Vaalade vaatlemine Tenerife lõunaosas

Vaalade vaatlemine Tenerife lõunaosas

Vaalade ja delfiinide vaatlusretked on ühed kõige populaarsemad ekskursioonid Tenerifel. Need intelligentsed loomad elavad terve aasta vältel igavese kevade saarel. Seepärast on alati parim aeg aastas, et teha Tenerifel vaala vaatlusretk.

Kogu aasta vältel on võimalik broneerida reis delfiinide või vaalade vaatamiseks. Meie juures saate valida hea hulga laevade vahel ja 3 kuni 4,5 tunni pikkuse kestuse vahel. Parimad tagatised delfiinide ja vaalade nägemiseks on teil Puerto Coloni või Los Cristianose sadamast väljudes. Mõlemad sadamad asuvad väga lähedal Costa Adeje ja Playa de las Americas’ile Tenerife lõunaosas.

Vaalade vaatlemine annab teile võimaluse nautida lõõgastavat aega koos pere või sõpradega. Lootsvaalad ja põhjanina delfiinid on üks kõige sagedamini vaadeldavatest liikidest. Kui otsite mõnusat ajaviidet oma puhkuse ajal Tenerifel, on vaalavaatlus väga nauditav võimalus.

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Reisid, mida pakume broneerida vaalavaatluseks, sisaldavad ka värskendust merel. Meie laevareisid sisaldavad piiramatuid jooke pardal. Delfiinide või vaaladega ujumine Tenerifel ei ole rahvusvaheliste seadustega lubatud. Loomad on kaitstud ja selleks on head põhjused.

Kui mõtlete broneerida vaala vaatamise reisi Tenerifel, vaadake laevareisi rubriiki, sealt leiate kõikvõimalikud laevad, millega saab Puerto Colonist vaala vaatama minna. Kui te ei suuda otsustada, milline reis on teie jaoks parim, täitke lihtsalt kontaktvorm ja me aitame teid isiklikult!

Vaalade ja delfiinide vaatamine nende loomulikus elupaigas, mitte vangistuses, on nauditavam ja loomadele lähedasem kogemus.

Pole tähtis, kas teie hotell asub Los Cristianoses, Las Americas, Costa Adejes või Playa Paraisos, vaalapüügiretked algavad teie hotelli lähedalt, seega tehke oma otsus, millise laeva te valite, ja hakake oma puhkust nautima!

Seotud artiklid:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom