Mida teha Playa San Juanis

Mida teha Playa San Juanis

Guide

Sellelt leheküljelt leiad parimad ja kõige soovitatavamad tegevused Playa San Juanis, Tenerife lõunaosas asuvas vaikses kuurordis. Siit leiad kombinatsiooni modernsusest ja klassikalisest Kanaari stiilist. Siin saate nautida rahulikumat ja rahulikumat atmosfääri kui naaberrandades.

Playa San Juani promenaad ulatub peaaegu kahe kilomeetri pikkuseks. Mööda promenaadi leiate erinevaid restorane ja kohvikuid. Jalutage mööda seda, et nautida mere ja lainete mürinat. Maitske piirkonna maitsvat toitu ja jagage terrassidel, kust avaneb vaade merele, mõnda jooki.

Parimad tegevused Playa San Juanis

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Kui viibite Playa San Juanis ja otsite lõbusaid tegevusi Tenerife lõunaosas, vaadake meie nimekirja Playa San Juani parimatest tegevustest:

  • Vaalade ja delfiinide vaatlemine luksusjahtide ekskursioonil.
  • Katamaraani prahtimine Tenerifel
  • Külastage Teidet öösel
  • Ekskursioon Teide’ile, Tenerifele

Mida teha Playa San Juanis paadiga

Kutsume teid kogema imelisi elamusi paadiga Tenerifel. Kui viibite Playa San Juani lähedal ja soovite kogeda Atlandi ookeani vetes purjetamise rõõmu, jääge ja lugege, mida me teile pakume.

Enamik meie ekskursioonidest ja paatide rentimisest Tenerifel väljuvad Puerto Colonist, mis asub Playa San Juanile väga lähedal.

Meil on erinevaid paate, et veeta päev merel. Vali katamaraani, purjeka, jahi või kiirpaadi vahel. Igal reisil on erinev kestus ja konkreetne marsruut. Meil on ka võimalus valida marsruut ja peatused.

Paadilaenutus Tenerife lõunaosas on saadaval selle postituse lõpus. Meil on kõik võimalused saadaval Playa San Juanis. Me saame aidata teil valida, milline variant sobib teile kõige paremini vastavalt teie plaanidele ja inimeste arvule pardal.

  • Katamaraan ekskursioon Tenerifel koos Royaliga

Paadiretked Playa San Juanis vaalade ja delfiinide vaatamiseks

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (3)

Paadiretked on Playa San Juanis ideaalne tegevus, et lõbutseda ja nautida. Kutsume teid Tenerife lõunaosas paadiga delfiinide ja vaalade vaatlusele. Need tegevused sobivad kõigile, tulla võib kogu pere, paarid või sõpruskonnad.

Pidage meeles, et Tenerife on väga lähedal vaalaliste rändeteele, nii et laevareiside ajal on väga tavaline, et neid võib näha möödaminnes. Meie paadireisid vaalaliste vaatamiseks väljuvad Puerto Colonist.

Paadiretkede minimaalne kestus on 3 tundi. Paat suundub La Gomera saare suunas. Selles piirkonnas võib sageli näha palju vaalasid ja kuna nad on paatidega harjunud, lähenevad nad rahulikult.

Tuletame teile meelde, et te ei tohi midagi vette visata ja hoolitseda ökosüsteemi eest. Tegemist on kaitsealaga, kuhu sisenevad ainult keskkonnasõbralikud paadid. Kuna see on vaalade, delfiinide ja teiste mereelukate looduslik elupaik, peame seda säilitama.

  • Privaatne paadiekskursioon Tenerifel (kuni 22 osalejat)
  • Vaalade või delfiinide vaatlemise paadiretk Tenerifel koos Freebirdiga

Los Gigantese kaljud ja Masca laht

Playa San Juanis tehtavate asjade hulgas ei saa te jätta vahele Los Gigantese kaljusid. Tegemist on tohutute kivimüüridega, mis piiravad Tenerife läänerannikut. Paljud paadid tulevad sinna ankrusse ja naudivad vaateid.

Samuti, kui rendite paadi vähemalt 3 tunniks, saate teha peatuse La Bahía de Mascas. See on kaunis rand, mis asub Los Acantilados. See on väga ilus ja sinna pääseb ainult vee kaudu või mööda kuristikku alla minnes.

Samal ajal, kui laev ankrusse jääb Masca lahes, kasutage võimalust snorgeldada ja ujuda Atlandi ookeani kristallselges vees.

Paadi rentimine koos kapteniga

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

Kui rendite paadi koos kapteniga, ei pea te muretsema marsruudi ja paadi üksikasjade pärast. Paadid, mille juurde kuulub kapten, sobivad neile, kes soovivad merd nautida ilma liigse mureta.

Pakume erinevaid võimalusi koos toidu ja jookidega. Meil on teie jaoks, purjelaevad, luksusjahtide ja mootorpaatide. Kutsuge oma partnerit, et veeta eriline päev merel.

Skipperiga paadid sobivad ideaalselt sünnipäevade ja muude eriliste sündmuste tähistamiseks. Võtke oma pere ja sõbrad kaasa ja veetke päev Tenerifel päikese käes. Jätke linna stress seljataha ja täitke end mere energiaga.

Jagage oma partneri, pere ja sõpradega erilisi sündmusi, näiteks poissmeeste pidusid, lõpetamisi, mesinädalaid ja romantilisi väljasõite. Pärast kõikide tegevuste nautimist Playa San Juanis lõpetage oma puhkus hämmastava peoga pardal, et teie külalised võtaksid koju kaasa parimad mälestused.

Rannas nautimine

Lisaks kõigile tegevustele, mida linnal on pakkuda, tuleb minna randa, et nautida merd. Siin on asjad, mida Playa San Juanis teha, et nautida randa ja laineid.

See rand koosneb mustadest liivadest ja ojade piirkondadest. See on kaitstud muuli ja lainemurdjaga, nii et saate seda rahulikult nautida ja lapsed kaasa võtta.

Rannale on omistatud sinise lipu tunnustus, mis tähendab, et selle vesi on suplemiseks sobiv. See vastab kõigile suplejate ohutustingimustele ja seal on olemas kõik teenused. Leiad päevitustoolid, päikesevarjud, dušid, tualetid ja palju muud. Veeda rahulik päev, mängi nagu laps, naudi koos oma sõprade ja lähedastega.

Veesport

Safari with Kayak in Tenerife South (1)

Nagu kõigis Tenerife randades, saab ka Playa San Juanis harrastada erinevaid veespordialasid, mis on täis adrenaliini ja põnevust.

Ärge jätke Playa San Juanis kasutamata võimalust sukelduda ja snorgeldada. Kui teil pole palju kogemusi, ärge muretsege, te olete Tenerifel ja siin on parimad sukeldumisjuhid. Teie reisi ajal saadab teid alati ekspert. Jälgige erinevaid mereelukaid ja -taimi. Ujuge koos merihobuste, kaheksajalgade ja värviliste kaladega.

Lisaks neile saate Playa San Juanis või selle lähedal harrastada ka paljusid teisi tegevusi, nagu näiteks wakeboarding, veesuusatamine, purjelauasõit ja paddle surfing. Kui vajate nõuandeid tegevuste ja nende harrastuskohtade valimiseks, siis helistage meile julgelt. Meie veebisaidil on palju tegevusi, mida Playa San Juanis ja selle ümbruses teha, et nautida Tenerifet täiel rinnal.

Ekskursioon Teide’ile

Kui olete puhkusel Tenerife lõunaosas, ei saa te jätta vahele Teide rahvusparki. Siit leiate saare kõige muljetavaldavama vulkaani ja kõigi selle tippude kuninga. Kutsume teid külastama parki ja nautima kõiki seal pakutavaid tegevusi:

  • Tõuske Teide tippu: leiate mitmeid matkaradu, et uurida parki ja avastada selle vulkaanilisi käike. Jalutage mööda selle radu ja avastage pargi taimestiku ja loomastiku ilu. Siin õitsevad kaunid violetid, mida peaksite pildistama. Need lilled on endeemilised Teide kõrgustikel ja Tenerife kõrgustikel. See on kohustuslik osa teie Playa San Juanis tehtavate asjade nimekirjast teie Tenerife puhkuse ajal.
  • Teleférico del Teide: Teidele saab üles sõita ka köisraudteega. Köisraudtee marsruut viib teid Teide tipule väga lähedale. Tõusu ajal saate nautida kauneid vaateid pargile ja osale saarest.
  • Astronoomiline observatoorium: Siit leiate observatooriumi päikese vaatlemiseks ja robootilise astronoomia jaoks. Rendige öine teleskoop, et uurida kosmost koos tähtede, tähtkujude ja planeetidega.

Matkamine

Nagu te kõik teate, on Tenerifel sadu matkaradu. See on aktiivse turismi üks vorm, paljud sportlased üle kogu maailma tulevad Tenerifele, et matkata selle marsruutidel ja nautida selle loodusmaastikke.

Kutsume teid üles kõndima läbi saare looduse, et avastada selle saladusi ja hingata värsket õhku.

Soovitame Masca kanjoni marsruuti. See marsruut algab Masca külast. Tegemist on kauni oruga, kus asub sügavalt juurdunud kanaarlaste kommetega maaküla. Sellest punktist hakkavad orgu läbima erinevad rajad. Sellel konkreetsel ekskursioonil laskute alla läbi kuristiku ja kõnnite läbi mõne mahajäetud põlluterrassi. Giid teavitab teid alati kõigist maastiku, selle taimestiku ja loomastiku aspektidest. Ekskursioon lõpeb laskumisega Masca lahte. Võtke hästi teenitud ujumine ja värskendage end randa ümbritsevas kristallselges vees. Ekskursiooni lõpus ootab teid paat, mis viib teid tagasi Los Gigantese sadamasse.

Quad-safari

Tenerife ei ole ainult rannad ja matkarajad, vaid annab teile ka võimaluse sõita täiskiirusel läbi selle loodusmaastike. Selles jaotises tahame lisada veel ühe võimaluse teie Playa San Juanis tehtavate asjade nimekirja. Räägime Tenerife quadiga sõitmisest, mis on imeline kogemus adrenaliinihimulistele. Transport viib teid seikluse alustamiseks Santiago del Teide’i.

Kui jõuate neljarattajaama, saate vajalikud juhised neljaratta käsitsemiseks ja enda ohutuse tagamiseks. Matka alguses näete maastiku pinnal palju tahkunud laava. Matka muutub veelgi põnevamaks, kui hakkate sõitma läbi metsaradade. See on ideaalne tegevus loodushuvilistele ja ekstreemspordi harrastajatele.

Transport

Paljud siin loetletud tegevused pakuvad transporti Playa San Juanist. Klõpsake igaühe pildil, et saada üksikasjalikum kirjeldus, näha fotosid ja hindu.

Kui soovite broneerida tegevusi või tegevusi Playa San Juanis, on kõige lihtsam viis võtta meiega ühendust WhatsAppi teel. Ootame teid, et selgitada oma kahtlusi ja lahendada kõik küsimused, mis teil võivad olla. On rõõm teenida meie kliente ja aidata neil nautida saare parimaid külgi.

 

Paadi tšarterid aastal Playa San Juan

Quad Bike Safarid aastal Playa San Juan

Saare ekskursioonid aastal Playa San Juan

Soovitatavad tegevused aastal Playa San Juan

Temaatilised pargid aastal Playa San Juan

Trekking aastal Playa San Juan

Vaalade vaatamine aastal Playa San Juan

Rannad aastal Playa San Juan

See on ka Playa los Guios’e nime all tuntud imearmas ja looduse poolt õnnistatud...
See on linnarand, mis asub Puerto Santiago kai ja promenaadi ääres. Seda külastavad...