Los Cristianose veespordialad

Los Cristianose veespordialad

Sel võimalusel tahame jagada teiega täielikku nimekirja Los Cristianose veespordialadest. Jääge lõpuni ja avastage, miks Los Cristianos võtab igal aastal vastu tuhandeid külastajaid, kes tulevad rõõmustades selle randadest ja erinevatest veespordialadest.

Meiega saate valida erinevate võimaluste vahel, et nautida Los Cristianose parimaid külgi. Meil on paadireisid ja erinevad paadid vastavalt kliendi vajadustele. Saate valida vaikse katamaraanisõidu, romantilise purjeretke, luksusliku jahi, mida saate jagada liikmetega või katamaraani delfiinide ja vaalade vaatlemiseks ja palju muud.

Allpool on esitatud nimekiri kristlaste veespordialadest ja tegevustest, et saaksite oma järgmise puhkuse jaoks plaane teha.

Vesijetid

Jetski in tenerife south

Jetskiga sõitmine on üks põnevamaid elamusi, mida vee peal saada saab. Võta juhtimine enda kätte ja sõida üle vee, jättes kõik mured selja taha. Ärge mõelge kaks korda ja märkige oma ämbrite nimekirja see hämmastav kogemus, mis jätab teid kogu päevaks naeratama. Kõik rollerid on tipptasemel ja hõlpsasti juhitavad. Samuti on teil parimad eksperdid, kes teid juhendavad, nii et saate õppida kõike, mida peate teadma.

Parascending

Parascending in Tenerife South

See on väga lõbus ja hämmastav tegevus, mille käigus hõljute kuni 100 meetri kõrgusele ja naudite saare vaateid, nagu oleksite lind. Pärast sõitu laskute alla ja puudutate jalaga vett, kui lähete paadile. See on täiesti turvaline kogemus, mida saate jagada teise kõrval oleva inimesega. Päästevestid on olemas ja paate juhivad eksperdid, kellel on aastatepikkune kogemus Los Cristianose ja teiste Tenerife kohtade veealaste tegevustega.

Kajaki- ja kanuumatkad

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

See on rahulik tegevus, mille käigus saate oma tempo järgi kristallselgel merel sõuda. Ekskursioonid hõlmavad lahe parimaid piirkondi, nii et saate nautida parimaid vaateid ja näha Los Gigantese kõige ilusamaid kohti. See on sobiv kõigile ja teil on olemas kogu vajalik varustus teie ohutuse tagamiseks. Ekskursioon toimub väikestes rühmades, kus vastutab instruktor, kes teeb ekskursiooni kohta otsuseid.

Sukeldumine ja snorgeldamine

diving in tenerife south

Ole valmis sukelduma Vahemere sügavustesse ja avastama kõiki selle ilu. See on põnev kogemus, kus saate jagada mereloomadega nende loomulikus elupaigas. Ärge muretsege millegi pärast, me pakume teile kogu vajaliku varustuse ja abi. Parimad sukeldumiskohad on kõrvalised ja sinna tuleb jõuda kajaki või paadiga, mis teeb kogemuse veelgi meelelahutuslikumaks, sest saate nautida kaljusid, näha Teidet merelt ja jälgida ümbritsevaid linde. Samuti on tavaline võimalus pääseda lähedale, kus mööduvad mõned vaalad ja delfiinid.

Surfamine

Väga lähedal Los Cristianosele, Las Américase rannas, on ideaalsed tingimused laua peale tõusmiseks ja lainete taltsutamiseks. Ilm on seal meeldiv ja seal on tavaliselt head lained. Suvel saab surfata ilma ülikonnata, kuid talvel langeb temperatuur kuni 19 kraadini, nii et tuleks kanda rohkem kaitsevahendeid. Mis puutub lainetesse, siis mõned neist võivad ulatuda kuni 3 meetrini ja kivide tegevuse tõttu soovitatakse neid asjatundlikele surfaritele. Algajaile on olemas ka vaiksemad alad.

Leiad kümneid surfareid, kes tulevad igal nädalavahetusel ja pühade ajal, et lõbutseda ja rutiinist välja tulla. Tuletame teile meelde, et kuna tegemist on kivise piirkonnaga, kohtuvad lained mõnikord kaljudega ja te peate need õigel ajal lahti laskma.

Paadilaevad

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana ei saa me unustada paadireise, mis viivad meid merele, et eralduda rutiinist ja lõõgastuda lainete helisemisega. Paadireiside ajal saate nautida rahulikku reisi või pidada pidu, et tähistada erilist kuupäeva Vahemere vetes. Teil on ka võimalus nautida delfiinide ja vaalade vaatlemist, ekskursioonid hõlmavad kohti, kus need kaunid vaalad mööduvad.

Pakume ka mootorpaadiga reise, et nautida merd ja selle võlusid. Lõõgastuge paadis istudes, samal ajal kui kapten jagab oma teadmisi saare kohta. Meil on ka luksusjahid väikestele gruppidele, purjepaadid romantiliseks väljasõiduks, katamaraanid Atlandi ookeani vete avastamiseks ja palju muid võimalusi. Sõltuvalt paadi ja reisi omadustest pakutakse sööki, suupisteid ja jooke kogu perele.

Loodame, et oleme lahendanud kõik teie spordiga seotud kahtlused.

Paadi rentimine aastal Los Cristianos

Veesport aastal Los Cristianos

Saistītie raksti:

Los Cristianos on armas väike linnake, mis asub Tenerife lõunaosas otse kuulsa Playa de...

Rannad aastal Los Cristianos

Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...