2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1108
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1107
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1106
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1105
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1104
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1103
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1111
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1110
2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes - 1109

2,5 godziny Safari na nartach odrzutowych do Los Gigantes

🏷️ Ceny

200,00€

2,5 godziny jazdy na nartach jedno- lub dwuosobowych Jet Ski

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Plan podróży

Oferujemy „Jet Ski safari Los Gigantes” dla tych, którzy kochają ocean, słońce, naturę i adrenalinę. Mamy to wszystko w jednej wycieczce. Jeśli kochasz życie w 100% i chcesz pokazać swoim znajomym, że kochasz zabawę, zrób tę wycieczkę podczas wakacji na Teneryfie.

Jet Skiing pomiędzy Los Gigantes to nie tylko Jet Skiing: Odkryjesz klify, jaskinie wodne, będziesz cieszyć się prędkością i wiatrem w twarz. Kiedy spojrzysz w górę, zobaczysz imponujące klify Los Gigantes.

Jet Ski Safari Klify Los Gigantes

Teneryfa Los Gigantes Jet Ski Safari rozpoczyna się z Puerto Colon. Będziesz cieszyć się adrenaliną i zabawą, którą oferuje Jet Skiing przez 2,5 godziny. To wystarczający czas, aby napełnić się energią morza, cieszyć się słońcem i wiatrem w twarz.

Wycieczka Jet Ski zabierze Cię wzdłuż niesamowitych klifów Los Gigantes. Odkryj najciekawsze miejsca zatoki podczas podróży na pełnej prędkości. Podczas wycieczki odwiedzisz najciekawsze dla turystów miejsca, które można zobaczyć tylko z wody.

Adrenalina i zabawa na Jet Ski Tenerife Sur

Krótko mówiąc, Jet Ski Safari to wyjątkowa okazja, aby cieszyć się i tworzyć miłe wspomnienia z wakacji na Teneryfie Południowej. Jeśli wybierasz się z rodziną lub przyjaciółmi, to doświadczenie zbliży was do siebie. Jeśli wolisz iść sam, będziesz cieszyć się wspaniałymi emocjami na oceanie.

Oferujemy wynajem skuterów wodnych w Los Gigantes Tenerife i inne aktywności wodne, z których może skorzystać cała rodzina. Na naszej stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić najlepsze wakacje na Teneryfie. Słońce, plaża i piasek, gwarantowana zabawa. Aby dokonać rezerwacji, wystarczy skontaktować się z nami przez WhatsApp lub poprzez poniższy formularz kontaktowy. Jesteśmy uważni na wszystkie Twoje wątpliwości. Ciesz się swoim pobytem na wyspie wiecznej wiosny.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZADZWOŃ TERAZ:

🚌 Transport Dostępny od / Zaczynając od / W pobliżu od:

Ta czynność jest łatwa do zrealizowania, jeśli zatrzymasz się w jednym z poniższych ośrodków wypoczynkowych:

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymają Państwo wszystkie niezbędne szczegóły, aby łatwo znaleźć miejsce spotkania / odbioru.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZADZWOŃ TERAZ:

  Kontakt i formularz wniosku o rezerwację:

  Chcesz wiedzieć więcej o procesie rezerwacji? Sprawdź: Jak rezerwować?

  Pola oznaczone * są wymagane

  Szczegóły dotyczące wycieczki:

  Uczestnicy:

  Dane kontaktowe:

  Preferowana metoda płatności

  Komentarze:

  Przetwarzanie danych: Dane nie będą przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim. Nienawidzimy spamu i nie będziemy wysyłać Ci żadnych reklam. Dane będą przechowywane maksymalnie przez 18 miesięcy. Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową. Osoba odpowiedzialna: Jan Daniel. Cel: Uzyskanie informacji o prośbie o rezerwację i zakupie oferowanej działalności. W tym celu możemy się z Tobą skontaktować za pomocą whatsapp, emaila lub telefonu.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZADZWOŃ TERAZ:

  Powiązane działania:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom