Wycieczki autobusowe w Los Gigantes

Wycieczki autobusowe w Los Gigantes

Guide

Jeśli chcesz zarezerwować wycieczki autokarowe w Los Gigantes to trafiłeś we właściwe miejsce. Poprzez ten tekst prezentujemy Ci najciekawsze miejsca do odwiedzenia na Teneryfie, aby pomóc Ci zdecydować się na odpowiednie dla Ciebie wycieczki.

Na bananapalmbay.com mamy długą listę aktywności, które pozwolą Ci cieszyć się pobytem na Teneryfie i spędzić wspaniałe wakacje. Na liście na końcu tekstu znajdziesz nasze dostępne opcje wycieczek autokarowych w Los Gigantes do innych miejsc na wyspie. Napisz do naszego WhatsApp, aby wyjaśnić swoje wątpliwości i dokonać rezerwacji.

Wycieczki autobusowe z Los Gigantes, aby odkryć Teneryfę

Teneryfa jest fascynującym miejscem turystycznym. W jej wnętrzu znajdziesz różne krajobrazy i zróżnicowane środowiska. W krótkim czasie możesz przejść od zielonego lasu do środowiska wulkanicznego pełnego skał i skomplikowanych ścieżek. Możesz również odwiedzić piękne plaże, spacerować wzdłuż morza i przechadzać się ulicami jej miast. To wspaniała wyspa z dobrym jedzeniem, kulturą, sztuką, historią i wieloma możliwościami spędzania wolnego czasu.

Mamy wycieczki w Los Gigantes do najbardziej uderzających miejsc na Teneryfie. Mamy również wycieczki do Los Gigantes. W ramach tych wycieczek z przewodnikiem uwzględniamy wizytę w Los Gigantes. Jak wiadomo, jego najważniejszą atrakcją są klify Los Gigantes, ogromne formacje wulkaniczne, które wznoszą się na zachodnim wybrzeżu wyspy. Ze względu na swoją wspaniałość i kamienistość tworzą magiczne i bardzo żyzne miejsce. Można je zwiedzić z wody dzięki wycieczkom łodzią na Teneryfie. Różne łodzie wycieczkowe zabierają turystów bardzo blisko klifów, aby mogli robić zdjęcia i podziwiać ich wspaniałość. Możesz również zarezerwować nasze wycieczki łodzią w Los Gigantes, aby cieszyć się pięknem klifów od strony morza. Teraz zostawiamy Cię z listą miejsc, które możesz odwiedzić, gdy zarezerwujesz nasze wycieczki autobusowe w Los Gigantes.

Wycieczki z przewodnikiem na górę Teide

HIKING W TENERIFE TEIDE ASCENT

Mamy do zaoferowania różne wycieczki autobusowe po Teneryfie, dzięki którym można poznać jej historię, kulturę i naturalne krajobrazy. Chcemy zacząć od najbardziej pożądanego przez naszych klientów miejsca – góry Teide. Mamy różne wycieczki z przewodnikiem, aby przejść wokół góry Teide i pobliskich miast. Skonsultuj się z przewodnikiem na końcu tekstu, aby dowiedzieć się o dostępnych opcjach.

Park Narodowy Teide jest unikalnym środowiskiem naturalnym. Jest to krajobraz wulkaniczny ze skalistymi ostańcami i stromymi ścieżkami. Rodzaj rzeźby terenu tego obszaru i jego cechy geologiczne przypominają powierzchnię planety Mars. W parku panują idealne warunki do życia, dlatego można tu znaleźć fascynującą florę i faunę, niektóre z nich są endemiczne i bardzo piękne.

W parku znajduje się bardzo ważna stacja astronomiczna z potężnymi teleskopami. Z tego miejsca można poznać przestrzeń kosmiczną, zobaczyć gwiazdy i konstelacje. Tutaj będziesz miał okazję podziwiać piękne zachody słońca, gwieździste noce i wymarzone wschody słońca. Przyjdź i odkryj Teide z całą rodziną. Będziesz mógł również skorzystać z kolejki linowej, aby wspiąć się na wysokość 3500 metrów nad poziomem morza.

Wybierz spośród naszych excursions by bus to Teide and Masca. Mamy też możliwość pojechania do Teide prywatnie, aby poznać park z fachowym przewodnikiem. Można również odwiedzić inne piękne miejscowości Teneryfy lub zwiedzić Teide nocą, aby zobaczyć gwiazdy. Napisz do nas teraz na WhatsApp, abyśmy pomogli Ci wybrać następną wycieczkę autokarową na Teide.

Niezbędna wizyta w wioskach Garachico i Vilaflor

visit Garachico Tenerife

Spacery na Teneryfie pozostawiają nas z uczuciem radości i satysfakcji. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną istotę, która zasługuje na poznanie. Przede wszystkim chcielibyśmy opowiedzieć Wam o Garachico. Dzięki naszym wycieczkom autobusowym z Los Gigantes do Garachico, zabieramy Cię do tego małego miasteczka pełnego historii i tradycji. Spaceruj po jego ulicach, aby odkryć jego place, kaplice, klasztory i inne dobrze zachowane zabytki.

Warto również przyjechać do Vilaflor, pięknego miejsca z fascynującymi atrakcjami przyrodniczymi. Tutaj można spacerować po księżycu. W Vilaflor znajdziesz rodzaj rzeźby terenu pochodzenia wulkanicznego o szczególnych cechach, które przypominają powierzchnię księżyca, stąd nazwa „Paisaje lunar” (krajobraz księżycowy). Nie można więc nie przyjść i zrobić kilka ładnych zdjęć oraz przejść się różnymi ścieżkami.

Pueblo de Masca, otoczone dolinami i tradycją

Teneryfa Trekking Masca Canyon

Wspaniała miejscowość Masca czeka na Państwa ze swoim urokiem i pięknymi krajobrazami. Słynie ona z dolin, lasów i klifów z dala od nowoczesności. Wewnątrz wioski znajdziecie przykłady tradycyjnej architektury, która idealnie pasuje do wiejskiej istoty miejscowości. Dwie z najbardziej znanych atrakcji tej miejscowości to Barranco de Masca, ze ścieżkami, które prowadzą do plaży. Bahía de Masca to mała zatoczka u podnóża wąwozu, do której można dotrzeć jedynie pieszo lub łodzią. Dotarcie do tej plaży to prawdziwa nagroda, którą trzeba sobie podarować podczas wakacji na Teneryfie.

Poznaj kulturę i historię Teneryfy w trzech jej miastach

Candelaria Tenerife (1)

Teraz chcemy Wam opowiedzieć o La Candelaria. Jest to najsilniejsza religijnie wioska na wyspie, gdyż znajduje się tu kościół Matki Boskiej z La Candelaria. Brązowe posągi kultury Guanczów, które stoją w pobliżu kościoła przypominają, że jest to terytorium tubylcze, które obecnie współistnieje w harmonii z religią katolicką.

Warto również odwiedzić La Orotava, jedno z najstarszych miasteczek na wyspie. Z tego powodu znajdziesz tu piękne przykłady tradycyjnej architektury. Zostało ono uznane za Historyczny Zespół Artystyczny i czeka na Was z pięknymi balkonami pełnymi kwiatów, oraz krajobrazami zwieńczonymi Teide w tle.

La Orotava - Teneryfa (10).min

Icod de los Vinos to kolejna z miejscowości, którą trzeba odwiedzić, aby zabrać do domu najlepsze wspomnienia z Teneryfy. Najważniejszą atrakcją tej miejscowości jest niesamowite Drago Milenario. Jest to typowy dla Teneryfy gatunek drzewa, można tu znaleźć najstarszy okaz na świecie.

tenerife day trip teide masca icod garachicoZ naszą wycieczką autokarową do magicznych wiosek Teneryfy odwiedzimy również cumbres de Erjos. To naturalne miejsce znajduje się w parku wiejskim Teno. Oferuje wspaniałe widoki i piękną górską scenerię.

Tradycyjna architektura Teneryfy i wiejskie krajobrazy

W Los Gigantes mamy również wycieczkę autobusową, podczas której odwiedzimy miasta Santa Cruz de Tenerife i La Laguna. Na zakończenie tej wycieczki zabieramy Was do Taganany, ładnej wioski w parku wiejskim Taganana.

Anaga Tenerife

Stolicą naszej wyspy jest Santa Cruz de Tenerife. Jest to piękne miasto o ważnym rozwoju handlowym, gdzie znajdziesz kolonialną historię w obrębie rozwijającego się miasta. Odwiedź to miasto, aby poznać jego historię, tradycyjną architekturę i typową gastronomię.

Kontynuujemy do La Laguna. Jest to miasto uniwersyteckie Teneryfy. Zostało uznane za Światowe Dziedzictwo Kultury ze względu na swoje historyczne i artystyczne bogactwo. Wewnątrz jego ulic można oddychać powietrzem świeżości i młodości. Dzięki uniwersytetowi w La Laguna, wielu młodych ludzi wypełnia ulice entuzjazmem i radością. Znajdziesz tu wiele sklepów, restauracji i miejsc rozrywki dla wszystkich gustów.

La Laguna - Teneryfa Północ (9).min

Chcemy również, abyście poznali Wiejski Park Anaga.  Ten piękny park surowych gór i zaczarowanych dolin czeka, byś odkrył jego tajemnice. Leży na żyznej ziemi, na której kwitnie życie. Został uznany za Rezerwat Biosfery, aby chronić gatunki roślin i zwierząt w tym naturalnym sanktuarium. Na terenie parku znajduje się kilka wiosek, które doskonale harmonizują z wiejskim krajobrazem. Jedną z tych wiosek jest Taganana, do której zabierzemy Cię z naszymi wycieczkami autobusowymi w Los Gigantes. Przejdź się po jej ulicach i odwiedź jej sklepy, aby zabrać do domu piękne pamiątki.

Zabierzemy Cię na wyspę La Gomera z Teneryfy

la gomera day tour (1)

Oferujemy Państwu wycieczki autokarem i luksusowym minibusem na sąsiednią wyspę La Gomera. Zaokrętujemy się na prom, aby dotrzeć do portu San Sebastian de La Gomera. Podziwiaj jej wioski, zabytki historyczne i naturalne krajobrazy o wyjątkowym pięknie.

Posmakuj win Teneryfy z naszymi wycieczkami autobusowymi po wyspie

Teraz chcielibyśmy opowiedzieć Ci o rodzaju wycieczki, która uszlachetni Twoje podniebienie. Zabierzemy Cię na plantacje bananów i innych upraw na Teneryfie. Poznajcie działalność rolniczą wyspy z jej plantacji. Podczas tej wycieczki z przewodnikiem zapoznamy Cię również z procesem produkcji znanych na całym świecie win z Teneryfy. Wycieczka ta obejmuje degustację wina, która zachwyci twoje zmysły. Na koniec zabieramy Cię na degustację kanaryjskich potraw z najlepszymi smakami wyspy.

Kontrakty i pomoc

W tym artykule przedstawiamy nasze zalecenia dotyczące rezerwacji wycieczek autokarowych w Los Cristianos. Teraz, gdy znasz już różne punkty zainteresowania na Teneryfie, czas wybrać kolejne miejsce, które zamierzasz odwiedzić na wyspie. Mamy wspaniałą pogodę, piękne krajobrazy i fantastyczne historie. Możesz wybrać pomiędzy prywatnymi lub wspólnymi wycieczkami autobusowymi. Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada zgodnie z Twoimi preferencjami, jesteśmy tu, aby Ci służyć. Pamiętaj, aby skontaktować się z nami już teraz na naszym WhatsApp, z przyjemnością będziemy Ci towarzyszyć, aby cieszyć się wakacjami na Teneryfie i zabrać Cię, aby zobaczyć najpiękniejsze zakątki wyspy.

Wycieczki autobusowe w Los Gigantes
Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły:
Plaże w Los Gigantes