První publikace: 2 května, 2021 |

Pronájem lodí na Tenerife

Vyzkoušejte, co vám může nabídnout exkluzivní soukromý pronájem lodi na Tenerife: slunce a svěží mořský vánek, uvolněnou atmosféru, pozorování velryb nebo delfínů, plavání a šnorchlování v zátokách Tenerife nebo prostě jen objevování nádherných jižních nákladů Tenerife při sledování západu slunce nad oceánem.

Vydejte se na charterovou plavbu na Tenerife! Je to opravdu nádherný a velmi příjemný zážitek pro skupinu přátel, rodiny, páry nebo firemní akce.

Díky příznivým povětrnostním podmínkám na jihu Tenerife je možné uskutečnit pronájem lodi v kterémkoli měsíci v roce.

Na soukromé lodi se také vyhnete velké koncentraci lidí, což je v dnešní době obzvlášť důležité, protože pandemie covid-19 stále pokračuje.

V tomto článku získáte užitečné informace o pronájmu lodí na Tenerife, o tom, co dělat, a o místech, která navštívit. Poskytneme vám také několik doporučení, jak si pronajmout pro vás nejvhodnější loď.

Co dělat a jaká místa navštívit během pronájmu lodi na Tenerife

Výhodou našich soukromých charterů je, že na palubě strávíte čas tak, jak si přejete a kde chcete.
Pokud ještě nemáte žádný speciální plán pro svůj soukromý výlet lodí na Tenerife, můžeme vám poskytnout několik nápadů:

Pozorování velryb a delfínů

tenerife sailing Boat Charter Kosamui

S našimi soukromými loděmi můžete exkluzivně pozorovat velryby nebo delfíny.
Nejčastěji uvidíme velryby pilotní nebo delfíny skákavé. Tato krásná zvířata žijí trvale v nedalekých vodách mezi jižním Tenerife a La Gomerou. V těchto vodách však byly spatřeny i další druhy kytovců v období jejich migrace.

Zátoka El Puertito

Po pozorování těchto úžasných savců se zastavíme v zátoce El Puertito de Adeje, kde si zaplaveme, zašnorchlujeme a naservírujeme jídlo.

Los Gigantes

Pokud si objednáte pronájem lodi na 5 až 8 hodin, můžete se plavit k působivým útesům Los Gigantes a pozorovat velryby nebo delfíny.
Tyto obří útesy jsou jedním z nejpůsobivějších míst na Tenerife, která „musíte vidět“, a nejlépe je oceníte, když je budete pozorovat z mořské strany při společném výletu lodí nebo při pronájmu lodi. Útesy dosahují na některých místech výšky až 500 metrů (1640 stop).

Zátoka Masca

Uprostřed útesů Los Gigantes se nachází nádherná zátoka s křišťálově čistou vodou zvaná Masca Bay. Podle místních legend toto místo využívali piráti jako útočiště. V zátoce Masca můžeme zakotvit, abychom se mohli koupat a šnorchlovat a podávat si jídlo.

Sunset Charters

Sledujte barevný západ slunce nad Atlantickým oceánem a oslavujte dobré časy se svou společností u sklenky vína na palubě.

Zvláštní události

Náš soukromý charter vám v každé situaci vytvoří příjemnou a uvolněnou atmosféru během vaší speciální události nebo oslavy, která bude naprosto nesmazatelná.

Většina našich exkluzivních výletů lodí nabízí nápoje na palubě zdarma a většina z nich zahrnuje také jídlo.

Kapitán, palivo a posádka jsou již zahrnuty v ceně (s výjimkou našich lodí s vlastním pohonem).

Narozeninová, slepičí nebo rozlučka se svobodou

eden catamaran tour tenerife

Oslavte narozeniny, rozlučku se svobodou nebo rozlučku se svobodou na palubě, bude nezapomenutelnější, pokud ji oslavíte s jachtou. Nápoje jsou součástí našich charterů (a jídlo na většině lodí). Na palubě můžete také poslouchat vlastní hudbu připojením telefonu nebo hudebního zařízení pomocí Bluetooth nebo kabelu Mini Jack.

Svatební žádosti a oslavy výročí

Firemní akce

Rodinné srazy

Naše prostorné katamarány udělají z vašeho rodinného setkání na Tenerife nezapomenutelný zážitek.

Jak si vybrat správný pronájem lodi na Tenerife

Vybrat si tu správnou loď na Tenerife není snadné. Jsme zde, abychom vám pomohli a provedli vás tímto procesem.

Velikost skupiny

Nejdůležitějším faktorem pro výběr lodi je nejprve zjistit, kolik osob se chce plavby zúčastnit. Protože lodě mají různou kapacitu cestujících.

Nabízíme pronájem lodí na Tenerife vhodný pro jakoukoli velikost skupiny. Můžete si u nás pronajmout loď pro 1 cestujícího až do 220 účastníků. Máme loď pro každý případ.

 

Typ lodi

V závislosti na vašich preferencích si můžete pronajmout různé typy lodí. Nabízíme velkou škálu pronájmů lodí na Tenerife, jako například:

 • plachetnice
 • Motorový člun
 • RIB a motorové čluny
 • Luxusní jachty
 • Lodě s vlastním pohonem
 • Katamarány
 • Kontaktujte nás na WhatsApp a najděte si nejvhodnější loď pro vás.

Přeprava

Všechny námi nabízené pronájmy lodí vyplouvají z různých přístavů jižního Tenerife. Máme lodě, které vyplouvají z jednoho z následujících přístavů:

Pokud jste si během dovolené pronajali auto, můžete se do těchto přístavů snadno dostat. V každém případě však mnoho našich lodí nabízí také soukromý transfer z vašeho hotelu na jihu Tenerife. Například z míst jako

 • Los Cristianos
 • Playa de las Americas
 • Costa Adeje
 • Fañabe
 • Golf del Sur
 • Callao Salvaje
 • La Caleta
 • Playa Paraiso
 • Puerto Santiago
 • Los Gigantes
 • Costa del Silencio
 • Las Galletas
 • El Medano
 • A další na vyžádání.

Podívejte se na naše fantastické nabídky pronájmu jachet a najděte si ideální pronájem lodí, abyste si během dovolené na Tenerife užili příjemný den s rodinou!
Vybrali jsme jen ty nejexkluzivnější Chartery na Tenerife pro ty nejnáročnější. Nabízíme NYNÍ EXTRÉMNĚ VÝHODNÉ CENY našich charterů, aby byly dostupné pro co nejvíce lidí.

Stačí sjet dolů po stránce, vybrat si a užít si nezapomenutelný den na Tenerife.

Seznam pronájmu lodí v Tenerife

Rezervujte přes WhatsApp

Pronájem lodí na Tenerife

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: