Wynajem łodzi motorowych i jachtów żaglowych na Gran Canarii

Wynajem łodzi motorowych i jachtów żaglowych na Gran Canarii

Wynajęcie łodzi i zwiedzanie wybrzeża Gran Canarii na prywatnym czarterze będzie wspaniałą rzeczą podczas twoich wakacji. Wyobraź sobie: ciepły, słoneczny dzień, świeża, oceaniczna bryza i relaks na pokładzie pięknego jachtu w całkowitej prywatności, dzieląc się tym doświadczeniem tylko z twoją parą, rodziną lub przyjaciółmi i podziwiając piękno wybrzeża Gran Canarii.

Wynajęcie prywatnego jachtu może być doskonałą opcją na wszelkiego rodzaju specjalne wydarzenia lub uroczystości, które chcesz zorganizować na Gran Canarii: urodziny, kura, rocznica, propozycja ślubu i wiele innych. Albo też może to być wspaniała okazja do spędzenia fantastycznego dnia z rodziną lub przyjaciółmi w sposób ekskluzywny i prywatny.

Oto kilka innych pomysłów na spędzenie wspaniałych wakacji na Gran Canarii, dzięki naszym prywatnym statutom.

Zaproś twoją parę na romantyczną wycieczkę o zachodzie słońca. Możesz wynająć łódź i zamienić prywatny czarter na niezapomnianą randkę z ukochaną osobą. Co może być bardziej romantycznego od miłej kolacji na pokładzie luksusowego jachtu o zachodzie słońca? Możemy się założyć, że ten fantastyczny wieczór będzie jedną z najlepszych randek w historii i oboje będziecie mieli o nim bardzo ciepłe wspomnienia przez wiele lat.

Czy podróżujecie z dziećmi? Wynajmij łódź i ciesz się wspaniałym rodzinnym dniem na Gran Canarii podczas swoich wakacji. Ta wycieczka będzie wspaniałym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Jesteś grupą przyjaciół? W takim razie wynajęcie prywatnej łodzi będzie świetną alternatywą dla wspólnej wyprawy łodzią.

Na naszej stronie internetowej oferujemy różne rodzaje łodzi do wynajęcia na Gran Canarii: katamarany, jachty żaglowe i motorowe o różnej pojemności na pokładzie. Nie ma znaczenia, czy jesteś dużą czy małą grupą, będziemy mieli dla ciebie odpowiednią łódź do wynajęcia. Możesz również wybrać czas trwania rejsu, odpowiedni dla Twoich planów i potrzeb oraz czas startu.

Możesz wybrać dzienną wycieczkę na opalanie się na pokładzie i pływanie w orzeźwiającym oceanie lub romantyczną wycieczkę o zachodzie słońca.

Nasze czartery jachtów mają już ustalone trasy wycieczki. Jeśli jednak macie jakiś specjalny plan lub jakieś prośby i życzenia dotyczące prywatnego czarteru łodzi, dajcie nam znać, abyśmy mogli polecić Wam właściwą łódź, uzgodnić z kapitanem Wasze plany i dostosować wycieczkę do Waszych potrzeb.

Większość prywatnych czarterów służy jako kotwica do pływania i snorkelingu. Będziesz miał możliwość orzeźwienia się w krystalicznych wodach jednej z fantastycznych zatok Gran Canarii.

Posiłek i napoje będą oferowane również na pokładzie.

Wszystkie nasze prywatne czartery odpływają z portu w Pasito Blanco. Port ten znajduje się w pobliżu najbardziej popularnej miejscowości na Gran Canarii – Maspalomas. Jeśli więc zatrzymujesz się w Playa del Ingles, San Augustin lub Meloneras, możesz z łatwością dostać się do portu Pasito Blanco. Po drugiej stronie Pasito Blanco możesz znaleźć inne słynne kurorty: Puerto Rico i Arguineguin. Jeśli zamierzasz wynająć samochód na Gran Canarii, droga ze wszystkich wyżej wymienionych kurortów zajmie ci około 20-25 minut. W przeciwnym razie możesz wziąć taksówkę, która nie będzie cię wiele kosztować, lub skorzystać z transportu publicznego. Z niektórymi łodziami możesz również dostać się na odbiór z tych miejsc.

Transfer ze stolicy Gran Canarii – Las Palmas, może być również oferowany na życzenie. Prosimy o sprawdzenie szczegółowych opisów łodzi na naszej stronie internetowej, aby upewnić się, czy transport jest zapewniony, czy też nie.

W chwili obecnej, oferujemy szczególnie dobre oferty dla prywatnych czarterów na Gran Canarii. Zapoznaj się z naszymi ofertami i zaprezentuj się jako wspaniałe doświadczenie w czasie swoich wakacji.

Czartery łodzi w Gran Canaria

Powiązane artykuły:

Tutaj znajdziesz listę rzeczy, które musisz zrobić podczas swoich wakacji na Gran...