Paadiretked Playa de las Americas

Paadiretked Playa de las Americas

Playa de las Americas on üks tähtsamaid puhkekohti ja asub Tenerife lõunaosas. Playa de las Americas’is puhkab üha rohkem inimesi tänu Lõuna-Tenerife soojale kliimale ja turismiinfrastruktuurile.

 

Tänu üldistele headele ilmastikutingimustele on Playa de las Americas võimalik teha paadireise igal aastaajal. Siin on meie valitud nimekiri Playa de las Americase paadireisidest:

 

  • 3-tunnine katamaraanituur Abrazo’ga koos vähendatud reisijate arvuga.
  • 4,5-tunnine katamaraanituur Los Gigantese kaljude külastamiseks
  • 3-tunnised paadireisid vaalade või delfiinide vaatlemiseks Freebird katamaraaniga
  • 2-tunnine vaala vaatlemise paadituur katamaraaniga Eden
  • 3-tunnine eramootorjahtide ekskursioon
  • 3 tundi jäiga täispuhutava paadi ekskursioon
  • 3 tundi privaatne katamaraanituur

Tõenäoliselt on esimene asi, mida te Playa de las Americasse saabudes teete, randa minek, et lõõgastuda ja nautida sooja päikest ning värskendavat ookeani. Kuid lisaks kogu päeva rannas viibimisele on siin palju tegevusi ja ekskursioone, mida saate teha.

Üks meeldivamaid ja nauditavamaid on paadiretk, kus saate teha vaala- ja delfiinivaatlust, lõõgastuda, snorgeldada ja lihtsalt veeta mõnusalt aega koos sõprade, paari või perega.

 

Pakume palju Must teha asju Playa de las Americas ja ka palju paadi ekskursioonid, sõltuvalt teie vajadustest ja eelarve meil on mõned pakkuda teile … Iga neist algab Puerto Colonist, mis asub vaid 10-15 minuti jalutuskäigu kaugusel Playa de las Americas’ist.

 

Aga enne räägime teile veidi rohkem Tenerife vetes elavatest vaaladest ja delfiinidest. Pudelidelfiinid on Kanaari saarte vetes alalised elanikud. Tõenäoliselt ei pruugi nimi “pudelidelfiin” teile palju öelda, kuid mis on Flipperiga? Kas mäletate oma lapsepõlve seriaali? Nii et täpselt samasuguseid delfiine on teil võimalus näha meie paadireisil.

 

Kuid Kanaari vetes ei ela ainult delfiinid. Teine alaline elanik on meie sõbrad lootsivalased.

Okei, nüüd piisab sellest, et rääkida vaaladest ja delfiinidest, lubage meil rääkida teile mõned muud asjad, mida saate teha meie paadireisidel.

 

Kõik sõltub sellest, kui palju aega soovite laeval veeta.

Meil on erinevaid võimalusi, et teha vaala vaatlemise paadireis Playa de las Americasist

Kõige kestvama variandi, 4,5-tunnise Freebird Gigantese ekskursiooniga saate külastada ka absoluutselt muljetavaldavaid kaljusid, mida hispaania keeles nimetatakse “Los Acantilados de los Gigantes” (Los Gigantese kaljud).

Ja muidugi on teil aega ka ujumiseks Masca lahe lähedal. Pärast ujumist sööte pardal suupisteid ja siis lähete tagasi Puerto Coloni.

 

Kui soovite veidi rohkem mugavust, soovitame võtta ühe vähendatud arvu inimestega paatidest. Võite valida näiteks katamaraanireisi Abrazoga. Mis tahes sellise ekskursiooniga saate 3 tunni jooksul teha vaala vaatlust, ujumist ja snorgeldamist. Kaasa arvatud on ka suupisted ja joogid.

 

Kui soovite reisi veidi kiiremini teha või olete eelarvega, siis on meil ka 2-tunnine ekskursioon Eden-katamaraaniga.

 

Ja muidugi on alati erilised sündmused: sünnipäev, seega pidu või mõni selline hetk, mida soovite jagada ainult oma sõprade või perekonnaga. Ideaalne viis, kuidas muuta need hetked unustamatuks, on privaatne paadi prahtimine.

Kui soovite oma puhkuse ajal lihtsalt luksuslikku vaalavaatlust teha, on see võimalus samuti teie jaoks.

Kalapüügilaevad aastal Playa de las Americas

Katamaraani rentimine aastal Playa de las Americas

Kiirpaadi rentimine aastal Playa de las Americas

Luksusjahtide prahtimine aastal Playa de las Americas

Paadireisid aastal Playa de las Americas

Saistītie raksti:

Playa de las Americas on ideaalne koht Tenerifel, kui soovite teha veespordiüritusi...
Playa de las Americas (või lihtsalt Las Americas) on Tenerife lõunaosas asuv kuurort,...