Peamised puhkekohad Tenerifel

Peamised puhkekohad Tenerifel

Sissejuhatus

Selles artiklis räägime Tenerife peamistest puhkekohtadest.

Võime kindlalt öelda, et Tenerife peamised puhkekohad asuvad kõik rannikul. Saare põhjaosas on Puerto de la Cruz, kus on niiskem kliima. Ka taimestik on sellel pool saart rohelisem.

Lõuna pool on Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje ja Los Gigantes kui peamised puhkekohad. Lugege edasi, et saada igaühe kohta olulist teavet.

Ärge unustage, et vaadata artiklis olevaid linke, et saada lisateavet iga kuurordi kohta.

Playa de las Americas

Playa de las Americase puhkekeskus ehitati 1960. aastatel spetsiaalselt selleks otstarbeks ning seda peetakse Tenerife ööelu keskuseks. Kui kavatsete jääda Playa de las Americasesse, siis on erinevad rannad, kaubanduskeskused ja restoranid jalutuskäigu kaugusel.

Samuti leiate siit palju igasuguseid baare, meelelahutust ja ööelu:

  • Karaokebaarid
  • Elav muusika
  • spordibaarid
  • Meelelahutusbaarid
  • Briti ja iiri pubid
  • Diskoteegid
  • Rannaklubid

Playa de las Americas on 30-minutilise bussisõidu kaugusel Tenerife lõunaosa lennujaamast Reina Sofia.

Samuti soovitame teil vaadata meie artiklit selle kohta, mida teha Playa de las Americas, kui viibite selles puhkekeskuses, sealt leiate ekskursioonid ja tegevused, mida on lihtne realiseerida selles puhkekeskuses viibides.

Soovitame Playa de las Americast eriti noortele.

 

Puerto de la Cruz

See kuurort asub Tenerife põhjaosas, mis on palju rohelisem kui lõunapoolne osa. Siin asub maailmakuulus Loro Parque. Puerto de la Cruzis asub ka botaanikaaed.

Kui soovite rahulikumat puhkust, siis soovitame teile seda kuurorti eriti La Pazis, mis tähendab hispaania keeles Rahu ☮️.

Puerto de la Cruzi peamine rand nimega Playa Jardin, kus on ilus must liiv, kuid samuti ei tohiks te jätta vahele Lago Martianezi basseinid. Kanaari arhitekt César Manrique projekteeris basseinikompleksi, kus on palju vulkaanilisi kive. Kindlasti tasub külastada ja oma tähelepanu pöörata. Keskväljak Plaza del Charco ja selle ümbrus on säilitanud kohaliku kanaarlaste ja ajaloolise iseloomu.

Vaadake meie artiklit, et teada saada, milliseid tegevusi pakume Puerto de la Cruzist.

Costa Adeje

Costa Adeje asub Tenerife lõunarannikul. Tõenäoliselt kõige populaarsem kuurort perede jaoks. Siit leiate luksushotellid nagu Bahia del Duque, Jardines de Nivaria või Hard Rock Hotel Tenerife.

Costa Adeje kõrval asub Playa de las Americas. Siin asub ka sadam Puerto Colon, mis on ideaalne väljumiskoht vaala- või delfiinivaatluseks ja veespordialade, nagu jetisuusa, langevarjuhüpped ja banaanipaat, harrastamiseks. Siit leiate rohkelt randu jalutuskäigu kaugusel.

Vaadake meie artiklit Costa Adeje tegemiste kohta, et leida meie täielik nimekiri To Do’s alates kuurortist (sealhulgas veespordialad, saaretuurid, safarid, jahtide rentimine, paadiretked ja palju muud).

Los Gigantes

Los Gigantese kuurortist avanevad suurepärased vaated Los Gigantese kaljudele. Tähtsad kivimoodustised, mille kõrgus on kuni 500 meetrit ja rohkem.

Parim viis neid täies suuruses hinnata on paadireisidega. Los Gigantes on puhkekoht, mis sobib ideaalselt lahtiühendumiseks ja rahulikumaks puhkuseks Tenerifel.

Loeb suveniiripoed, restoranid, kohvikud ja mõned baarid. Ka musta liivaga rand võib leida selles kuurordis.

Los Cristianos

Los Cristianos, oli kunagi väike kaluriküla. Nüüd on see tänu turismile arenenud turismikuurortiks. Ka selles kuurordis on rannikul rand.

Los Cristianose sadamast väljub praam La Gomera ja La Palma saarele. Los Cristianoses on palju restorane. Meile meeldib eriti restoran El Cine sadama kõrval.

Ostude tegemiseks minge Rootsi avenüüle, kaubanduskeskus Pasarella või Santiago 6.

Lugege meie artiklit Los Cristianose tegemiste kohta, et saada täpsemat teavet selle kuurordi kohta.

 

Loodame, et see juhend aitab teil valida õige kuurort oma puhkuseks Tenerifel. Kui jah, siis palun jaga seda artiklit oma sõpradega.

Seotud artiklid:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom