Wycieczki katamaranem w Costa Adeje Teneryfa

Wycieczki katamaranem w Costa Adeje Teneryfa

Guide

Wycieczki katamaranem w Costa Adeje są bardzo popularne wśród turystów, którzy co roku przyjeżdżają na Teneryfę. Katamarany to wygodne łodzie mogące pomieścić małe grupy, co pozwala nam cieszyć się morzem bez towarzystwa wielu osób. Wykorzystaj wycieczkę łodzią na relaks, opalanie lub po prostu odpoczynek w cieniu podczas podziwiania widoków wybrzeża.

W tym tekście chcielibyśmy opowiedzieć Ci o zaletach wycieczki katamaranem w Costa Adeje oraz o charakterystyce naszych najlepszych wycieczek.

Dlaczego wycieczki katamaranem w Costa Adeje?

Costa Adeje jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych Teneryfy. Skupia wspaniałą ofertę hotelową, gastronomiczną i rekreacyjną. Znajduje się tu również Puerto Colón, jeden z najważniejszych portów na wyspie. Większość naszych wycieczek statkiem wyrusza właśnie stąd.

Dzięki wynajmowi katamaranu w Costa Adeje możesz odwiedzić obszary, na których żyją walenie Teneryfy. Nasze łodzie wypływają na wody pomiędzy Teneryfą a La Gomerą, gdzie często można zobaczyć kilka delfinów radośnie spacerujących. Teneryfa jest jednym z najbardziej polecanych miejsc do oglądania waleni, a przy dużej dozie szczęścia możemy zobaczyć kilka figlarnych wielorybów zbliżających się do łodzi.

Teraz chcielibyśmy pokazać Wam nasze katamarany na prywatne i wspólne wycieczki. Mamy nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi będziecie mogli wybrać aktywność, która najbardziej Wam odpowiada. Zapraszamy do napisania do nas na WhatsApp, aby porozmawiać i rozwiązać swoje pytania dotyczące każdej aktywności.

Klify Los Gigantes

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)
Nasze wycieczki trwające 4 godziny lub więcej zabiorą Cię do tych imponujących skalnych gigantów, aby podziwiać ich piękno i splendor. Klify Los Gigantes, znane również jako „Ściana Piekieł”, są słynne na całym archipelagu. Każdy będzie chciał je odwiedzić podczas pobytu w Costa Adeje lub innej miejscowości na Teneryfie.

Te skalne góry powstały w wyniku starożytnych erupcji wulkanicznych. Obecnie są one rzutowane jako wielkie ściany chroniące wybrzeże Teneryfy. Tworzą one również doskonałe warunki do rozwoju życia morskiego, gdzie można spotkać różne gatunki roślin i zwierząt. Jest to szczególnie cenne dla nurków, którzy stale przybywają tu, aby popływać i odkryć uroki dna morskiego.

Masca Bay to piękna plaża z czarnym piaskiem u stóp klifów. Wiele łodzi przypływa tu, aby orzeźwić się w jej krystalicznie czystych wodach. Można tam pływać i nurkować z rurką. Ciesz się tym autentycznym rajem natury z naszymi wycieczkami katamaranem z Costa Adeje.

Prywatny czarter katamaranu na obserwację wielorybów i delfinów w Costa Adeje

Na naszej stronie internetowej mamy różne opcje wynajmu prywatnych łodzi. Możesz wybierać spośród żaglówek, jachtów, motorówek i innych. Zaproś swoich bliskich przyjaciół, aby uczcić ważne daty. To będziesz tylko Ty i nasza załoga, ekskluzywna przejażdżka tak jak sobie życzysz. Skorzystaj z okazji, aby uczcić rocznicę ślubu, propozycję małżeństwa, ukończenie studiów i wiele innych.

W tym dziale przedstawiamy nasze najlepsze katamarany, na których możesz popłynąć w ekskluzywny sposób.

Prywatna przejażdżka na przestronnym katamaranie Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).min
Dzięki długości 36 stóp, nasza łódź Kalima pozwoli Ci cieszyć się komfortową przejażdżką katamaranem ze skipperem w Costa Adeje. Wybierz pomiędzy 3 lub 5 godzinami, aby zobaczyć walenie i popływać. Jeśli zarezerwujesz na 8 godzin, możesz odwiedzić niesamowite klify Los Gigantes i zatokę Masca. Napoje bezalkoholowe i przekąski są wliczone w cenę. Opcjonalnie Paella za dodatkową opłatą.

prywatny czarter katamaranu Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).min
Ta piękna łódź może pomieścić maksymalnie 11 osób. Na jej pokładzie znajdziesz siatkę, na której możesz się zrelaksować. Wynajmij na 3 godziny, aby zobaczyć walenie i popływać w zatoce. Wycieczki od 5 do 7 godzin zabiorą Cię na Klify Gigantów i do bajecznej zatoki Masca. Sprzęt do snorkelingu, napoje orzeźwiające na pokładzie i jedzenie do dzielenia się podczas postoju są wliczone w cenę. Transport za dodatkową opłatą.

Prywatny czarter katamaranu dla 45 osób z Edenem

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Jest to fantastyczna 3-godzinna prywatna wycieczka. Mamy wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich 45 pasażerów, aby cieszyć się jazdą i relaksem. Wycieczka zabierze Cię, aby zobaczyć walenie i pływać u wybrzeży. Jedna kanapka na osobę i napoje na pokładzie są wliczone w cenę. Możesz również przynieść własne napoje i przekąski. Opcjonalne jedzenie i bułki są dostępne za dodatkową opłatą.

Wspólne wycieczki katamaranem z Costa Adeje

Mamy również różne katamarany do wspólnego czarteru. Przyjdź i popłyń w rejs po zatoce i przeżyj wspaniałe doświadczenia.

Wspólna wycieczka katamaranem Edén

eden catamaran tour tenerife

Jak już wspomniano, Eden jest dużym i przestronnym katamaranem. Podczas 2 godzin można zobaczyć wieloryby i delfiny Teneryfy oraz popływać. Napój jest wliczony w cenę.

3-godzinna wycieczka na obserwację wielorybów z Freebird

catamaran tour in Tenerife with Freebird
Ta trasa rozpoczyna się w Puerto Colon i kieruje się na wody w pobliżu La Gomery, aby zobaczyć morskie zwierzęta Teneryfy. Następnie udajemy się na wybrzeże, aby popływać i ponurkować. Napoje na pokładzie i przekąski są wliczone w cenę po postoju na brzegu.

Przestronny katamaran Kalima dla 11 osób

Tenerife - Boat Charter - (9).min
Dajemy Wam możliwość podróżowania na wspólnym katamaranie Kalima. W ciągu 3 godzin przeżyjecie niesamowite chwile na morzu. Mimo że wycieczka jest wspólna, będzie na niej tylko kilka osób, więc każdy będzie czuł się tak samo komfortowo jak na ekskluzywnej wycieczce. Zarezerwuj, aby zobaczyć walenie i popływać w Atlantyku.

Rezerwacja i rezerwacja

Jeśli chciałbyś popłynąć jedną z tych łodzi, po prostu napisz do nas, aby złożyć zapytanie. Przypominamy, że większość z tych wycieczek obejmuje transport z najważniejszych ośrodków turystycznych na Teneryfie.

Oprócz tych wycieczek katamaranem w Costa Adeje, oferujemy różne łodzie, aby żeglować po zatoce i cieszyć się morzem. Pamiętaj, aby skontaktować się z nami przez WhatsApp lub poprzez formularz kontaktowy dołączony do każdej aktywności. Zalecamy również, abyś napisał do nas dwa tygodnie wcześniej, abyś miał większe szanse na znalezienie miejsc na wybrany termin. Mamy nadzieję, że będziesz w pełni cieszyć się swoimi wakacjami w Costa Adeje.

Czartery katamaranów w Kostaryka Adeje

Wycieczki katamaranem w Kostaryka Adeje

Powiązane artykuły:

			Things to do in Costa Adeje - Działania w Costa Adeje
Zamierzasz spędzić wakacje w Costa Adeje i szukasz rzeczy do zrobienia? W takim razie...
			Tenerife Self Drive Boat Rental Puerto de Las Galletas (1)-min - Wynajem łodzi w Costa Adeje Teneryfa
Witamy na Bananapalmbay.com, w tej sekcji znajdziesz 14 łodzi do wynajęcia w Costa...
			day trips in costa adeje - Wycieczki jednodniowe w Costa Adeje
Witamy w Costa Adeje! W tym tekście znajdziesz najlepsze wycieczki i jednodniowe wyprawy...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Wycieczki obserwacyjne delfinów i wielorybów Costa Adeje
Obserwacja wielorybów w Costa Adeje na Teneryfie jest prawdopodobnie najbardziej...
			Jetski in tenerife south - Sporty wodne w Costa Adeje
Jesteś na wakacjach na Teneryfie i zatrzymujesz się w Costa Adeje? Z pewnością chcesz...
			Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1) - Costa Adeje Safari na quadach
W tej sekcji znajdziesz nasze quadowe safari, które oferujemy z odbiorem i powrotem z...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Wycieczki statkiem w Costa Adeje
Wycieczki łodzią w Costa Adeje są jedną z najbardziej popularnych i polecanych...
			catamaran tour in tenerife private and shared (9).min - Prywatne wycieczki i czarter katamaranów w Costa Adeje
Dzięki naszym prywatnym wycieczkom katamaranem w Costa Adeje przeżyjesz wspaniałe...

Plaże w Kostaryka Adeje

			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Plaża
Playa de Troya I i II to dwie plaże w Costa Adeje. Znajdziesz tu całą zabawę z...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Plaża
Playa Fañabé jest zachwycającą, jasną, piaszczystą plażą z bajecznymi...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Plaża
Jest to miejska plaża położona w Costa Adeje, która oferuje wszystko, czego potrzeba...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Plaża
Jest to wspaniała miejska plaża do opalania się i podziwiania morza Teneryfy. Ze...