Wycieczki autobusowe z Los Cristianos

Wycieczki autobusowe z Los Cristianos

Guide

Witamy w tym artykule, w którym opowiemy Państwu o naszych wycieczkach autobusowych w Los Cristianos do różnych ciekawych miejsc na Teneryfie. Przygotowaliśmy dla Was cenne informacje. Zostań w tym tekście, aby poznać miejsca, które musisz odwiedzić, aby móc powiedzieć, że byłeś na Teneryfie. Wiemy, że chcesz poznać wszystkie miejsca, dlatego pomagamy Ci poznać najlepsze z nich, abyś mógł zdecydować, które z nich odwiedzić najpierw i wybrać, które wycieczki autokarowe zarezerwujesz.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania wzdłuż tekstu, możesz napisać do nas bezpośrednio na naszym WhatsApp, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Mamy długie doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w wyborze działań na wyspie. Możesz również dokonać rezerwacji poprzez ten sposób.

Los Cristianos

Mamy nadzieję, że będziecie się cieszyć wakacjami na Teneryfie. Nie wyjeżdżajcie bez odwiedzenia naszych plaż, zielonych lasów, wulkanicznych krajobrazów, zabytkowych miast i nie tylko. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również różne opcje, które pozwolą Ci odkryć wszystko, co wyspa ma do zaoferowania.

W Los Cristianos znajdziesz promienne i piękne plaże. Wszystko, czego pragniesz, aby cieszyć się morzem, znajdziesz w tym pięknym mieście na południu Teneryfy. Ale Los Cristianos to coś więcej niż tylko plaże, można tu również skorzystać z różnych opcji rekreacyjnych, kulturalnych i gastronomicznych. Teraz, gdy już nacieszyłeś się tym cudownym miejscem, jesteś gotowy, aby kontynuować odkrywanie wyspy. Teneryfa ma magiczne miejsca, które warto odwiedzić. Naszym zamiarem w tym tekście jest pomóc Ci dowiedzieć się, które są najlepsze miejsca do odwiedzenia na Teneryfie, abyś mógł dokonać wyboru i cieszyć się w pełni swoimi wakacjami.

Wycieczki z przewodnikiem na górę Teide

Prywatna wycieczka na Teide (2)

Zapraszamy do poznania Teide z najwyższym szczytem Hiszpanii. Na końcu artykułu przedstawiamy Państwu naszą listę wycieczek z przewodnikiem, dzięki którym poznacie najciekawsze miejsca na Teneryfie. Aby poznać Teide mamy kilka możliwości. Wybierz wycieczkę z przewodnikiem na Teide i Vilaflor, aby odkryć najpiękniejsze krajobrazy wyspy. Oferujemy Ci również prywatną wizytę na Teide z profesjonalnym przewodnikiem, abyś mógł połączyć się z parkiem w szczególny sposób i dowiedzieć się wszystkiego o jego historii i cechach geologicznych. Mamy również inne wycieczki, które zabiorą Cię do innych ważnych miejscowości na wyspie, takich jak Garachico i wioska Masca. Jeśli szukasz zwiedzania gwiazd, proponujemy wycieczki na Teide nocą, aby obserwować gwiazdy kosmosu.

W wakacyjnym planie podróży na Teneryfie nie powinno zabraknąć Parku Narodowego Teide. Poznajcie to zaczarowane miejsce o bardzo specyficznej topografii. Ciekawostką tego parku jest to, że ma on cechy zbliżone do planety Mars, więc jest tak, jakbyś podróżował nie z tego świata. Ale oprócz tego daje on również możliwość spojrzenia w przestrzeń kosmiczną dzięki stacji kosmicznej, która się tu znajduje. Przyjdź i poznaj gwiazdy kosmosu, możesz z bliska przyjrzeć się gwiazdom, powierzchni księżyca i burzom słonecznym. Cud na naszych oczach i to jest najlepsze miejsce, aby go zobaczyć. Nie przegap zachodu słońca na Teneryfie widzianego z tego parku, jest on ekscytujący i bardzo przyjemny. W nocy gwiazdy i spokój poczucia jedności z wszechświatem, a następnie rano najbardziej inspirujący wschód słońca, jaki można sobie wyobrazić. Cały spektakl emocji i bodźców dla naszych zmysłów. Po prostu perfekcyjnie, nie można tego przegapić. Nie martw się o wspinaczkę, w parku znajdziesz kolejkę linową, która zabierze Cię prosto do stacji astronomicznej. Przyjdź i odkryj park i jego tajemnice. Wdychaj świeże powietrze i zabierz do domu najpiękniejsze wspomnienia z wakacji.

Zwiedzanie Vilaflor, Garachico i Masca z przewodnikiem

Wioska Masca - Pueblo de Masca - Teneryfa (2)

Przedstawiamy Państwu te piękne wioski Teneryfy o urokach i osobliwym pięknie. Zapraszamy do zapoznania się z wioską Masca, piękną miejscowością na południu Teneryfy. Jest to obszar chroniony ze względu na dużą różnorodność biologiczną, która się tam znajduje. Wioska Masca łączy w sobie piękne lasy, góry i klify z rodzajem tradycyjnej architektury, które nadają jej szczególną istotę. Znajdziesz tu mały przysiółek z przyjaznymi ludźmi, sklepami z rękodziełem i kilkoma miejscami dla odwiedzających. Jedną z rzeczy, które sprawiają, że ta wioska jest bardzo popularna jest wąwóz Masca, szlak turystyczny, który prowadzi do wybrzeża. Należy pamiętać, że jest to trudne zejście, które powinno być wykonane tylko przez osoby z dużą praktyką i przygotowaniem. Po dotarciu na dół natkniecie się na zatokę Masca, piękną plażę z ciemnym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, gdzie można zażyć orzeźwiającej kąpieli i zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego.

Garachico tenerife air view.min

Garachico to piękne północne miasto z historią do opowiedzenia. Był to najważniejszy port handlowy na wyspie, dopóki nie został zniszczony przez wulkan. Dziś jest to piękne miasto, które zachowuje wspomnienia z tej portowej przygody i łączy je z nowym życiem pełnym sztuki i historycznego dziedzictwa. Tutaj znajdziesz punkt widokowy Garachico, wyniesiony na drodze, z którego możesz zobaczyć miasto i jego piękne skały w pobliżu wybrzeża.

Nie zapomnij odwiedzić Vilaflor, wioski położonej w uprzywilejowanym miejscu. Znajduje się ona w najwyższym punkcie wyspy i oferuje unikalny i szczególny rodzaj krajobrazu. Spacerując po jej „księżycowym krajobrazie” można poczuć się jak na Księżycu. Tutaj można również poznać zabytki historyczne, które są reprezentatywne dla kultury Teneryfy.

Bus rides through modern cities in Tenerife

Mamy dla Was wycieczkę, która zabierze Was do stolicy wyspy i miasta La Laguna. Z tą wycieczką autokarową na Teneryfie zabieramy Cię również do Taganany, pięknej wiejskiej wioski w Anaga.

Anaga Tenerife

Santa Cruz de Tenerife jest stolicą Teneryfy i jest miejscem, które koniecznie trzeba zobaczyć, zwłaszcza stare miasto. Tutaj zobaczysz wiele ważnych kolonialnych domów i kościołów. Ale znajdziesz tu również wiele nowoczesnej zabudowy, która kontrastuje z zabytkowymi budynkami.To piękne miasto, które przyjmuje również wiele statków wycieczkowych, co czyni je bardzo ważnym miejscem turystycznym.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

La Laguna to piękne miasto ogłoszone na liście światowego dziedzictwa kulturowego ze względu na swoje bogactwo artystyczne, kulturowe i historyczne. Jest siedzibą pierwszego uniwersytetu na Wyspach Kanaryjskich, który nadal działa i wnosi do miasta młodzieńczy, świeży powiew.

Po zwiedzeniu tych pięknych miast, zabieramy Cię do Ruralnego Parku Anaga na północy Teneryfy. Wraz z Parkiem Teide, jest to jedno z najbardziej wyjątkowych środowisk naturalnych na wyspie. Zapraszamy do spaceru po jego ścieżkach i drogach. Ciesz się życiem z wysokości, wśród zielonych lasów i wieloletniej mgły. Poznajcie jego wioski i rajskie plaże u stóp wąwozów. Na terenie parku znajdują się różne wioski, jedną z nich jest Taganana. Zapraszamy do odkrywania uliczek i kultury Teneryfy.

Zwiedzanie Teneryfy autobusem

Candelaria Tenerife (2)

W ramach naszych wycieczek z przewodnikiem po Teneryfie mamy jedną, z którą poznasz różne miejscowości i naturalne krajobrazy o dużym znaczeniu turystycznym. Zaczynamy od La Candelaria, pięknej wioski, w której łączy się kultura Guanczów i Kastylijczyków. Na jej ulicach można zobaczyć przykłady sztuki Guanczów obok tradycyjnych budynków kolonii. Na Plaza de La Candelaria można zobaczyć różne brązowe posągi kultury Guanczów, które wydają się opiekować bazyliką naszego patrona.

visit la orotava tenerife day tour

La Orotava to kolejne miejsce, które jest zawsze obecne w naszych planach podróży. Nie możemy zapomnieć o przejeździe przez to piękne miasteczko w pobliżu wspaniałego Teide. Spaceruj po jej uliczkach pełnych historii i budynków o tradycyjnej architekturze.

Erjos jest kolejnym z naszych ulubionych miejsc. Jest to miejscowość na północy Teneryfy, która czeka na Ciebie ze swoimi magicznymi krajobrazami i tajemniczymi szczytami. Jest domem dla wielu gatunków przystosowanych do środowiska wulkanicznego. Obecność wody w tej części parku wiejskiego Teno, stworzyła idealne środowisko dla rozwoju różnych gatunków.

tenerife day trip teide masca icod garachico
Kolejnym miejscem, które musisz odwiedzić jest Icod de Los Vinos, które oprócz piękna swoich uliczek i przysiółków jest domem dla wyjątkowego symbolu przyrody. Mowa o słynnym, najstarszym na świecie smoczym drzewie, które możecie zobaczyć tutaj.

Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (15)

Na koniec przedstawiamy Wam Acantilados de los Gigantes, znajdujące się w południowo-zachodniej części wyspy i które czekają, aby zaoferować Wam ochronę. Rdzenni mieszkańcy Guanches nazywali je „La Muralla del Diablo” (Ściana Diabła). Dziś są one punktem zainteresowania turystycznego i ekologicznego. Morze wokół klifów jest pełne łodzi wycieczkowych z ludźmi, którzy lubią oglądać piękno Los Gigantes i kąpać się w orzeźwiających wodach jego plaż.

Przyjdź i odkryj wina Teneryfy

Oferujemy Państwu wycieczki autokarowe w Los Cristianos, aby poznać niektóre z plantacji na wyspie, przejść przez nie i cieszyć się ich spokojem. Dzięki tym wycieczkom zabierzemy Cię, abyś dowiedział się jak przygotowuje się wino na Teneryfie i oczywiście będziesz mógł skosztować kilku z nich i wybrać, które jest najlepsze ze wszystkich.

Zwiedzaj La Gomerę promem z Teneryfy

Wycieczka VIP La Gomera (14)

Mamy inne rodzaje wycieczek autokarowych w Los Cristianos, dzięki którym poznasz sąsiednią wyspę La Gomera. Zabierzemy Cię na odkrywanie jej wiosek i atrakcji przyrodniczych. Możesz wybrać pomiędzy wspólną wycieczką a wycieczką minibusem VIP. Oferujemy Ci spersonalizowane doświadczenie dla wymagających gustów.

Kontakt i rezerwacja

Dzięki naszym rekomendacjom dotyczącym Twoich wycieczek autokarowych w Los Cristianos chcemy pomóc Ci w wyborze miejsc, które warto odwiedzić podczas wakacji. Wiemy, że chcesz zobaczyć je wszystkie i mamy nadzieję, że masz wystarczająco dużo czasu. Pamiętaj, że możesz podróżować prywatnie lub wspólnie. Oferujemy Ci spersonalizowane doświadczenie z uwagą pierwszej klasy. Dziękujemy, że nam zaufałeś.

Wycieczki autobusowe w Los Gigantes
Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły:
Plaże w Los Gigantes