Pozorování velryb na jihu Tenerife

Pozorování velryb na jihu Tenerife

Pozorování velryb a delfínů patří k nejoblíbenějším výletům na Tenerife. Tato inteligentní zvířata žijí na ostrově věčného jara po celý rok. Proto je pro výlet za velrybami na Tenerife vždy nejvhodnější roční období.

Po celý rok je možné objednat si výlet za delfíny nebo velrybami. U nás si můžete vybrat mezi velkým počtem lodí a dobou trvání 3 až 4,5 hodiny. Nejlepší záruky, že uvidíte delfíny a velryby, budete mít, když začnete v přístavu Puerto Colon nebo Los Cristianos. Oba přístavy se nacházejí velmi blízko Costa Adeje a Playa de las Americas na jihu Tenerife.

Pozorování velryb vám poskytne příležitost užít si pohodové chvíle s rodinou nebo přáteli. K nejčastěji pozorovaným druhům patří velryby létající a delfíni tuponosí. Pokud hledáte příjemné zpestření dovolené na Tenerife, je pozorování velryb velmi příjemnou volbou.

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

 

Výlety, které nabízíme k rezervaci pro pozorování velryb, zahrnují také občerstvení na moři. Neomezené množství nápojů na palubě je součástí našich výletů lodí. Plavání s delfíny nebo velrybami na Tenerife není podle mezinárodních zákonů povoleno. Zvířata jsou chráněna a existují pro to dobré důvody.

Pokud uvažujete o rezervaci výletu za velrybami na Tenerife, podívejte se do sekce lodní výlety, najdete tam všechny druhy lodí pro pozorování velryb z Puerto Colon. Pokud se nemůžete rozhodnout, který výlet je pro vás nejlepší, stačí vyplnit kontaktní formulář a my vám osobně pomůžeme!

Pozorovat velryby a delfíny žijící ve svém přirozeném prostředí, a ne v zajetí, je příjemnější a bližší zážitek ke zvířatům.

Nezáleží na tom, zda se váš hotel nachází v Los Cristianos, Las Americas, Costa Adeje nebo Playa Paraiso, výlety za pozorováním velryb začínají v blízkosti vašeho hotelu, takže se rozhodněte, kterou loď si vyberete, a začněte si užívat dovolenou!

Související články:

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom