Mida teha Puerto de la Cruzis

Mida teha Puerto de la Cruzis

Uuri välja parimad asjad, mida saad teha Puerto de la Cruzis või sealt edasi. Me hindame teie aega, seega valisime siia kõige populaarsemad ja juhtivad ekskursioonid ja tegevused, mis panevad teid seda fantastilist saart jumaldama ja hoiavad teid Tenerife puhkuse ajal meelelahutust pakkumas. Oleme kohalikud eksperdid, kellel on rohkem kui 5 aasta pikkune kogemus turul, nii et võite olla kindel, et kõik siin mainitud tegevused on teie tähelepanu väärt.

Ärme raiska enam sekunditki ja asume avastama kõiki neid imelisi asju, mida saate teha Puerto de la Cruzis või selle läheduses.

Osta tee, täieliku nimekirja kõigist ekskursioonidest, ekskursioonidest ja tegevustest Puerto de la Cruzist leiad allpool meie juhendi.

Kui olete juba otsustanud veeta oma puhkuse selles imelises kuurordis, siis ilmselt tahaksite teada, millised on peamised huvipunktid, mida Puerto de la Cruzis ja selle ümbruses kõigepealt teha. Siit saate vastused. Ja pidage meeles, et need tegemised sobivad igat liiki puhkajatele: peredele, paaridele, sõpruskondadele. Kõik need on ka lastesõbralikud. Nii et need on tõesti kõige populaarsemad ja soovitatavamad.

 

Mine külastada Teide mäge. See punkt on tegelikult sama oluline alati, kui viibite Puerto de la Cruzis või mõnes teises Tenerife kuurordis. Lihtsalt seetõttu, et Teide on üks kõige külastamist väärt kohti Tenerifel. Pöörlevad ja südant liigutavad panoraamvaated, Hispaania kõrgeim mägi ja UNESCO maailmapärandi nimistusse kuulutatud kuulus rahvuspark ei jäta teid ükskõikseks.

Meiega on teil 2 võimalust Teide mäe külastamiseks Puerto de La Cruzist: poolepäevane ekskursioon või terve päeva Teide-Masca ekskursioon.

Anaga on veel üks koht, mida ei saa Puerto de la Cruzist mööda lasta. Iidne laurisilva vihmamets paneb teid unustama, et elate 21. sajandil.

Anaga külastamiseks pakume Puerto de la Cruzist bussiekskursiooni, mis viib teid ka La Lagunasse ja Santa Cruz de Tenerifele, nii et teil on võimalus tutvuda mõne kanarialase ajaloo ja kultuuriga.

See suur kalju on veel üks looduse aare, mida Tenerife oma külalistele pakub. Kõige lihtsam viis neid Puerto de la Cruzist külastada on laevareis. See variant on ka parim, kui soovite saada tõeliselt hingematva elamuse, sest parima vaate kaljudele saate merelt.

Kuigi soe päike ja ookean on ilmselt peamised põhjused, miks te Puerto de la Cruz’is viibite, ei piisa neist, et teid kogu puhkuseperioodi jooksul meelelahutust pakkuda. Siin on mõned lõbusad tegevused, mis aitavad kindlasti muuta teie puhkust Puerto de la Cruzis.

Minge vaala- või delfiinivaatlusele. See tegevus sobib suurepäraselt igale inimesele ja vanusele. Keegi ei jää ükskõikseks, kui te vaatate neid kauneid ja graatsilisi vaalaloomi, kes mängivad oma loomulikus keskkonnas. Vaala- ja delfiinivaatlust saab teha igal aastaajal, sest nad elavad Tenerife vetes pidevalt. Kõige levinumad liigid on pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid. Lisaks vaalade ja delfiinidega kohtumisele saate nautida lõõgastavat ja mõnusat aega pardal, ujuda ja snorgeldada. Kõik paadireisid algavad Lõuna-Tenerifelt, kuid pakume ka mõningaid võimalusi, mille puhul on pealevõtmine Puerto de la Cruzist, näiteks katamaraan Royal Delfin.

Costa Adeje’st lähtuv vaalavaatlus annab rohkem võimalusi paadi ja ekskursiooni valikuks. Kui teil on auto, võib see olla ka teie jaoks üks võimalus.

Mine Siam Parki või Loro Parque’i. Mõlemad on üks enim külastatud kohti Tenerifel ja on suurepärane valik, kui tulete koos lastega.

Loro Parkis on suurim papagoidekogu, suurim pingviininäitus, palju erinevaid näitusi ja muid muljetavaldavaid asju. Siami park garanteerib suurepärase ajaveetmise nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Reisige tagasi keskaega Castillo de San Miguelis, vaadates rüütlivõistlusi. See on suurepärane peresõbralik tegevus.

Lubage meil öelda, et me pakume palju või muid lõbusaid asju ja tegevusi Tenerife lõunaosas. Nii et kui teil on auto või saate tulla lõunasse bussiga, vaadake meie võimalusi, mida teha Costa Adejes.

Peale kõigi nimetatud ekskursioonide ja tegevuste pakub Puerto de la Cruz ise palju asju, mida teha. Võtke aega, et jalutada ajaloolises keskuses. See on hea näide ehtsast Kanaari arhitektuurist ja te naudite selle ilusate kitsaste ja värviliste majadega tänavate avastamist. Lõõgastuge puude varjus Plaza Charco väljakul. Kui teil tekib nälg, on siin palju kohvikuid ja restorane, kus on kanaarlaste, hispaanlaste, itaalia ja rahvusvahelisi köömesid.

Ja muidugi, milline puhkus saab olla ilma rannata. Loro Parki lähedal on ilus mustast liivast rand – Playa Jardin.

Puerto de la Cruz on Tenerife põhjaosa kuulsaim kuurort. See on paljude turistide, peamiselt eurooplaste lemmikpuhkuse sihtkoht, kes külastavad Tenerifet kaunite maastike, imeliste loodusliku musta liivaga randade ja pehme kliima pärast.

Puerto de la Cruzile lähim lennujaam on Los Rodeose põhjapoolne lennujaam. Sealt on ühistranspordiga või taksoga 25-30 minutit. Mis puudutab majutust, siis Puerto de la Cruzist leiate nii kõige luksuslikumaid hotelle kui ka taskukohaseid kortereid.

Kliima on siin aastaringselt pehme, kuid vähem kuiv kui Lõuna-Tenerifel.

Paadireisid aastal Puerto del la Cruz

Quad Bike Safarid aastal Puerto del la Cruz

Saare ekskursioonid aastal Puerto del la Cruz

Soovitatavad tegevused aastal Puerto del la Cruz

Temaatilised pargid aastal Puerto del la Cruz