Paadiretked Puerto de la Cruzist

Paadiretked Puerto de la Cruzist

Puerto de la Cruz on peamine kuurort Tenerife põhjaosas. Paljud puhkajad kogu maailmast valivad selle uskumatute maastike, mugava kliima ja eheda kanaarlaste atmosfääri tõttu.

 

Lisaks päikese nautimisele kaunitel looduslike randade ääres on siin palju ekskursioone ja tegevusi, mida saab teha otse Puerto de la Cruzis või sealt edasi. Meie veebilehelt leiate üksikasjalikku teavet Puerto de la Cruzi tegemiste kohta, seda saate vaadata siit.

Nüüd tahaksime rääkida veidi lähemalt ühest meie lemmiktegevusest – vaala vaatamise paadireisidest ja selgitada teile, mida te selle fantastilise reisi ajal näete ja teete.

Meie paadireisid algavad Puerto Coloni sadamast, mis asub Tenerife lõunaosas. Te ei pea muretsema, kuidas sinna omal käel jõuda, sest pakume kõigile paadireisidele tasuta bussi teie hotellist, mis on saadaval Puerto de la Cruzist.

Tenerife on ideaalne koht vaala- ja delfiinivaatluseks kogu aasta jooksul.

Paadiretked võimaldavad teil näha neid toredaid loomi nende loomulikus keskkonnas. Ja on isegi garanteeritud, et kohtute ühega neist.

Tõenäolisemad liigid, mida te kohtate, on pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid. Nende vaatlemise kohad on koondunud Tenerife ja La Gomera vahelistesse vetesse. Nii et kui saate pardale, sõidate La Gomera suunas ja teete peatuse, et nautida vaalade või delfiinide vaatamist, kes mängivad otse lähedal. See on absoluutselt vapustav kogemus nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Lisaks vaalade ja delfiinide vaatlemisele saate laevareisi ajal lõõgastuda, nautida päikest, ujuda ja snorgeldada ning lihtsalt veeta mõnusalt aega koos pere, paari või sõpradega. Paadireisiga on teil võimalus näha ka Tenerife lõunarannikut.

Ja 4,5-tunnise reisi ajal saate külastada isegi hingematvaid Los Gigantese kaljusid. Nii et nüüd saate aru, miks paadireis on üks populaarsemaid tegevusi Tenerifel ja absoluutselt kohustuslik tegevus.

Teine võimalus, mis on saadaval ainult siis, kui rendite auto oma puhkuse ajal Tenerifel (viibides Puerto de la Cruz’is), on rentida üks meie erapaat Costa Adejes.

Kui soovite teha paadireisi, vaadake lihtsalt meie võimalusi Puerto de la Cruzist. Broneeringu tegemiseks kulub vaid paar minutit. Kui teil on küsimusi, võite alati meiega ühendust võtta telefoni teel või täita kontaktvormi.

Paadireisid aastal Puerto del la Cruz

Saistītie raksti:

Uuri välja parimad asjad, mida saad teha Puerto de la Cruzis või sealt edasi. Me...