Celodenná prehliadka Tenerife - 994
Celodenná prehliadka Tenerife - 993
Celodenná prehliadka Tenerife - 992
Celodenná prehliadka Tenerife - 991
Celodenná prehliadka Tenerife - 990
Celodenná prehliadka Tenerife - 989
Celodenná prehliadka Tenerife - 988
Celodenná prehliadka Tenerife - 996
Celodenná prehliadka Tenerife - 995
Celodenná prehliadka Tenerife - 998
Celodenná prehliadka Tenerife - 997

Celodenná prehliadka Tenerife

🏷️ Ceny

32,00€

na dospelú osobu

16,00€

(2 - 11 rokov)

0,00€

(0 - 1 rok)

🗺️ Itinerár

S našou autobusovou prehliadkou ostrova obídete ostrov Tenerife a navštívite jedno z najvýznamnejších historických miest.

Prvou oblasťou, ktorú navštívime, bude juhovýchodná časť Tenerife. Pôjdeme do Candelaria – katolíckeho centra Tenerife. Uvidíme jej krásnu katedrálu a, samozrejme, slávnu Čiernu Madonu – patrónku Kanárskych ostrovov.

Potom sa vydáme viac na sever Tenerife, smerom na La Orotavu.

Cestou si urobíme malú zastávku na Humboltovej vyhliadke, aby sme si vychutnali malebné údolie La Orotava a urobili si z neho niekoľko fotografií.

Po príchode do La Orotavy sa zastavíme, aby sme spoznali toto nádherné historické mesto Tenerife. Prejdeme sa jeho starými uličkami a vychutnáme si autentickú architektúru.

Naším ďalším cieľovým bodom bude Icod de Los Vinos, kde nájdeme jeho slávny symbol – Dračí strom, ktorého vek sa odhaduje na približne 3000 rokov. Pokračujúc v našej ceste prídeme na vyhliadkové miesto Mirador de Garachico, aby sme spoznali Garachico – mestečko, ktoré bývalo dôležitým a bohatým obchodným prístavom, než ho v roku 1706 čiastočne zničil výbuch sopky.

Po návšteve Garachica budeme pokračovať v ceste smerom k vrcholu Erjos, odkiaľ sa nám naskytne nádherný výhľad na horu Teide.

Naša posledná zastávka bude na juhu Tenerife, zamierime do Los Gigantes, kde budeme obdivovať veľkolepé a dych vyrážajúce obrovské útesy.

Mimochodom, existuje možnosť vidieť Los Gigantes aj z inej strany – ísť tam loďou. Cestou uvidíte aj veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostredí. Tento výlet môžete absolvovať aj kedykoľvek počas roka, sezóna pozorovania veľrýb na Tenerife trvá celý rok.

ZAVOLAJTE TERAZ:

🚌 Doprava Dostupné z / Začíname v blízkosti od:

Túto činnosť môžete ľahko realizovať, ak sa ubytujete v jednom z nasledujúcich dovolenkových stredísk:

Po rezervácii dostanete všetky potrebné informácie, aby ste ľahko našli miesto stretnutia/vyzdvihnutia.

ZAVOLAJTE TERAZ:

  Kontaktný formulár a žiadosť o rezerváciu:

  Chcete sa dozvedieť viac o procese rezervácie? Pozrite si: Ako rezervovať?

  Polia s * sú povinné

  Podrobnosti o exkurzii:

  Účastníci:

  Kontaktné informácie:

  Uprednostňovaný spôsob platby

  Komentáre:

  Spracovanie údajov: Údaje nebudú komunikované ani predávané tretím stranám. Neznášame spam a nebudeme vám posielať žiadnu reklamu. Údaje sa budú uchovávať maximálne 18 mesiacov. Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov touto webovou stránkou. Zodpovedná osoba: Jan Daniel. Účel: Získanie odpovede na žiadosť o rezerváciu a nákup ponúkanej aktivity. Na tento účel vás môžeme kontaktovať na Whatsapp, e-mail alebo telefón.

  ZAVOLAJTE TERAZ: