Obserwacja wielorybów na Teneryfie południowej

Obserwacja wielorybów na Teneryfie południowej

Wycieczki na obserwację wielorybów i delfinów są jednymi z najbardziej popularnych wycieczek na Teneryfie. Te inteligentne zwierzęta żyją przez cały rok na tej wiecznie wiosennej wyspie. Dlatego też zawsze jest najlepszy czas w roku, aby wybrać się na wycieczkę na Teneryfę.

Przez cały rok można zarezerwować wycieczkę, aby zobaczyć delfiny lub wieloryby. Z nami możesz wybrać pomiędzy dużą liczbą łodzi i czasem trwania od 3 do 4,5 godziny. Najlepszą gwarancję zobaczenia delfinów i wielorybów będziesz miał wyruszając z portu w Puerto Colon lub Los Cristianos. Oba porty znajdują się bardzo blisko Costa Adeje i Playa de las Americas w południowej części Teneryfy.

Obserwacja wielorybów da Ci możliwość spędzenia relaksującego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Wieloryby pilotujące i delfiny denne są jednymi z najczęściej obserwowanych gatunków. Jeśli szukają Państwo miłego spędzenia czasu podczas wakacji na Teneryfie, obserwacja wielorybów jest bardzo przyjemną opcją.

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

 

Wycieczki, które proponujemy do rezerwacji na obserwację wielorybów zawierają również poczęstunek na morzu. Nieograniczone napoje na pokładzie są wliczone w nasze wycieczki statkiem. Pływanie z delfinami i wielorybami na Teneryfie nie jest dozwolone przez prawo międzynarodowe. Zwierzęta te są chronione i są ku temu ważne powody.

Jeśli zastanawiasz się nad zarezerwowaniem wycieczki na Teneryfę, zajrzyj do działu wycieczki, znajdziesz tam wszystkie rodzaje łodzi, które umożliwiają obserwację wielorybów z Puerto Colon. Jeśli nie możesz się zdecydować, która wycieczka jest dla Ciebie najlepsza, wypełnij formularz kontaktowy, a my pomożemy Ci osobiście!

Oglądanie wielorybów i delfinów żyjących w swoim naturalnym środowisku, a nie w niewoli, jest bardziej przyjemne i bliższe tym zwierzętom.

Nie ma znaczenia, czy Twój hotel jest w Los Cristianos, Las Americas, Costa Adeje lub Playa Paraiso, wycieczki obserwacyjne wielorybów zaczynają się w pobliżu hotelu, więc podjąć decyzję, na którą łódź wybrać i zacząć cieszyć się wakacjami!

Powiązane artykuły:

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom