Vaalade ja delfiinide vaatlemine Puerto de la Cruzist koos transpordiga

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Puerto de la Cruzist koos transpordiga

Guide

Meie ettevõte on spetsialiseerunud vaalavaatlusekskursioonidele Puerto de la Cruzist ja teistest Tenerife piirkondadest. Kutsume teid nautima seda imelist tegevust oma puhkuse ajal saarel. Pakume teile soovi korral vapustavaid ekskursioone koos transpordiga Tenerife eri piirkondades.

Meie veebilehelt leiate ka erinevaid paate, et veeta suurepärane päev merel. Pakume teile paate, jahte, purjepaate, katamaraane ja muid paate. Tooge oma sõbrad ja pere, et tähistada olulisi sündmusi merel.

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Puerto de la Cruzist

Selle tegevuse käigus saate näha ja tundma õppida Tenerife merefaunat lähedalt nende loomulikus elupaigas. See on suurepärane ja väga rahuldust pakkuv kogemus. Meie paadid on keskkonna ja vaalaliste jaoks ohutud.

Meil on selle teenuse pakkumisel pikaajalise kogemusega kaptenid. Nad tunnevad väga hästi Tenerife lahte ja parimaid kohti vaalade vaatlemiseks.

Nagu me kõik teame, on Tenerife üks maailma parimaid kohti vaalade, delfiinide ja teiste vaalaliste vaatlemiseks. Me ei saa garanteerida, et näete palju mereelukaid, kuid me teame, et on hea võimalus neid näha. Tenerife ja La Gomera saare vahelised veed koondavad erinevaid vaalaliste liike aastaringselt.

Kutsume teid üles neid austusega jälgima ja nende ilu imetlema. Saate teha fotosid, salvestada videoid ja lihtsalt nautida seda hetke. Mida te ei tohi teha, on ujuda koos delfiinide ja teiste loomadega, te ei tohi vette visata prügi ega teha valju häält, mis võib neid hirmutada.

Võta oma partner romantilisele väljasõidule, mida õnnistab meri ja rõõm vaalaliste rõõm paadi lähedal. See on ka suurepärane võimalus üllatada lapsi, kes naudivad seda tegevust väga.

Mida saab teha vaalade ja delfiinide vaatlemise ajal?

 los-gigantes-tenerife-spainMe teame, et nende kaunite loomade vaatamine on iseenesest fantastiline tegevus, kuid Puerto de La Cruzi laevareiside ajal saab nautida ka muid tegevusi. Kutsume teid üles broneerima vaala- ja delfiinivaatamise ekskursiooni, mis võimaldab teil ka järgmist:

 • lõõgastuda paadis
 • päikese käes päevitada
 • imetleda vaateid
 • Jagada koos pere, sõprade ja partneriga
 • imetleda Los Gigantese kaljusid
 • Värskendage end ja ujuge ühes Tenerife randadest

Saate broneerida meie paadireise erineva kestusega. Pikemad marsruudid hõlmavad Los Gigantese kaljude külastamist, mis on majesteetlik loodusmälestusmärk, mida ei tohi vahele jätta. Need tohutud müürid kerkivad Tenerife ranniku kohal keskmiselt 500 meetri kõrgusele. Veealused sukeldujad saavad ujuda ka nende vundamentide lähedale, mida võib näha kuni 30 meetri sügavusel.

Teine huviväärsus, mida ei tohiks vahele jätta, on Masca laht. See on Tenerife ikooniline väike rand. See asub kaljudel ja sinna pääseb ainult paadiga või matkates. Sealt leiate mugava looduskeskkonna, mis kutsub teid lõõgastuma. Kui soovite broneerida paadireisi, mis hõlmab neid punkte, kirjutage meile lihtsalt WhatsAppi ja me aitame teil hea meelega valida teile sobivaima tegevuse.

Tenerifel näha olevad vaalalised

Selles jaotises soovime teile rääkida mõnest vaalaliigist, mida te saate näha vaalavaatluseks mõeldud paadireiside ajal.

Pudelidelfiin (Tursiops truncatus)

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spain (1)See on kõige tuntum delfiiniliik Tenerife vetes. Seda võib leida väga lähedal rannikul ujumas 20-30 isendi rühmades. Täiskasvanuna saavutavad nad 3 meetri pikkuse ja täiskasvanueas keskmiselt 2,7 meetri suuruse. Neid võib näha aastaringselt Tenerife edelaranniku teatud piirkondades.

Lootsvaal (Globicephala macrorinchus)

Full HD - pilot-whale-globicephala-melas-atlantic-oceanTuntud ka kui lootsivalas. Tegemist on delfiinlaste sugukonda kuuluva liigiga, kuid kuulub oma suuruse tõttu vaalade nimistusse. Tegemist on hammastega vaalaga, mille pikkus võib ületada 5 meetrit ja kaal üle 2 tonni. Ta on Tenerifel esindatud aastaringselt.

Lisaks nendele vaalaliikidele on Tenerifel teatud aastaaegadel ka teisi vaalaliike. Samuti on see osa teiste vaalaliste rändeteest, nii et kui lähete õigel ajal, võite ka neid näha. Järgnevas nimekirjas näitame teile mõningaid delfiine või vaalasid, mida saate Tenerifel näha:

 • Soome vaalad
 • Bryde’i vaal
 • Põhjapoolne vaal
 • Triibudelfiin
 • Fraseri delfiin
 • Tapaja vaal
 • Risso delfiin
 • Spermavalas
 • Kääbuskala
 • muu hulgas

Privaatne vaala- ja delfiinivaatamise ekskursioon Puerto de la Cruz’is

Allpool leiate ülevaate meie Puerto de la Cruz’is pakutavatest erapaadiretkedest. Teksti lõpus leiate täieliku nimekirja tegevustest. Kui klõpsate igale neist, näete lisateavet ja broneerimisvormi.

Mootorpaadi prahtimine vaalade vaatlemiseks Fairline 42-ga

Tenerife motor boat charter Fairline 42 foot

See on muljetavaldav mootorpaat, mis mahutab 12 inimest ja võimaldab teil nautida merd mugavalt. Me väljume Puerto Coloni sadamast kõige sobivamatesse piirkondadesse, et näha Tenerife vaalasid ja delfiine. Pärast mereloomade nautimist ankurdab paat, et kõik saaksid ujuma ja snorgeldama minna.

Neptuno erapaatide prahtimine rühmadele

Neptuno Tenerife Private Boat CharterSelle imelise paadiga, mis mahutab kuni 22 külalist, unustate kõik probleemid. Nautige unustamatut päeva Tenerife lõunaosa vetes. Saate näha vaalaliste loomuliku keskkonna lähedalt. Pärast delfiinide ilu hindamist suundub paat ujumiseks ja snorgeldamiseks lahe poole.

Privaatne laevapartii vaalade vaatlemiseks koos Galateaga

Sailing Boat Charter in Tenerife GalateaRendige see sensatsiooniline purjepaat kuni 7 reisijale kohe. Tule ja naudi põnevat seiklust, et näha vaala ja delfiine nende loomulikus keskkonnas. Tähistage koos oma sõprade ja perega Atlandi ookeanil eksklusiivselt. Paat jõuab väga lähedale kohtadele, kus vaalad mööduvad, nii et saate neid näha ja kuulda. Pärast vaatlust saate jahutada end kaunis lahes. Snorgeldamisvarustus, joogid ja suupisted on hinna sees.

Ühised ekskursioonid delfiinide ja vaalade vaatamiseks Puerto de la Cruzist

Allpool on nimekiri ekskursioonidest ja paatidest, mis on saadaval vaalade ja delfiinide vaatlemiseks Puerto de la Cruzist.

Vaalade ja delfiinide vaatlus Tenerifel koos Freebirdiga

catamaran tour with freebird to los gigantesPakume teile seda fantastilist ekskursiooni koos pealevõtmisega Puerto de La Cruzi peamistest hotellidest. Kestusega 4 ja pool tundi, saate Puerto de la Cruzist alates jagada Tenerife vaalaliste vaatamisväärsusi.

Lõõgastuge selle rahumeelse merereisi ajal, kus saate külastada ka Los Gigantese kaljusid ja Masca lahte. Edukaks vaalavaatluseks suundub paat nende piirkondade poole, kus vaalade vaatlemine on kõige tõenäolisem.

Ekskursioon hõlmab jalutuskäiku Los Gigantese kaljude ääres, et imetleda nende suursugusust, ning seejärel peatust Masca lahes, et värskendavalt ujuda. Seejärel naudime maitsvat lõunasööki ja pöördume lõpuks tagasi sadamasse. Nautige koos sõprade ja perega lõbusat päeva merel koos vaalade ja delfiinidega.

Vaalade vaatlemise ekskursioon Tenerifel koos Royal Dolphiniga Puerto de la Cruzist

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)Kutsume teid Royal Dolphiniga, suure suure katamaraaniga pardale, et tähistada koos sõpradega ja veeta mõnusalt aega. Kui olete Puerto de la Cruzis, on see tegevus just teile.

Royal Dolphin kestab 4,5 tundi ja pakub teile lõbusat ja nauditavat ekskursiooni, et näha Tenerifel vaala ja delfiine. Selle laevaga on kogemus lõbusam ja jätab meile parimad mälestused. Paat on varustatud veealuste akendega põrandas, mille kaudu saab näha rahulikult mere all ujuvaid loomi.

Samuti on paat varustatud veealuste kaameratega, mis salvestavad veealuse tegevuse kohta ilusaid videoid, mida projitseeritakse pardal. Telerite vahendusel saate nautida paadile lähenevate loomade rahulikku ja rahulikku tempot.

Pärast vaatlust suundub paat Los Gigantese kaljude poole, mis avaldavad teile muljet oma suure suuruse ja kõrgusega. Seejärel jõuame Masca lahte, et ujuda ja mängida sõpradega rannas. Ekskursioon lõpeb maitsva buffet-lõunasöögiga enne sadamasse tagasipöördumist.

See tegevus pakub pealevõtmist Puerto de La Cruzist, kõik, mida peate tegema, on kirjutada meile meie WhatsAppi, et kontrollida transpordi kättesaadavust vastavalt teie asukohale.

Maxicat katamaraaniga sõit hiiglastele

Selle 5-tunnise tegevusega saate Puerto de la Cruzist näha delfiine ja vaalu. Pakume transfeer soovi korral, ärge unustage kirjutada meile WhatsAppis eelnevalt, et teha oma broneeringud.

maxicat catamaran tenerife

Selle ekskursiooni ajal saate näha saare kõige võluvamaid mereelukaid lähedalt. La Gomera lähistel on palju delfiine ja vaala, kes tihti tulevad paatide juurde tervitama.

Pärast vaatlust suundub Maxicat Masca lahte, et kõik saaksid end meres jahutada. Atlandi ookeani veed ootavad teid, et nautida sensatsioonilist päeva. Saate päevitada, liivas mängida, ujuda ja snorgeldada. Veedate suurepärase päeva koos oma pere ja parimate sõpradega.

Transport

Pakume pealevõtmist Puerto de La Cruzi erinevatest kohtadest. Et anda teile rohkem teavet, võtke meiega kohe meie WhatsAppis ühendust, et kontrollida transpordi kättesaadavust vastavalt kohale, kus te viibite.

Kutsume teid üles broneerima meie vaala vaatlemise tegevusi Puerto de la Cruzist. Meil on kõik, mida vajate, et nautida seda kogemust. Meil on esmaklassilised laevad, kogenud kaptenid ja meie klientide maitsele kohandatud marsruudid. Jätke kõik meie kätte. Paneme oma WhatsAppi teie käsutusse, et anda meile teada oma kahtlustest ja teha broneeringuid. Teksti lõpus olevas nimekirjas näitame teile täpsemalt meie tegevusi ja kui sisestate igaühe, leiate kõik, mida nad pakuvad, koos kontaktvormiga teie broneerimiseks. Ootame teid, et nautida maagilisi elamusi oma puhkuse ajal Tenerifel.

Vaalade vaatamine aastal Puerto del la Cruz

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Saistītie raksti:

Rannad aastal Puerto del la Cruz