Vaalade ja delfiinide vaatlemine Playa de las Américasist

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Playa de las Américasist

Guide

Sellest tekstist leiate teavet vaala- ja delfiinivaatluste kohta Playa de las Americas’ist Tenerifel. Bananapalmbay.com on spetsialiseerunud paatide rentimisele Tenerifel erinevatel eesmärkidel. Meil on purjekad, mootorpaadid, jahid, katamaraanid ja muud tüüpi paadid, millega saate veeta imelise päeva merel.

Seekord soovime teile rääkida tegevustest, mis on saadaval vaalade vaatlemiseks Playa las Americas’ist ja mis hõlmavad ka transporti hotellist, kus te peatute.

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Playa de las Americas’ist

Full HD - humpback-whale-jumps-out-water-beautiful-jump-madagascar-tenerifeSee on üks populaarsemaid tegevusi Tenerifele saabuvate puhkajate seas. Meil on hea meel pakkuda teile privaatseid paadilaevu ja ühiseid vaalavaatlusekskursioone, mis toimuvad täiesti mugavalt. Meie veebisaidilt leiate parimad paadid vaalaliste vaatamiseks Playa de Las Americas’ist ja teistest saare kuurortidest.

Tenerife lõunaosa vetes on suur tõenäosus näha delfiine ja vaalu. Puerto Colónist väljuvad laevad La Gomera saarele, mille vetes elab palju erinevaid mereelukaid. Selles Atlandi ookeani piirkonnas on tavaline võimalus näha delfiine ja vaalu rõõmsalt ujumas.

Vaatlused on loomade ja keskkonna jaoks ohutud. Peate muretsema vaid selle pärast, et teha ilusaid pilte ja nautida seda hetke. Tuletame teile meelde, et ärge visake esemeid vette ja ärge tehke vallaid hirmutavaid hääli.

Nende sõbralike loomade juuresolekul möödub aeg märkamatult. Nautige seda kogemust koos oma lähedastega ja eriti koos lastega, kes naudivad seda tegevust kõige rohkem.

Valasliigid, mida saab Tenerifel aastaringselt näha

Siin on mõned liigid, mida võite kohata paadimatkade ajal Tenerifel:

Pudelidelfiinid

Full HD - Delfín mular-common-bottlenose-dolphinTeaduslik nimi: Tursiops truncatus. Neid võib näha väga lähedal Tenerife rannikul. Neid saab tuvastada nende intensiivse halli värvi järgi, mis keha alumiste osade suunas järk-järgult tuhmub. Suguküpselt saavutavad nad 3 meetri pikkuse. Nad ujuvad tavaliselt keskmiselt 20 delfiini suurustes rühmades.

Luotsid

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-oceanTeaduslik nimi: Globicephala macrorinchus, tuntud ka kui lootsivalas. See on suur hammastega vaal, mille pikkus võib ulatuda 5 meetrini ja kaal kuni 2 tonni.

Nad suudavad sukelduda üle 1000 meetri sügavusele rohkem kui 20 minutiks.

Sporaadilise esinemisega liigid

Allpool loetletud liigid esinevad teatud aastaaegadel, seega sõltub nende nägemine sellest, millal te Tenerifel puhkate.

Atlandi täpiline delfiin

Full HD - Stenella frontalis - Delfín moteado atlántico -Atlantic spotted dolphin-bTeaduslik nimi: Stenella frontalis. Selle nimi tuleneb tema kehapinda katvatest täppidest, mis on täiskasvanueas täielikult olemas. Tegemist on väga aktiivsete delfiinidega, kes ujuvad rühmades. Nad kasvavad kuni 2,3 meetri pikkuseks ja kaaluvad kuni 80 kilogrammi.

Karedahambuline delfiin

Teaduslik nimi: Steno bredanensis. Neid iseloomustavad soonilised hambad, mis omakorda annavad neile nime. Neil on ka piklik kolju, mille tõttu on neid lihtne teistest liikidest eristada. Nad saavutavad 2,7 meetri pikkuse ja võivad kaaluda kuni 150 kilogrammi. Nende värvus on tumedam kui pudelidelfiinidel ja neil on heledamad laigud. Nad ujuvad keskmiselt 8 isendi suurustes rühmades.

Pootsvaal

Full HD - sperm-whale-cachalotteTeaduslik nimi: Physeter macrocephalus. See on suur liik, mille pikkus sarnaneb vaalade omaga. Neid saab tuvastada nende väikese seljauime, suure pea ja tumeda triibudega naha järgi.

See liik võib ulatuda kuni 18 meetrini ja 50 tonnini. Nad sukelduvad toidu otsimiseks kuni 2000 meetri sügavusele ja viibivad vee all rohkem kui tund aega. Kevadel võib neid sagedamini näha.

Rändavad liigid, mis esinevad konkreetsetel aastaaegadel

La Gomera ja Tenerife vahelised veed on osa erinevate rändliikide rändeteest. Kui teil on õnne, võite meie paadireisidel Tenerifel näha järgmisi vaalaliste liike:

delfiinid: harilik delfiin

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (3)Teaduslik nimi: Delphinus delphis. Olles väga populaarne liik kõigis planeedi meredes, võib neid Tenerifel näha ka talvel. Teda iseloomustab kollakas värvus külgedel. Ta saavutab 2,5 meetri pikkuse ja kaalub 120 kilogrammi.

Vale tapja vaal

Teaduslik nimi: Pseudorca crassidens. See on seltskondlik ja võluv loom. Neid saab ära tunda nende uime keskel oleva kumeruse, sihvaka keha ja umbes 10-tollise seljauime järgi. Tema intensiivne hall värvus on ühtlane. Nad saavutavad 6 meetri pikkuse ja kaaluvad 1500 kilogrammi. Tavaliselt ujub ta suurtes, kuni 50 isendist koosnevates rühmades.

Teised liigid, mis Tenerifel aeg-ajalt esinevad, on muuhulgas põhjapoolne vaal, soomusvaal, kääbusvaal, Fraseri delfiin, vaal orka.

Privaatne vaala- ja delfiinivaatamise ekskursioon Playa de las Américas’is

Järgmiste tegevustega saate teha täiesti privaatse paadiretke, ainult teie ja teie külalised. Pakume teile mugavust ja privaatsust merel põnevaks seikluseks.

Mootorpaadi prahtimine vaalade vaatlemiseks Fairline 42-ga

Tenerife motor boat charter Fairline 42 footNautige seda uskumatut paati, mille maksimaalne mahutavus on 12 inimest. Lähme Puerto Colonist Tenerife vaalavaatluspiirkondadesse. Seejärel ankurdame kuskil lahes, et kõik saaksid ujuma minna ja end jahutada. Sõltuvalt reisi pikkusest saate külastada El Puertito lahte, kaljusid ja säravat Masca lahte.

Privaatne laevapartii Neptunoga gruppidele

Neptuno Tenerife Private Boat CharterVeeda suurepärane päev Tenerife lõunapoolses lahes selle majesteetliku paadiga, mis mahutab kuni 22 reisijat. Vaadake vaalaliste eluviise nende loomulikus keskkonnas. Pärast vaalade vaatlemist suundume kaunisse lahte, kus saame ujuda ja snorgeldada.

Jagatud paadireisid Tenerifel vaalaliste vaatamiseks

eden catamaran tour tenerife

Ekskursioon vaalaliste vaatamiseks Tenerife lõunaosas koos Edeni katamaraanituuriga
eden katamaraanituur tenerife
Meil on lühike tegevus just vaalade vaatlemiseks Tenerifel. See ekskursioon kestab kaks tundi ja viib teid delfiinide ja vaalade poolt kõige sagedamini külastatavatesse piirkondadesse.

Laev väljub Costa Adejes asuvast Puerto Coloni sadamast naabersaarele La Gomera. Ekskursioon keskendub delfiinide ja vaalade vaatlemisele nende looduslikus elupaigas. Tegevus sisaldab värskendavat jooki.

Kui broneerite 3-tunnise Edeni katamaraanituuri, saate merd veelgi rohkem nautida. See ekskursioon sisaldab peatust lahes jahutamiseks, ujumiseks ja snorgeldamiseks. Kaasa arvatud on karastusjoogid, vesi ja õlu.

Royal Dolphin katamaraan, et näha vaalalisi Playa de Las Américas’ist

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)See on üks meie parimaid valaste vaatlemise võimalusi Tenerifel. Pakume teile suurepärast paati unustamatuks ekskursiooniks.

Royal Dolphin on kaasaegne ja ruumikas paat, millel kogete parimaid emotsioone. Paat viib teid vaalaliste vaatamiseks ainulaadsel viisil, kuna sellel on suured aknad põrandas, et näha veealust tegevust paadi all. Kahtlemata on see võimalus näha merd nagu kunagi varem.

Lisaks veealustele akendele on seal ka erinevad kaamerad, mis salvestavad loomade liikumist paadi lähedal ja projitseerivad seda seejärel erinevatele teleritele. Nagu näete, saate selle tegevuse kaudu lähedalt tutvuda Tenerife merefaunaga.

Pärast vaatlust suundub paat Masca lahe poole ja teel saate nautida Los Gigantese kaljude mõõtmatust. Kui jõuate lahte, jääb paat ankrusse, et kõik saaksid maha tulla ja end Atlandi vees jahutada. Kasutage võimalust lõõgastuda liival ja mängida veemänguasjadega. Nautige koos oma sõprade ja perega. Jagage koos ilusaid hetki.

Tegevus lõpeb maitsva lõunasöögi ja tagasipöördumisega sadamasse, samal ajal imetledes vaateid, mida saarel pakkuda on.

Maxicati katamaraaniga sõit Los Gigantes’ile

maxicat catamaran tenerifeKutsume teid meie katamaraaniga Maxicat nautima merd ja vaatama vaalaliste elusid Playa de Las Americas. Saate broneerida 3- või 5-tunniseid ekskursioone, et sõita Atlandi vetes delfiinide ja vaalade otsinguil.

Laev väljub Costa Adeje linnast Puerto Colonist ja viib teid La Gomera saare suunas, kus on palju vaalalisi. Siin kogunevad erinevad mereloomad, kellest kõige populaarsemad on pudelidelfiinid, kes lähenevad paatidele rõõmuga. Selle piirkonna mereloomad on paatidega harjunud, mistõttu nad lähenevad neile rahulikult.

Maxicatiga saab teha ka ekskursiooni kaljudel ja ankurdada Masca lahes, et ujuda selle vees. Võtke oma sõbrad kaasa, et nautida toredat päeva merel, päevitada, ujuda, snorgeldada ja mängida veemänguasjadega. See tegevus sisaldab transporti ja lõunasööki.

Abi ja transport

contact usNagu me alguses mainisime, pakutakse kõigi nende tegevuste puhul pealevõtmist Tenerife peamistest turismikeskustest. Kui olete Playa de las Americas, siis kirjutage meile, öelge, kus te peatute, ja me võtame teid peale.

Valige üks neist vaala vaatlemise tegevustest Playa de las Americas ja kirjutage meile, et teha broneering. Paneme teie käsutusse meie WhatsAppi, kuhu saate kirjutada, et selgitada oma kahtlusi ja esitada oma soov. Kasutage võimalust nautida merd Tenerifel ja veeta oma puhkuse parimad hetked.

Paadi tšarterid aastal Playa de las Americas

Vaalade vaatamine aastal Playa de las Americas

Saistītie raksti:

			Things to do in Playa de las Americas - Mida teha Playa de las Americas
Playa de las Américas (või lihtsalt Las Américas) on turismikeskus Tenerife...
			diving in tenerife south - Playa de las Americas Veesport
Kui soovite harrastada veesporti särava päikese all, on Playa de las Americas ideaalne...
			Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (10) - Paadiretked Playa de las Americas
Playa de las Americas on üks tähtsamaid Tenerife puhkekohti. Tänu soojale kliimale...
			catamaran tour in tenerife private and shared (1).min - Katamaraani ekskursioonid Playa de las Americas’is
Kui soovite broneerida ühe meie katamaraaniekskursioonidest Playa de las Americas ja te...
			catamaran tour in tenerife private and shared (10).min - Eraekskursioonid ja katamaraani prahtimine Playa de las Américas’is
Esitame teile selle väikese juhendi, et saaksite tutvuda Playa de las Américas’i...

Rannad aastal Playa de las Americas

			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Rand
Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Rand
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...
			 - Playa de las vistas Rand
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Rand
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...