Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 994
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 993
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 992
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 991
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 990
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 989
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 988
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 996
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 995
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 998
Całodniowa wycieczka na Teneryfę - 997

Całodniowa wycieczka na Teneryfę

🏷️ Ceny

36,00€

na dorosłego

19,00€

(2 - 11 lat)

0,00€

(0 - 1 rok)

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom

🗺️ Plan podróży

Z naszym Island Coach Tour zrobisz rundę po wyspie Teneryfa i odwiedzisz jedno z najważniejszych i historycznych miejsc.

Pierwszym obszarem, który odwiedzimy będzie południowo-wschodnia część Teneryfy. Pójdziemy do Candelaria – katolickiego centrum Teneryfy. Zobaczymy jej piękną katedrę i oczywiście słynną Czarną Madonnę – patronkę Wysp Kanaryjskich.

Następnie udamy się bardziej na północ Teneryfy, w kierunku La Orotava.

Po drodze zrobimy mały przystanek przy punkcie widokowym Humbolt, aby podziwiać malowniczą dolinę La Orotava i zrobić jej zdjęcia.

Po dotarciu do La Orotavy zatrzymamy się, aby odkryć to wspaniałe, historyczne miasto na Teneryfie. Przejdziemy się jej starymi uliczkami i będziemy podziwiać autentyczną architekturę.

Kolejnym punktem docelowym będzie Icod de Los Vinos, gdzie znajdziemy jego słynny symbol – Smocze Drzewo, które podobno ma około 3000 lat. Kontynuując naszą podróż dotrzemy do punktu widokowego Mirador de Garachico, aby odkryć Garachico – małe miasteczko, które było kiedyś ważnym i bogatym portem handlowym zanim wybuch wulkanu częściowo go zniszczył w 1706 roku.

Po wizycie w Garachico będziemy kontynuować naszą podróż w kierunku szczytu Erjos, gdzie będziemy mogli podziwiać wspaniałe widoki na Mount Teide.

Nasz ostatni przystanek będzie na południu Teneryfy, udamy się do Los Gigantes, aby podziwiać spektakularne i zapierające dech w piersiach olbrzymie klify.

Przy okazji, istnieje możliwość zobaczenia Los Gigantes z innej strony – aby udać się tam łodzią. Po drodze zobaczymy również wieloryby i delfiny w ich naturalnym środowisku. Tę wycieczkę można zrobić również o każdej porze roku, sezon obserwacji wielorybów Teneryfa trwa cały rok.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZADZWOŃ TERAZ:

🚌 Transport Dostępny od / Zaczynając od / W pobliżu od:

Ta czynność jest łatwa do zrealizowania, jeśli zatrzymasz się w jednym z poniższych ośrodków wypoczynkowych:

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymają Państwo wszystkie niezbędne szczegóły, aby łatwo znaleźć miejsce spotkania / odbioru.

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
ZADZWOŃ TERAZ:

  Kontakt i formularz wniosku o rezerwację:

  Chcesz wiedzieć więcej o procesie rezerwacji? Sprawdź: Jak rezerwować?

  Pola oznaczone * są wymagane

  Szczegóły dotyczące wycieczki:

  Uczestnicy:

  Dane kontaktowe:

  Preferowana metoda płatności

  Komentarze:

  Przetwarzanie danych: Dane nie będą przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim. Nienawidzimy spamu i nie będziemy wysyłać Ci żadnych reklam. Dane będą przechowywane maksymalnie przez 18 miesięcy. Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową. Osoba odpowiedzialna: Jan Daniel. Cel: Uzyskanie informacji o prośbie o rezerwację i zakupie oferowanej działalności. W tym celu możemy się z Tobą skontaktować za pomocą whatsapp, emaila lub telefonu.

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom
  ZADZWOŃ TERAZ:

  Powiązane działania:

  Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom