja rulle.

Jagatud katamaraaniekskursioonid Los Cristianoses

Pakume teile võimalust teha suurepäraseid ekskursioone Tenerife lahes. Avastage Atlandi ookeani kogenud kaptenite käes, kes tunnevad hästi merd ja selle võlusid.

3-tunnine katamaraaniekskursioon freebirdiga

catamaran tour with freebird to los gigantesLahkume Costa Adeje Puerto Coloni sadamast ja suundume La Gomera lähedal asuvatesse vetesse, et näha vaalasid nende loomulikus keskkonnas. Seejärel läheme mõnda lahte ujuma. Pardal on suupisted ja joogid.

Ühine ekskursioon koos vapustava katamaraaniga Abrazo

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minSelle 3-tunnise tegevusega veedate fantastilisi hetki merel. Mahutab 12 inimest, nii et kõik tunnevad end mugavalt. Saate pääseda lähedale piirkondadele, kus vaalalised ujuvad ja ujuvad El Puertito lahes. Värsked puuviljad on lisatud.

Ruumikas katamaraan Kalima 11 inimesele

Tenerife - Boat Charter - (7).minMeie majesteetlik katamaraan Kalima on saadaval ka ühisteks ekskursioonideks. 3-tunnise tegevusega saate näha vaalalisi ja ujuda Atlandi ookeani kristallselges vees. Pardal on suupisted ja joogid.

Teksti lõpus leiate Los Cristianose katamaraaniekskursioonide üksikasjaliku nimekirja. Iga tegevuse juures saate juurdepääsu kontaktvormile, et teha oma broneering. Võite meile ka WhatsAppi kirjutada, kui soovite. Meie jaoks on rõõm juhendada teid ja aidata teil valida asju, mida teha oma puhkuse ajal Tenerifel.

Katamaraan ekskursioonid aastal Los Cristianos

Katamaraani rentimine aastal Los Cristianos

Katamaraani tšarterid aastal Los Cristianos

Saistītie raksti:

			Things to do in Los Cristianos - Mida Los Cristianoses teha
Los Cristianos on väike ja võluv küla, mis asub Tenerife lõunaosas, otse kuulsa Playa...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Los Cristianose veespordialad
Sel võimalusel tahame jagada teiega täielikku nimekirja Los Cristianose...
			Full HD - dolphin-doing-acrobatics - Delfiinide ja vaalade vaatlus Los Cristianosest
Vaalade ja delfiinide vaatlemine Los Cristianos Tenerifel on üks meie klientide poolt...

Rannad aastal Los Cristianos

			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Rand
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...
			 - Playa de las vistas Rand
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Rand
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...