Tenerife Paadilaenutus

Tenerife Paadilaenutus

Tenerife Paadilaenutus, eriline ja unustamatu kogemus teie puhkuseks.

Ideaalne võimalus on teha paadi rentimine Tenerife lõunaosas.

Minge hämmastavale erapaadireisile, kus saate uurida saare lõunarannikut, näha hiiglaslikke kaljusid, kauneid lahtesid, vaadata vaalu ja delfiine, lõõgastuda, ujuda ja snorgeldada ning lihtsalt nautida päikest ja värsket meretuult imelise päeva jooksul koos oma pere, paari või sõpruskonnaga.

Pakume palju erinevaid paaditüüpe erapaadi rentimiseks Tenerife lõunaosas (väljuvad enamasti Puerto Coloni sadamast), nagu näiteks:

  • Kiirlaevad
  • Purjejahid
  • Katamaraanid
  • Luksuspaadid
  • Mootorpaadid
  • Jäigad täispuhutavad paadid (RIB)

Paadi rentimine Tenerifel on üks kõige nõutumaid tegevusi puhkajatele, eriti gruppidele. Pakume eraviisilisi paadireise gruppidele alates 2 inimesest kuni 74 inimesele.

Võtke meiega nüüd kompromissitult ühendust, et saada meie Tenerife paadi rentimise eksperdilt kohandatud paadisoovitusi. Kõige kiirem viis on saata kiire WhatsApp sõnum (link avab WhatsAppi uues vahekaardis).

 

Vaadake vaalasid ja delfiine Tenerifel

Rendige paat Tenerifel, et teha vaalade või delfiinide vaatlusi, mis on enamasti Los Cristianose, Playa de las Americase, Costa Adeje ja Los Gigantese lähedal asuvates vetes.

Need kaunid loomad elavad Kanaari saarte vetes alaliselt (kogu aasta jooksul).

Kõige nõudlikumatele klientidele või mõnele tõeliselt erilisele üritusele, nagu sünnipäevad, meeskonnakoolitus, Hen Dos, Stag Dos või ettepanekute tegemine, saame pakkuda jahtide rentimist. Saada meile kiire WhatsApp sõnum oma idee!

Külastage Los Gigantes’i

Kui soovite rentida paati 5-7 tunniks, saate külastada suurejoonelisi Los Gigantese kaljusid, Masca Bay ja Barranco Seco.

Ja pidage meeles, et erapaadi rentimine Tenerifel on tegevus, mida on alati parem planeerida, kui soovite reisi teha soovitud kuupäeval ja ajal. Nii et ärge oodake broneeringu tegemisega viimase hetkeni ja tehke päring kohe!

Kui olete huvitatud paadi rentimisest Tenerifel, täitke meie piletipäringu vorm või võtke meiega ühendust WhatsAppis, et pakkuda teile parimaid võimalusi teie grupi suuruse ja vajaduste jaoks.

Meie Tenerife Boat Expert annab teile kohandatud soovitusi ilma kohustuseta broneerida!

Rentige üks katamaraan, meie väiksem katamaraan pakub palju ruumi kuni 11-liikmelistele gruppidele.

Kui teil on isegi suurem grupp (nagu tüdrukute pidustused), siis soovitame teile meie suurt katamaraani, mille pardale mahub kuni 22 inimest.

Kõik paadid pakuvad võimalust nautida romantilist ja kaunist päikeseloojangut üle Tenerife lõunapoolse mere.

Erisündmused

Tenerife paadi rentimine võib olla parim viis sünnipäeva, abieluettepaneku, tüdrukute peo, poissmeeste peo, pulma-aastapäeva või mis tahes muu erilise sündmuse tähistamiseks.

Samuti võiks see olla ideaalne kingitus sõbrale või teie kallimale. Kui tulete Tenerifele koos sõpruskonnaga ja soovite teha oma kohandatud paadireisi, on paadi rentimine parim lahendus.

Privaatsust, sotsiaalset distantsi ja mugavust silmas pidades

Teine eelis privaatse paadirendi puhul võrreldes ühise paadireisiga on see, et saate nautida mugavust ja võimalust jagada kogemusi ainult oma sisemise usaldusringkonnaga.

Kohandatav

Privaatne paadi rentimine Tenerifel võimaldab teil planeerida reisi marsruuti ja otsustada ise, milliseid piirkondi soovite külastada ja mida teha reisi ajal, sõltuvalt muidugi vahemaast ja ajast, mille veedate pardal.

Organiseeritud marsruudid

Kuid me saame teile pakkuda ka valmis reise, täielikult organiseeritud marsruute, mis tavaliselt hõlmavad vaalade ja delfiinide vaatlemist, ujumist ja snorgeldamist ühes kõige kaunimast lahes: Masca lahes või Puertito lahes ning navigeerimist mööda Tenerife lõunarannikut.

Mida te näete, seda te ka maksate

Kõik paadid, mida saate Tenerifel rentida, sisaldavad gaasiõli, jooke ja kogenud kaptenit. Hind, mida te näete, on hind, mida te maksate.

Enne broneeringu kinnitamist saate täpselt teada, kui palju maksate ja millist hinda maksate. Enamasti sisaldub ka toit. Kui soovite lisada kooki või mõnda muud eritoitu, saate seda samuti lisatasu eest tellida.

Transport

Inglise giidiga erabussiekskursioonid Santa Cruz de Tenerife kaldaekskursioonid

Mõned siin pakutavad laevad ei tee pealevõtmist ja tagasitulekut teie hotellist. Seega peate ise Tenerife lõunaosas asuvasse sadamasse tulema.

Enamik erapaadiekskursioone algab Puerto Colonist või Los Cristianose sadamast.

 

Kui teie kuurort ei ole konkreetsete paadišarterite kirjelduse lehel olevas kuurortide nimekirjas, saatke meile WhatsApp Now, et me saaksime teile teada anda, kas me saame pakkuda transporti teie aadressilt.

Pakume ka võimalust rentida transpordiks erabuss, kui see on vajalik (lisatasu).

 

Katamaraani rentimine aastal Tenerife

Kiirpaadi rentimine aastal Tenerife

Luksusjahtide rentimine aastal Tenerife

Mootorpaadi rentimine aastal Tenerife

Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Tenerife

Purjepaadi rentimine aastal Tenerife

RIB rentimine aastal Tenerife

Saistītie raksti:

Üks parimaid viise Tenerife looduse ja radade avastamiseks on teha Tenerifel viibimise...
Ainult paadiga ligipääsetavad on mõned Tenerife vaatamisväärsused ja...
Tenerife on suurepärane koht kalapüügiks puhkuse ajal. Saate pardale ja saate tegeleda...
Meil on kindlasti parimad lõbustuspargid, mis tagavad teile parima ekskursiooni Tenerife...
Sellelt leheküljelt leiad kõige soovitatavamad ja parimad asjad, mida Callao...
Sa kavatsed veeta oma puhkuse Costa Adejes ja otsid tegevusi, mida teha? Siis olete...
Sellelt leheküljelt leiad kõige soovitatavamad ja parimad asjad, mida Costa del...
Sellelt leheküljelt leiad kõige soovitatavamad ja parimad asjad, mida Golf del Suris...