Výlety lodí na Tenerife

Výlety lodí na Tenerife

Na Tenerife jsou některá místa a atrakce, které musíte vidět, dostupné pouze lodí. Výlet lodí po Atlantském oceánu během vaší dovolené na Tenerife bude skvělým způsobem, jak se odpoutat od každodenní rutiny. Na výlet lodí se můžete vydat v kterémkoli měsíci od ledna do prosince, protože příznivé povětrnostní podmínky pro plavbu můžete najít po celý rok.

Většina našich lodních výletů vyplouvá z hlavního přístavu v Costa Adeje, z přístavu Puerto Colon.

Nabízíme širokou škálu lodních výletů na Tenerife, zde je jejich stručný přehled:

Společné výlety lodí

 • Dvouhodinový výlet lodí + pozorování velryb nebo delfínů
 • 3hodinový výlet lodí + pozorování velryb nebo delfínů + plavání / šnorchlování
 • 4 nebo 5hodinový výlet lodí + pozorování velryb nebo delfínů + útesy Los Gigantes + záliv Masca

Soukromé výlety lodí

 • Soukromé lodní chartery na míru s kapitánem / kapitánem
 • Pronájem lodi bez kapitána (není nutný lodní průkaz)
 • Pronájem lodi bez kapitána (je vyžadován lodní průkaz)

Existuje opravdu mnoho dobrých důvodů, proč se během dovolené vydat na výlet lodí a prozkoumat moře Tenerife na lodi. Zde jsou jen některé z nich:

Velryby a delfíni

Whale and Dolphin Boat Trips in Tenerife South

Pozorování velryb a delfínů na lodi je jednou z nejoblíbenějších aktivit. Nejčastějšími druhy, které můžete na Tenerife spatřit, jsou delfíni skákaví a plejtváci. Spatřeny však byly i další známé druhy kytovců, protože Tenerife je mezilehlým bodem na jejich každoročních migračních trasách.

Někteří z těchto úžasných živočichů žijí trvale i v okolních vodách Tenerife. Proto vám můžeme říci, že 99 % našich zájezdů se podaří úspěšně uskutečnit pozorování velryb nebo delfínů.

Při některých našich výletech lodí budete moci pozorovat A poslouchat také velryby a delfíny.

Objednat si lodní výlety na Tenerife je opravdu skvělým zážitkem, který vám umožní pozorovat tato úžasná zvířata v jejich přirozeném prostředí. Můžeme vám zaručit, že tento zážitek bude plný potěšení pro dospělé i děti. Velryby a delfíni jsou velmi společenští a zvědaví, takže je můžete pozorovat, jak si hrají poměrně blízko lodi.

Na pozorování nebo poslouchání velryb a delfínů doporučujeme absolvovat dvou- nebo tříhodinové výlety. Zde je stručný seznam našich 3 nejoblíbenějších výletů lodí na Tenerife pro tento účel:

 • 3hodinový výlet lodí s katamaránem Eden
 • 3hodinový výlet lodí s Freebird
 • 3hodinový výlet lodí s Maxicatem

Také při 3hodinových výletech si budete moci zaplavat nebo / a šnorchlovat na pobřeží la Caleta nebo v zátoce „el Puertito de Adeje“.

Útesy Los Gigantes

Tenerife Boat Trip to Los Gigantes

Dalším důvodem, proč se na Tenerife vydat na výlet lodí, jsou obří útesy „Los Gigantes“. Tento obrovský útvar z čedičových kamenů vulkanického původu dosahuje v některých místech výšky až 500 metrů nad mořem. Tyto útesy byly pro prehispánské obyvatele známé jako „pekelná zeď“.

Útesy vás nenechají lhostejnými, dají vám pocítit sílu matky přírody.

Chcete-li si prohlédnout Tenerifské obří útesy, můžete se vydat na společný výlet lodí, na 4,5 hodiny nebo déle, například jednou z následujících lodí:

 • Katamarán Freebird Masca tour
 • Katamarán Royal Delfin
 • Maxicat katamarán Gigantes tour
 • Prohlídka White Paradise s pozorováním a poslechem velryb a delfínů

Zátoka Masca

Tenerife Boat Excursion to Masca Bay and Los gigantes

Uprostřed útesů Los Gigantes se nachází nádherná zátoka s křišťálově čistou vodou: Zátoka Masca. Legendy vyprávějí, že zátoka byla kdysi využívána před piráty jako útočiště. Zde obvykle kotvíme, abychom se mohli koupat a šnorchlovat a podávat jídlo v rámci našich zájezdů Gigantes Tours.

 

Čáry lodí s kapitánem

Tenerife Boat Charter Private boat Trip

Pro nejnáročnější zájemce nabízíme širokou škálu soukromých pronájmů lodí na Tenerife. Můžete si u nás pronajmout všechny typy lodí. Zde je seznam s našimi nejoblíbenějšími:

 • Motorový člun Azimut 39
 • Plachetnice Kosamui
 • Rychlostní člun 700 HP
 • Katamarán Kennex
 • Luxusní jachta Azimut 60
 • Motorová jachta Astondoa 40

Pronájem lodi na Tenerife může být ideální příležitostí pro oslavu zvláštních událostí, jako jsou večírky na lodi, rozlučky se svobodou, rozlučky se svobodou, rodinná setkání, oslavy výročí, žádosti o ruku, firemní akce nebo teambuilding.

Pokud vás zajímají naše soukromé pronájmy lodí na Tenerife, doporučujeme vám podívat se do naší specifické sekce, kde najdete všechny naše možnosti a služby. Rádi vám pomůžeme.

Pronájem lodi (bez kapitána)

small motor boat rental with or without captain no license required (1)

S Bananapalmbay.com si můžete na Tenerife pronajmout také vlastní loď s vlastním pohonem. Nemusíte se bát, pokud ještě nemáte lodní průkaz, protože nabízíme malé čluny s vlastním pohonem, které nevyžadují vlastnictví lodního průkazu.

Zde je seznam našich člunů na vlastní pohon na Tenerife:

 • Půjčovna malých motorových člunů bez řidičského průkazu
 • Půjčovna motorových člunů Quicksilver 755 (s licencí)

Pokud se chcete dozvědět více o půjčovně lodí bez kapitána, doporučujeme navštívit naši sekci o půjčovně lodí na Tenerife.

Doprava

Většina našich výletů lodí nabízí bezplatné vyzvednutí a návrat z blízkého hotelu na jihu Tenerife. Pokud se však ubytujete v Puerto de la Cruz, nabízíme také několik možností, které zajišťují dopravu. Podívejte se na katamarán Royal Delfin.

Pokud máte během své dovolené na Tenerife k dispozici auto, můžete se snadno zúčastnit jakéhokoli námi nabízeného výletu nebo pronájmu lodi. Přímo v přístavu Puerto Colon je placené parkoviště (cca 1,5 € za hodinu). Poskytneme vám všechny potřebné informace, abyste snadno našli místo setkání.

Jídlo a nápoje

V rámci našich dvouhodinových prohlídek bude zahrnut nápoj. Při výletech lodí, které trvají 3 hodiny nebo déle, vám bude nabídnuto nějaké občerstvení nebo jídlo a bar nebo nápoje zdarma.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich výletů lodí, pronájmu lodí nebo lodí s vlastním pohonem na Tenerife nebo chcete pomoci s rezervací, kontaktujte nás prosím e-mailem, přes WhatsApp nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme!

Přejděte dolů a najděte náš kompletní seznam výletů lodí na Tenerife.

Zde najdete seznam lodí, které provozují výlet lodí za pozorováním velryb s...
Vítejte na stránkách Bananapalmbay.com nabízíme několik lodí k pronájmu v...
Zde najdete soukromé charterové lodě, které vyzvedávají z Los Gigantes. Jakékoli...
Playa de las Americas je ideálním místem pro pobyt na Tenerife, pokud se chcete...
Zde najdete nejlepší jednodenní výlety a exkurze, které můžete podniknout z Costa...
Pozorování velryb v Costa Adeje na Tenerife je pravděpodobně nejoblíbenější...
Přijíždíte na dovolenou na Tenerife a ubytováváte se v Costa Adeje? Pak vás jistě...
V této sekci najdete naše safari na čtyřkolkách, které nabízíme s vyzvednutím a...
Playa de las Americas je jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek na jihu...
Výlety lodí v Costa Adeje jsou jednou z nejoblíbenějších a nejdoporučovanějších...