Tenerife: Puhkus talvel

Tenerife: Puhkus talvel

Hoolimata üldtuntud tõsiasjast, et Tenerife on sisemine kevadine saar, kuuleme sageli küsimust, kas talv on hea aeg Tenerifel puhkust teha. Milline ilm saab olema talvel? Kas ujumine on võimalik? Selles artiklis vastame mõnele küsimusele, mis teil võib tekkida, ja näitame, miks talv on ideaalne aeg Tenerifel puhkuse veetmiseks.

Ilm

Mis võiks olla parem kui paarinädalane põgenemine külma ja halli talve eest paradiisi?
Tänu väga erilisele kliimale on Tenerifel aastaringselt soe ilm. Talvel on päevad päikesepaistelised ja temperatuur on peaaegu sama kui suvel (20-26º C). Ookeani vesi on suvega võrreldes veidi värskem, kuid siiski soe ja mõnus. Kui olete seal, ei taha te enam ookeanist välja minna.

winter landscape of Teide National Park

Loodus

Maailmas ei ole palju kohti, kus talv äratab looduse üles, ja Tenerife on üks neist. Kõik ümbritsevad mäed hakkavad roheliseks muutuma, jaanuaris ja veebruaris näete isegi mandlipuid õitsemas.
Isegi kui olete Tenerifel juba suvel käinud, üllatute, kui ilus ja põnev saar näeb talvel välja.

 

Teide koos lumega

Ookean, päike ja… lumi. Kõlab ebareaalselt? Tenerifel mitte! Seda eksootilist kombinatsiooni näete, kui külastate Tenerifet talvel (detsembrist märtsini). Nautige päikest, ujuge soojas ookeanis ja kasutage võimalust näha Teidet selles ebatavalises välimuses. Ärge unustage kaasa võtta sooje riideid.

Karneval

Kui plaanite Tenerifele tulla veebruaris, on teil võimalus näha saare suurimat üritust – Santa Cruz de Tenerife karnevali. Ostke, et see on maailma suuruselt teine karneval Rio de Janeiro karnevali järel! Nii et võite ette kujutada selle värvilise ja rõõmsameelse festivali ulatust. Ärge jätke seda vahele!

Ekskursioonid ja tegevused

Üks suurimaid vigu on arvata, et talvel on tegevuste hulk võrreldes suvega piiratud. See on täiesti vale! Lõõgastavad paadiretked, adrenaliini tõstvad jet-skid, saare avastusretked ja paljud muud tegevused ootavad teid Tenerifel aastaringselt!

Seotud artiklid:

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom