Delfiinide ja vaalade vaatlus Los Cristianosest

Delfiinide ja vaalade vaatlus Los Cristianosest

Guide

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Los Cristianos Tenerifel on üks meie klientide poolt enim soovitud tegevusi. Los Cristianos on saare väga oluline turismipiirkond, mistõttu saabub sinna aastaringselt sooja ja lõbusaid turiste.

Selles artiklis tutvustame teile nimekirja Tenerifel pakutavatest tegevustest vaalavaatluseks, mida saate broneerida Los Cristianosest. Meil on transport selle saare piirkonna ja teiste oluliste turismikeskuste jaoks. Kõik, mida peate tegema, on kirjutada meie WhatsAppile, et selgitada kahtlusi, hinnata kuupäevade kättesaadavust ja teha oma broneeringud.

Delfiinide ja vaalade vaatlemine Los Cristianosest Tenerifel

Ärge jätke kasutamata võimalust näha vaalalisi nende loomulikus elupaigas. Meie paadid on keskkonnale ja mereelukatele ohutud, nii et te ei pea millegi pärast muretsema.

Dolphins jumping in Tenerife SouthSeda teenust pakkuvad paadid on pühendunud kvaliteetse turismiteenuse pakkumisele, austades samas mereelustikku. Nautige põnevat elamust, ilma et mõjutaksite delfiinide, lootsivalaste ja vaalade elu.

Selle tegevuse kaudu saate näha vaalasid ja delfiine rõõmsalt jalutamas ning aeg-ajalt ookeanis edasi-tagasi kruiisivaid mängulisi vaalasid. Turistid on üllatunud, et näha seda loodusnähtust, mida on raske leida teistes kohtades. Kutsume teid üles tegema fotosid, salvestama videoid ja vaatama neid lugupidamisega.

Tenerife paadireisi ajal saate päevitada, lõõgastuda paadis, nautida ranniku vaateid, jagada pere, sõprade ja partneriga, vaadata Los Gigantese kaljude ja Masca lahe suursugusust. Kasutage võimalust ujuda ja mängida veemänguasjadega ekskursioonidel, mis sisaldavad peatust mõnes kohas Tenerife rannikul.

Loetelu mereliikidest, mida saate Tenerifel näha

Nüüd räägime teile erinevatest liikidest, mida saab Tenerife lõunaosas paadilt vaadelda. Tuletame teile meelde, et on liike, mis asustavad seda piirkonda kogu aasta vältel, ja teisi, mis ilmuvad teatud aastaaegadel.

Pudelidelfiin

Tenerife edelaosas asuvates piirkondades on pudelidelfiinide paljunemismäär kõige kõrgem kogu Euroopas. Kuna tegemist on ühe Tenerife tuntuima ja kõige arvukama liigiga, võib neid lahe ääres kergesti näha.

Nende teaduslik nimi on Tursiops truncatus. Nende keha ülaosa on tumehall, mis keha alumise osa suunas muutub heledamaks. Nad esinevad Tenerife ranniku lähedal ja on selle piirkonna tuntuim delfiiniliik. Nende keskmine suurus on 2,6 meetrit, kusjuures emasloomad on isasloomadest väiksemad. Vanemad isendid saavutavad siiski üle 3 meetri pikkuse. Neid võib näha aastaringselt lahe teatavates piirkondades.

Lootsvaal

Selle teaduslik nimi on Globicephala macrorinchus. See liik kuulub delfiinlaste sugukonda ja kuulub vaalade kategooriasse. Tegemist on suure vaalaga, mille pikkus võib ulatuda 5 meetrini ja kaal kuni 2 tonni. Ta esineb aastaringselt.

Tavaline delfiin

Selle teaduslik nimi on Delphinus delphis. See on kõige populaarsem liik kogu maailmas, nii et olete neid tõenäoliselt juba varem näinud. Kui külastate Tenerifet talvel, on väga tõenäoline, et näete neid oma rändeteel möödumas. Nad saavutavad 2,5 meetri pikkuse ja 120 kilogrammi pikkuse. Neid saab eristada kollase värvuse järgi nende keha külgedel.

Valekiskja

Selle teaduslik nimi on Pseudorca crassidens. Nad on väga sõbralikud vaalad ja tõelised rahvahuvilised. Neid iseloomustab nende sihvakas, piklik kehakujundus ja küünarnukkidega uimed nende otstes. Nad on sügavhalli värvi. Nad võivad kaaluda kuni 1500 kilogrammi ja olla kuni 6 meetri pikkused. Tegemist on rändliikidega, nii et neid saab näha ainult siis, kui teie puhkus langeb kokku nende Tenerife läbimise ajaga.

Lisaks nendele liikidele võite näha ka teisi vaalaliste liike, nagu näiteks

  • Bryde’i vaal
  • triibudelfiin
  • Risso delfiin
  • Spermavalas
  • Põhjapoolne vaal
  • Triibuline vaal
  • Kääbuskala
  • Fraser’i delfiin
  • Killervaal
  • muu hulgas

Privaatne vaala- ja delfiinivaatamise ekskursioon Los Cristianoses

Allpool olevast nimekirjast leiate paadid, mis on saadaval eksklusiivseteks vaalade ja delfiinide vaatlusretkedeks. Tähistage erilisi sündmusi koos oma lähedastega ja mitte kellegi teisega.

Rentige koos Kalima’ga ruumikas katamaraan 11 inimesele

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Jõulge elu merel selle ruumika 36-jalgse katamaraani pardal. Teie ja teie külaliste mugavuseks on palju ruumi. Valige 3 kuni 8-tunniste kruiiside vahel, et nautida maksimaalset naudingut.

Teil on võimalus näha vaalasid nende loomulikus elupaigas, ujuda ja snorgeldada, külastada muljetavaldavaid Los Gigantese kaljusid ja Masca lahte.

3-tunnine kiirlaeva prahtimine White Heaveniga

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto ColonTule ja naudi koos pere või sõpradega merel selle imelise paadiga. See tegevus on saadaval 11 inimesele, nii et kõik tunnevad end mugavalt ja lõdvestunult. Lisaks vaalade vaatlusele külastate Puertito de Adeje või Diego Hernandezi lahte. Snorgeldamisvarustus, joogid ja suupisted on hinna sees.

Privaatne laevapartii vaalade vaatlemiseks Galateaga

Sailing Boat Charter in Tenerife GalateaJagage oma sõprade ja perega seda imelist purjepaati, kuhu mahub maksimaalselt 7 reisijat. Saate näha vaalasid nende loomulikus keskkonnas ja teha kauneid pilte. Pärast vaatlust lähete jahutama ilusasse lahte. Nautige imelist päeva ookeanis täielikus eksklusiivsuses. Snorgeldamisvarustus, joogid ja suupisted on hinna sees.

Jagatud vaala- ja delfiinivaatlusekskursioonid Los Cristianosest Tenerife lõunaosas.
Järgnevast nimekirjast leiate paadid, mis on saadaval ühiseks vaala- ja delfiinivaatluseks. Nautige merd, päikest, meretuult ja vaalaliste nägemist.

Paadiretk Los Gigantes’ile koos Freebirdiga

catamaran tour in Tenerife with Freebird
Selle 3-tunnise paadireisiga näete Tenerifel vaalasid ja delfiine, külastate Los Gigantese kaljusid ja jahutate end lahe kristallselges vees.

Paat suundub Tenerife ja La Gomera vaheliste vete poole, kus on suurem tõenäosus näha pudelidelfiine ja lootsidelfiine. Lisaks sellele on teil võimalik näha ka teisi liike, kes läbivad seda piirkonda erinevatel aastaaegadel, nagu näiteks Atlandi tähniline delfiin ja siirdevala.

Pärast vaalavaatlust suundub Freebird Los Gigantese kaljude poole, et imetleda nende suursugusust. Pärast seda viib paat teid kaunisse Masca lahte, kus saate ujuda ja liivas mängida. Lõpuks saate maitsva lõunasöögi ja seejärel naasete tagasi sadamasse.

Delfiinide ja vaalade vaatlemine katamaraaniga Eden Los Cristianosest

eden catamaran tour tenerifeNautige seda 2-tunnist vaala- ja delfiinivaatlust Tenerifel. Paat väljub Puerto Colonist La Gomera saarele. Otsime välja konkreetsed kohad, kus vaalade ja delfiinide nägemine on kõige tõenäolisem, seega on suur tõenäosus näha vaalasid nende loomulikus elupaigas.

Samuti saate 3 tunniks rentida katamaraani Eden, et meres jahutada end. Kui otsustate 3-tunnise tegevuse kasuks, on teil võimalus minna lahte ujuma ja jagada sõpradega. See tegevus sisaldab vett, karastusjooki ja õlut.

Ekskursioon Royal Dolphiniga, et näha vaalasid ja delfiine Los Cristianoses

royal delfin tenerife los gigantes (59)Kui viibite Los Cristianoses, ei tohiks te jätta kasutamata võimalust näha vaala ja delfiine meie sensatsioonilise Royal Dolphini pardal. Tegemist on suure katamaraaniga, millel on suurepärased omadused, et veeta uskumatu päev merel.

Royal Dolphinil on põrandas klaasaknad, mille kaudu saate näha mereelukaid, kes jalutavad rahulikult paadi all. Lisaks sellele on see varustatud erinevate kaameratega, mis salvestavad mere tegevust paadi lähedal ja edastavad seda seejärel tekil asuvate televiisorite kaudu. Nagu näete, pakub see paat teile teistsugust ja täielikku võimalust näha Tenerifel vaalasid ja delfiine.

Ekskursioon väljub Puerto Colóni sadamast La Gomera ja Tenerife vahelistele vetele, mis on piirkond, kus on kõige rohkem vaalasid. Siin on teil õnne näha pudelidelfiine ja lootsidelfiine. Me ei saa garanteerida, et näete neid vaalasid, kuid on suur tõenäosus, et nad ilmuvad laeva lähedale. Samuti on tõenäoline, et näete möödasõitvat siirdevalast või karedahambulist delfiini, kuid need ilmuvad ainult teatud aastaaegadel. Tegevus hõlmab peatust Masca lahes, kus saab joogi ja lõunasöögi.

Valaste vaatlusretk Los Gigantes’ile koos Maxicat’iga

maxicat catamaran tenerifePakume teile seda suurepärast tegevust 3 tunni jooksul, et näha vaalasid Los Cristianosest Tenerifel. Võite broneerida tegevuse ka 5 tunniks, et nautida seda kogemust kauem ja näha teisi kohti Tenerife lõunapoolses lahes.

Maxicat on vapustav paat, millega saate näha vaalu ja delfiine nende loomulikus elupaigas. Paat väljub Puerto Coloni sadamast vaalade ja delfiinide otsinguil. Kohale jõudes näeme tõenäoliselt mõnda mereloomi, kes tulevad kohale tere tulemas. Pidage meeles, et Tenerife vaalad on paatidega harjunud ja ei karda läheneda.

Tegevus hõlmab ka peatust Masca lahes ujumiseks ja snorgeldamiseks. Lõunasöök ja transport on hinna sees.

Transfeer Los Cristianose eri kohtadest

Full HD - los-cristianos-beach-compressedTuletame teile meelde, et meie kodulehel on erinevad paadid erinevateks eesmärkideks. Võite tulla Tenerifele tähistama oma poissmehepidu või kuulutama oma armastust paadi pardal. Pakume majesteetlikke purjepaate, mugavaid jahte ja muid paate. Kui soovite nautida unustamatut päeva merel, on meil olemas see, mida vajate.

Kui soovite broneerida mõnda neist vaalavaatlustest Los Cristianosest, kirjutage meile lihtsalt WhatsAppis, et teha broneering.

Ärge unustage, et teeksite oma broneeringud mitu päeva ette, et leida soovitud kuupäevaks vabu kohti. Meil on au teid teenindada ja me teame täpselt, mida te vajate, nii et ärge kartke meiega ühendust võtta.

Teksti lõpus leiate nimekirja Los Cristianoses peatuvatele turistidele pakutavatest tegevustest. Kutsume teid üles vaatama läbi erinevaid tegevusi ja logige sisse, et rohkem üksikasju teada saada. Iga tegevuse juures leiate ka kontaktvormi, mille saate täita, et meiega ühendust võtta. Ootame teid Tenerifel, alustage oma puhkuse planeerimist ja usaldage meid, meil on selles sektoris palju kogemusi ja me saame aidata teil valida teile sobivaima tegevuse.

 

 

Paadi tšarterid aastal Los Cristianos

Vaalade vaatamine aastal Los Cristianos

Saistītie raksti:

			Things to do in Los Cristianos - Mida Los Cristianoses teha
Los Cristianos on väike ja võluv küla, mis asub Tenerife lõunaosas, otse kuulsa Playa...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Los Cristianose veespordialad
Sel võimalusel tahame jagada teiega täielikku nimekirja Los Cristianose...
			Tenerife - Boat Charter - (6).min - Katamaraanimatkad Los Cristianoses
Avastage Atlandi ookeani ilu meie katamaraaniekskursioonidega Los Cristianoses. Meie...

Rannad aastal Los Cristianos

			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Rand
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
			 - Playa de las vistas Rand
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Rand
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...