Prenájom lodí na Tenerife

Prenájom lodí na Tenerife

Zažite, čo vám môže ponúknuť exkluzívny súkromný prenájom lode na Tenerife: slnečné lúče a čerstvý morský vánok, uvoľnenú atmosféru, pozorovanie veľrýb alebo delfínov, plávanie a šnorchlovanie v zátokách Tenerife alebo jednoducho objavovanie nádherných južných brehov Tenerife pri sledovaní západu slnka nad oceánom.

Vydajte sa na plavbu loďou na Tenerife! Je to naozaj nádherný a veľmi príjemný zážitok pre skupinu priateľov, rodiny, páry alebo firemné akcie.

Vďaka priaznivým poveternostným podmienkam na juhu Tenerife je možné uskutočniť prenájom lode v ktoromkoľvek mesiaci v roku.

Na súkromnej lodi sa tiež vyhnete veľkým koncentráciám ľudí, čo je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité, keďže pandémia covid-19 stále pokračuje.

V tomto článku získate užitočné informácie o prenájme lodí na Tenerife, o tom, čo robiť a aké miesta navštíviť. Poskytneme vám aj niekoľko odporúčaní, ako si prenajať najvhodnejšiu loď pre vás.

 

Čo robiť a aké miesta navštíviť počas prenájmu lode na Tenerife

 

Výhodou našich súkromných člnov je, že čas na palube strávite tak, ako vám to vyhovuje a kde chcete.
Ak ešte nemáte žiadny špeciálny plán na súkromný výlet loďou na Tenerife, môžeme vám poskytnúť niekoľko nápadov a predstáv o tom, čo môžete očakávať:

Pozorovanie veľrýb a delfínov

 

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

S našimi súkromnými člnmi môžete exkluzívne pozorovať veľryby alebo delfíny.
Väčšinou uvidíme veľryby pilotné alebo delfíny skákavé. Tieto krásne zvieratá žijú trvalo v neďalekých vodách medzi južnou časťou Tenerife a ostrovom La Gomera. V týchto vodách však boli počas obdobia migrácie spozorované aj iné druhy veľrýb.

 

Zátoka El Puertito de Adeje

Pri našich trojhodinových člnoch sa po pozorovaní úžasných zvierat zastavíme v zátoke El Puertito de Adeje, aby sme si zaplávali, zašnorchlovali a podali jedlo.

 

 

Obrie útesy

Luxury Motor Boat Charter Los Gigantes

 

Z Puerto Colon si môžete prenajať loď na 5 až 8 hodín, počas ktorých vás môžeme navigovať k pôsobivým útesom Los Gigantes a pozorovať veľryby alebo delfíny. Ak však máte auto alebo bývate v blízkosti rekreačného strediska Los Gigantes, môžete to zvládnuť za 3 hodiny, pričom začnete s naším charterom z prístavu Los Gigantes.
Tieto obrovské útesy sú jedným z najpozoruhodnejších miest, ktoré „musíte vidieť“ na Tenerife, a najlepší spôsob, ako ich oceniť, je pozorovať ich z morskej strany počas spoločného výletu loďou alebo charteru lode. Útesy dosahujú na niektorých miestach výšku až 500 metrov (1640 stôp).

Záliv Masca

Tenerife Trekking Masca Canyon

Uprostred útesov Los Gigantes sa nachádza nádherný záliv s krištáľovo čistou vodou nazývaný Masca Bay. Podľa miestnych legiend toto miesto využívali piráti ako útočisko. V zátoke Masca môžeme zakotviť, aby sme sa mohli kúpať a šnorchlovať a podávať si jedlo.

Charty pri západe slnka

Tenerife Motor Yacht Charter with Poker

Sledujte farebný západ slnka nad Atlantickým oceánom, zatiaľ čo budete so svojou spoločnosťou oslavovať dobré časy pri pohári vína na palube.

Špeciálne podujatia

Náš súkromný charter vytvorí v každej situácii príjemnú a uvoľnenú atmosféru počas vašej špeciálnej udalosti alebo oslavy a urobí ju absolútne nezabudnuteľnou.

Väčšina našich exkluzívnych výletov loďou ponúka nápoje na palube zdarma a väčšina z nich zahŕňa aj jedlo.

Kapitán, palivo a posádka sú už zahrnuté v cene (okrem našich lodí s vlastným pohonom).

Narodeniny, oslava sliepok alebo rozlúčka so slobodou

eden catamaran tour tenerife

Oslávte svoje narodeniny, rozlúčku so slobodou alebo rozlúčku so slobodou na Tenerife. Bude nezabudnuteľnejšia, ak ju oslávite na prenajatej jachte. Nápoje sú súčasťou našich charterov (a jedlo na väčšine lodí). Na palube môžete počúvať aj vlastnú hudbu pripojením telefónu alebo hudobného zariadenia pomocou Bluetooth alebo kábla Mini Jack.

 

Návrhy na svadbu a oslavy výročia

opera 33 RIB charter in Tenerife

Svadobné žiadosti a oslavy výročia budú ešte romantickejšie a výnimočnejšie, ak sa uskutočnia na palube súkromnej lode na Tenerife.

Rodinné stretnutia

abrazo catamaran charter in tenerife

Naše priestranné katamarány urobia z vášho rodinného stretnutia na Tenerife skutočne nezabudnuteľný zážitok.

 

 

 

Ako si vybrať správnu loď na Tenerife

Vybrať si tú správnu loď na Tenerife nie je jednoduchá úloha. Sme tu, aby sme vám pomohli a previedli vás týmto procesom.

Veľkosť skupiny

Najdôležitejším faktorom pri výbere lode je najprv zistiť, koľko osôb sa chce zúčastniť. Keďže lode majú rôznu kapacitu cestujúcich.

Ponúkame prenájom lodí na Tenerife vhodných pre akúkoľvek veľkosť skupiny. Môžete si u nás prenajať loď pre 1 cestujúceho až do 220 účastníkov. Máme loď pre každý prípad.

Môžete si bezpečne strážiť svoj čas a rýchlo nás teraz kontaktovať na WhatsApp alebo e-mailom, aby ste získali individuálne odporúčania na prenájom lodí na Tenerife na základe veľkosti vašej skupiny, preferencií a dostupnosti.

Typ lode

V závislosti od vašich preferencií si môžete prenajať rôzne typy lodí. Ponúkame veľký výber charterových lodí na Tenerife, ako napríklad my:

 • Plachetnice
 • Motorový čln
 • RIB a motorové člny
 • Luxusné jachty
 • Člny s vlastným pohonom
 • Katamarány

Kontaktujte nás na WhatsApp a nájdite si teraz najvhodnejšiu loď pre vás.

Doprava

Všetky lode, ktoré ponúkame, vyplávajú z rôznych prístavov južného Tenerife. Máme lode, ktoré vyplávajú z jedného z týchto prístavov:

 • Prístav Los Cristianos
 • Puerto Colon (Costa Adeje)
 • Las Galletas (Arona)
 • Prístav Los Gigantes

Ak ste si počas dovolenky prenajali auto, môžete sa do týchto prístavov ľahko dostať. V každom prípade však mnohé z našich lodí ponúkajú aj súkromný transfer z vášho hotela na juhu Tenerife. Napríklad z miest ako

 • Los Cristianos
 • Playa de las Americas
 • Costa Adeje
 • Fañabe
 • Golf del Sur
 • Callao Salvaje
 • La Caleta
 • Playa Paraiso
 • Puerto Santiago
 • Los Gigantes
 • Costa del Silencio
 • Las Galletas
 • El Medano
 • A ďalšie na požiadanie.

Tak si pozrite naše fantastické ponuky prenájmu lodí a nájdite si ideálny prenájom lodí, aby ste si počas dovolenky na Tenerife užili príjemný deň s rodinou!
Vybrali sme len tie najexkluzívnejšie Chartery na Tenerife pre tých najnáročnejších. TERAZ ponúkame mimoriadne výhodné ponuky našich charterov, aby boli dostupné pre čo najviac ľudí.

Stačí posunúť stránku nižšie, vybrať si a užiť si nezabudnuteľný deň na Tenerife.

Zoznam prenajatých lodí v Tenerife

Charty rýchlostných člnov na Tenerife

Prenájom motorových člnov na Tenerife

Prenájom plachetníc na Tenerife

Súvisiace články:

Tenerife je známe letovisko pre dovolenku na pláži. Ľudia z celého sveta sem...
Hľadáte výlety na ostrov Tenerife? Potom zostaňte naladení! S nami môžete...
Tenerife je najnavštevovanejším ostrovom z celých Kanárskych ostrovov. Ak patríte k...