Ekskursioonid bussiga Puerto Santiagost

Ekskursioonid bussiga Puerto Santiagost

Guide

Tutvustame teile meie bussiekskursioone Puerto Santiago, et Tenerife täielikult tundma õppida. Selle artikli kaudu tahame teile rääkida kõige olulisematest kohtadest, mida Tenerife põhja- ja lõunaosas külastada. Naudi maagilisi külasid, elavaid mägesid, pulbitsevaid randu ja vulkaanilisi maastikke.

Kui teil on küsimusi, võtke meiega otse WhatsAppis ühendust. Sealt saame aidata teil valida Tenerife bussiekskursioone ja teha broneeringuid. Oleme aidanud oma klientidel nautida saart ja külastada kõige huvitavamaid kohti juba üle viieteistkümne aasta.

Bussiekskursioonid Puerto Santiagost teistesse Tenerife turismiobjektidesse

Puerto Santiago on ilus koht puhkuse veetmiseks. Nautige selle mereatmosfääri ja meretuult selle promenaadil. Puerto Santiago laht on oma ilu ja suurepäraste suplustingimuste tõttu üks enim külastatavaid Tenerifel. Kuid Tenerife on midagi enamat kui lihtsalt rand, sa peaksid tutvuma ka saare teiste maastike ja linnadega. Seepärast esitame teile selle teksti. Meie eesmärk on, et te tutvuksite Tenerife kõige kaunimate vaatamisväärsustega, mida saate külastada meie bussiekskursioonidega Puerto Santiagos.

Meie ettevõte on spetsialiseerunud VIP-bussi- ja väikebussiekskursioonidele Tenerifel. Täieliku nimekirja saadaval olevatest ekskursioonidest leiate selle artikli lõpust, valige ja broneerige oma järgmine seiklus. Kirjutage meile kohe meie WhatsAppi, et esitada oma küsimusi ja teha broneeringuid.

Bussiekskursioonid Teide mäele Puerto Santiagost

Ekskursioonid bussiga Puerto Santiagost

Meil on erinevaid bussiekskursioone, et te saaksite Teidet täielikult tundma õppida ja nautida selle vulkaanilisi maastikke. Kui broneerite ühe meie tegevustest ja bussireisidest Teidele, saate külastada ka teisi Tenerife linnu, nagu Garachico, Vilaflor ja Masca.

Külastage Teide rahvusparki

Ekskursioonid bussiga Puerto Santiagost

Teide rahvuspark on üks neist kohtadest, mida te ei saa oma Tenerife puhkuse ajal vahele jätta. See on koduks paljudele vulkaanilise keskkonnaga kohanenud looma- ja taimeliikidele. Naudi paradiisi maa peal põlisrahvaste guanšide jaoks. Nende jaoks oli Teide mägi jumalate poolt saadetud kaitsja, kes hoolitses nende eest ja õnnistas territooriumi.

Selles pargis asub ka astrofüüsikajaam, mis on pühendatud päikese ja teiste kosmose tähtede uurimisele. Selle võimsate teleskoopide abil saate vaadata öist taevast ja märgata kaugemaid tähti. Sellel alal on suur eelis teiste maailma observatooriumide ees; siit saate vaadata kosmost suurepärase kvaliteediga ja valgusreostuse puudumisel. Soovitame teil ka minna Teide tippu köisraudteega, mille abil on võimalik jalutada ja tõusta ilma füüsilise pingutuseta.

Meie kodulehel on erinevad ekskursioonid bussiga Teide tundmaõppimiseks, valige üks järgmistest:

  • Bussiekskursioonid Vilaflori jalutamiseks ja Teide vulkaaniliste maastike läbimiseks
  • Ekskursioon Teidele öösel, et näha tähti
  • 8-tunnine privaatne ekskursioon Teide põhjalikumaks tundmaõppimiseks

Meil on ka bussiekskursioonid Teide mäele, mis viivad teid külastama lähedalasuvaid külasid. Siin on mõned teised kohad, mida saate külastada, kui rendite meie bussi- ja väikebussiekskursioone Puerto Santiagos.

Teide lähedal asuvad külad: Masca, Vilaflor ja Garachico

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Esimene küla, mida me tahaksime mainida, on Masca, Tenerife suure turismiväärtusega küla. See asub saare kirdeosas orgude ja kaljude vahel. See on maagiline ja eriline küla, mille ainulaadsed ilud meelitavad igal aastal sadu külastajaid. Jalutage selle tänavatel ja külastage erinevaid käsitööpoode, mis teid ootavad. Kaks kõige atraktiivsemat kohta selles linnas on Masca kuristik ja Masca laht.

Võite külastada ka teisi suurepärase turismiväärtusega fantastilisi külasid, nagu Vilaflor. See on ilus linn, mis asub Tenerife kõrgeimas piirkonnas. Tulge ja avastage selle “Kuu maastik”, mis tekitab tunde, nagu oleksime Kuu peal. Selle maastiku omadused on tingitud vulkaanilisest tegevusest koos tuule erosiooniga.

Teine oluline küla on Garachico. Tulge avastama selle ajaloolisi mälestusmärke ja jalutama selle tänavatel, mis on täis Tenerife traditsioone. Garachico vaatepunkt asub tee tipus ja sealt on võimalik näha kogu linna.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Bussiekskursioon läbi Tenerife kaunimate külade

Siin on meie erabussi- ja väikebussiekskursioonid põnevate külade avastamiseks, mis on täis kunsti, ajalugu ja kultuuri.

Viime teid La Candelaria, Tenerife kõige religioossemasse külla. Selles linnas asub Kanaari saarte kaitsepühaku Meie Naine La Candelaria basiilika. Tulge ja avastage selle tänavaid, ajaloolisi mälestusmärke ja basiilikat, mis toob kokku koguduseliikmeid kogu saarelt.

Candelaria Tenerife (2)

Teisest küljest on La Orotava veel üks koht, mida Tenerifel kindlasti külastada tuleb. Küla asub orus ja seest leiad näidiseid Tenerife autentsest arhitektuurist. Bussiekskursiooniga Puerto Santiagos tutvute ka Icod de Los Vinos. Rõõmustage selle traditsioonilist arhitektuuri ja gastronoomilisi näidiseid saare maitsetest. Selles külas näete maailma vanimat draakonipuud, mida tuntakse Drago Milenario nime all.

visit la orotava tenerife day tour

See ekskursioon viib teid ka Los Gigantes, mis on Tenerifel väga väärtuslik turismilinn Acantilado de los Gigantes tõttu. See suured kaljumoodustised kõrguvad Tenerife lääneranniku kohal, luues suure turismiväärtusega maagilise miljöö. Merepoolsel küljel käivad paljud paadid igapäevaselt kaljusid külastamas nende ilu ja külalislahke atmosfääri pärast. Selles rannikuosas on mereline tegevus väga aktiivne. Meie veebisaidil saate broneerida laevareise Los Gigantesesse, et vaadata vaalasid ja ujuda ranniku lähedal asuvates vetes.

Bussiekskursioon Tenerifel läbi selle linnade ja maapiirkondade

Meil on ekskursioon Tenerife saare ekskursioon, mis viib teid Santa Cruz de Tenerife, La Laguna ja Taganana.

Kõigepealt on meil La Laguna. Selle tänavatelt leiate kirikuid, ajaloolisi hooneid, poode ning vaba aja veetmise ja puhkamise kohti.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Selles linnas asub La Laguna ülikool, mistõttu on selle tänavad täis rõõmsameelseid noori inimesi. Et saada aimu selle linna tähtsusest, peaksite teadma, et UNESCO kuulutas selle linna oma lakkamatu arengu tõttu maailmapärandi nimistusse. Teisest küljest on meil San Cruz de Tenerife, saare pealinn. See on kuulus oma karnevali poolest, mida peetakse rahvusvahelise turismihuviga linnaks. Jalutage selle väljakutel, lossides, kirikutes ja muudes traditsioonilistes hoonetes.

Teiselt poolt on meil Anaga maapiirkondade park, mida peaksite külastama Tenerife bussiekskursioonidega. See on bioloogilise mitmekesisuse ja maalilise ilu poolest rikas loodusala. See on kuulutatud biosfääri kaitsealaks, et kaitsta seal leiduvat looma- ja taimestikku. Selle sisemuses elavad erinevad populatsioonid, mis eksisteerivad loodusega harmoonias. Üks neist küladest on Taganana, kuhu me teid oma bussiekskursioonidega Puerto Santiagos kaasa võtame.

Anaga Tenerife

Külastage Tenerife istandusi ja selle kvaliteetveine

Meil on Puerto Santiagos bussiekskursioonid Tenerife istanduste külastamiseks. Viime teid banaaniistandustele, aloe verale ja teistele taimedele. Saate lähedalt tutvuda veinivalmistamise protsessiga, seejärel saate maitsta ja nautida veinide maitseid. Ekskursiooni lõpus võtame teid kaasa maitsma head kanaariamaitselist toitu.

Käige minibussiga La Gomera saarele Tenerifelt

VIP-ekskursioon La Gomera (10)

Kui olete juba külastanud Tenerifet ja soovite jätkata Kanaari saarte olemuse avastamist, siis kutsume teid külastama La Gomera. Meil on eksklusiivsed ekskursioonid La Gomera saarele, jalutuskäigud selle tänavatel, ajalooliste mälestusmärkide külastamine ja loodusmaastike nautimine.

Bussiekskursioonide broneerimine Puerto Santiagost

Meie bussiekskursioonidega Puerto Santiagos tahame teid viia Tenerife avastama. Nautige selle külasid, linnu, ajaloolisi ja loodusmälestisi. Viime teid Tenerife kõige atraktiivsematesse kohtadesse. Ärge kartke kirjutada meile WhatsAppi, et selgitada oma kahtlusi ja teha broneeringuid. Aitäh, et usaldate meid. Loodame, et naudite oma viibimist särava päikese saarel.

Bussiekskursioonid aastal Puerto Santiago
Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti:
Rannad aastal Puerto Santiago