2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1108
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1107
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1106
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1105
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1104
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1103
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1111
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1110
2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes - 1109

2,5 ure Jet Ski Safari v Los Gigantes

🏷️ Cene

200,00€

2,5 ure vožnje z enojnim ali dvojnim vodnim skuterjem

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Itinerarij

Pre milovníkov oceánu, slnka, prírody a adrenalínu ponúkame “Jet Ski safari Los Gigantes”. Máme to všetko v jednom výlete. Ak milujete život na 100 % a chcete svojim priateľom ukázať, že milujete zábavu, absolvujte tento výlet počas dovolenky na Tenerife.

Jazda na vodných skútroch medzi Los Gigantes nie je len jazda na vodných skútroch: Objavíte útesy, vodné jaskyne, užijete si rýchlosť a vietor v tvári. Keď sa pozriete hore, uvidíte impozantné útesy Los Gigantes.

Safari na vodných skútroch Útesy Los Gigantes

Safari na vodných skútroch Tenerife Los Gigantes sa začína v Puerto Colon. Počas 2,5 hodiny si užijete adrenalín a zábavu, ktorú ponúka jazda na vodných skútroch. To je dostatok času na to, aby ste sa naplnili energiou mora, vychutnali si slnko a vietor v tvári.

Výlet na vodnom skútri vás prevedie pozdĺž neuveriteľných útesov Los Gigantes. Objavte najzaujímavejšie miesta zálivu počas jazdy plnou rýchlosťou. Počas výletu navštívite najzaujímavejšie miesta pre návštevníkov, ktoré je možné vidieť len z vody.

Adrenalín a zábava na vodných skútroch Tenerife Sur

Skrátka, Jet Ski Safari je jedinečná príležitosť užiť si a vytvoriť si príjemné spomienky na dovolenku na Tenerife Juh. Ak idete s rodinou alebo priateľmi, tento zážitok vás zblíži. Ak radšej idete sami, užijete si skvelé vzrušenie na oceáne.

Ponúkame prenájom vodných skútrov v Los Gigantes Tenerife a ďalšie vodné aktivity, ktoré si môže užiť celá rodina. Na našej webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete na strávenie najlepšej dovolenky na Tenerife. Slnko, pláž a piesok, zaručená zábava. Ak si chcete rezervovať, stačí nás kontaktovať cez WhatsApp alebo prostredníctvom kontaktného formulára nižšie. Sme pozorní na všetky vaše pochybnosti. Užite si pobyt na ostrove večnej jari.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
POKLIČI ZDAJ:

🚌 Prevoz na voljo od / Začetek v bližini od:

To dejavnost boste zlahka izvedli, če boste bivali v enem od naslednjih letovišč:

Po opravljeni rezervaciji boste prejeli vse potrebne podatke, da boste zlahka našli kraj srečanja/prevzema.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
POKLIČI ZDAJ:

  Obrazec za stik in zahtevo za rezervacijo:

  Želite izvedeti več o postopku rezervacije? Oglejte si: Kako rezervirati?

  Polja z * so obvezna

  Podrobnosti o izletu:

  Participants:

  Kontaktni podatki:

  Prednostni način plačila

  Komentarji:

  Obdelava podatkov: Podatki ne bodo posredovani ali prodani tretjim osebam. Sovražimo neželeno pošto in vam ne bomo pošiljali nobenih oglasov. Podatki bodo shranjeni največ 18 mesecev. Z uporabo tega obrazca se strinjate s shranjevanjem in obdelavo vaših podatkov na tem spletnem mestu. Odgovorna oseba: Jan Daniel. Namen: Pridobivanje odgovorov o zahtevku za rezervacijo in nakupu ponujene dejavnosti. V ta namen vas lahko kontaktiramo prek aplikacije whatsapp, e-pošte ali telefona.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

  Sorodne dejavnosti:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom