Katamaraani ekskursioonid Playa de las Americas’is

Katamaraani ekskursioonid Playa de las Americas’is

Guide

Kui soovite broneerida ühe meie katamaraaniekskursioonidest Playa de las Americas ja te ei tea, millise valida, siis siin näitame teile parimaid. Meie jaoks on see ahju, et aidata teil veeta suurepärane puhkus kevadise päikese saarel.

Nautige tuult näos ja lainete õrna lainetamist katamaraani pardal. See on lõõgastav ja meelelahutuslik kogemus. Saate päevitada, lõõgastuda varjus, imetleda vaateid ja jagada sõpradega purjetamise ajal anekdoote.

Mida teha katamaraaniekskursioonide ajal Playa las Américas’is

Meie firma on spetsialiseerunud sellele, et pakkuda suurepäraseid paate Atlandi ookeani vetes sõitmiseks.

Sel võimalusel tahame teile rääkida katamaraanidest, mis on saadaval vaalade vaatlemiseks Playa de las Americas’ist. Tunne põnevust, kui näed paadile lähenevaid kauneid lootsivalasid ja pudelidelfiine, need on kaks liiki, mis elavad siin aastaringselt, kuid on tõenäoline, et teatud aegadel ilmuvad ka muud liiki vaalad ja delfiinid. Me ei anna teile mingeid tagatisi, et me näeme delfiine või vaalu, kuid me teame, et see on selles lahe piirkonnas väga tõenäoline.

Dolphins jumping in Tenerife SouthKui soovite broneerida mõnda neist tegevustest, kirjutage lihtsalt meie WhatsAppi, et teha broneering. Teksti lõpus leiate ka nende tegevuste üksikasjaliku loetelu koos kontaktvormiga, mille saate täita, et esitada oma soov. Tuletame teile meelde, et enamik meie tegevusi sisaldab transporti Playa de Las Americasist, kuid te peaksite tutvuma iga tegevuse üksikasjadega ja kirjutage meile, et kontrollida saadavust.

Üks meie katamaraaniekskursioonide eeliseid Playas de las Americasest on see, et saate külastada Los Gigantese kaljusid ja Masca lahte. See võimalus on saadaval ainult üle 4-tunniste ekskursioonide puhul. Nautige neid ainulaadseid kaljumägesid. Nad seisavad Tenerife lääneranniku igaveste valvuritena, valvavad mereelu ja saare sisemaa üle. Sealt leiate kauni Masca lahe, kuhu saate laskuda ujuma ja snorgeldama.

Meie vapustavale katamaraanile Eden saate kutsuda kõik oma sõbrad. Tulge ja nautige merd ning tähistage pardal erilisi sündmusi. Jagage oma poissmeeste pidu oma sõpradega ja tehke sellest unustamatu kogemus.

Eraldi katamaraani rentimine Playa de las Américas’is

Selles jaotises tutvustame teile meie parimaid katamaraane, mida saab rentida eraviisiliselt. Nautige eksklusiivset seiklust teile ja teie külalistele. Ole valmis nautima merd rahus ja mugavalt.

Kalima katamaraani prahtimine

Tenerife - Boat Charter - (7).minOma 36 jala pikkusega on kõigil piisavalt ruumi lõõgastumiseks. Rendige privaatsõit 3 või 5 tunniks, et näha Tenerife vaalaliste elusid ja ujuda lahes. 8-tunnine ekskursioon viib teid kaljude ja Masca lahe juurde. Joogid ja suupisted pardal on hinna sees. Paella lisatasu eest.

Kennexi privaatne katamaraanituur Playa de las Américas’is

catamaran tour in tenerife private and shared (10).minKennexil on piisavalt ruumi 11 reisijale, et nautida ekskursiooni mugavalt. 3-tunnise marsruudiga saate näha vaalasid nende loomulikus keskkonnas ja minna randa värskendavaks ujumiseks. Kui broneerite 7-tunnise ekskursiooni, viime teid Los Gigantese kaljudele ja Masca lahte. Joogid, toit ja snorgeldamisvarustus on hinna sees. Transport lisatasu eest soovi korral.

Katamaraanireis suurtele rühmadele koos Edéniga

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Tenerife katamaraani prahtimine 45 inimeseleMeil on fantastiline ekskursioon 45-liikmelistele gruppidele. Pakume teile 3 tundi lõbu merel, vaala- ja delfiinivaatlust ning peatust ujumiseks ühes Tenerife kaunis lahes. Karastusjoogid, cava ja õlu pardal. Võite tuua kaasa ka enda valitud jooke ja suupisteid. Soovi korral on lisatasu eest kaasa võetud leivaküpsised ja lõunasöök.

Ühiskatamaraanimatkad Playa de las Americas’ist

Allpool olevast nimekirjast leiate meie parimad katamaraanid Playa de las Americas’i ühiseks ekskursiooniks.

4,5-tunnine vaalavaatlusretk Freebirdiga

catamaran tour with freebird to los gigantesImelise Freebirdiga viime teid vaatama vaalasid nende loomulikus elupaigas, jõuame lähedale piirkondadesse, kus neid sageli nähakse ja suure õnne korral näete vaala, delfiine või isegi mõlemat. Sellise kestusega on teil piisavalt aega, et nautida seda kogemust vabalt. Pärast seda tegevust läheme Los Acantilados de los Gigantes’i ja kuulsusrikka Masca lahte, et selle vetes hästi teenitud ujuda. Lõunasöök ja avatud baar pardal on hinna sees.

3-tunnine katamaraanituur lahe ääres ja vaalade vaatlemine katamaraaniga Abrazo

catamaran tour in tenerife private and shared (3).minSee paat mahutab 12 reisijat. 3-tunnine ekskursioon sisaldab vaatlust ja peatust El Puertito juures, kus saab värskendavalt ujuda, snorgeldada ja värskendavalt vette pugeda. Kaasa arvatud värsked puuviljad.

Ühine paadireis Kalimaga 11 inimesele

Tenerife - Boat Charter - (9).minKalima eeliseks on see, et see võtab pardale vaid 11 reisijat. Nii et kõik tunnevad end mugavalt nagu privaatsel paadireisil. Ekskursioon sisaldab jooke, suupisteid, vaalavaatlust ja kosutuspeatust lahes.

contact usSellega on meie katamaraaniekskursioonide nimekiri Playa de las Americas lõppenud ja loodame, et teile meeldis tekst. Kirjutage meile WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi. Ärge unustage, et teeksite broneeringu mitu päeva ette. Tenerife on nautimise ja aktiivse turismi lemmiksaar, mistõttu tegeleme igapäevaselt paljude päringutega.

Katamaraan ekskursioonid aastal Playa de las Americas

Katamaraani tšarterid aastal Playa de las Americas

Saistītie raksti:

			Things to do in Playa de las Americas - Mida teha Playa de las Americas
Playa de las Américas (või lihtsalt Las Américas) on turismikeskus Tenerife...
			diving in tenerife south - Playa de las Americas Veesport
Kui soovite harrastada veesporti särava päikese all, on Playa de las Americas ideaalne...
			Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (10) - Paadiretked Playa de las Americas
Playa de las Americas on üks tähtsamaid Tenerife puhkekohti. Tänu soojale kliimale...
			 - Vaalade ja delfiinide vaatlemine Playa de las Américasist
Sellest tekstist leiate teavet vaala- ja delfiinivaatluste kohta Playa de las...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Eraekskursioonid ja katamaraani prahtimine Playa de las Américas’is
Esitame teile selle väikese juhendi, et saaksite tutvuda Playa de las Américas’i...

Rannad aastal Playa de las Americas

			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Rand
Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...
			 - Playa de las vistas Rand
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Rand
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Rand
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...