Vodní sporty na Tenerife

Vodní sporty na Tenerife

Tenerife je známé letovisko pro dovolenou na pláži. Lidé z celého světa sem přijíždějí po celý rok, aby si užili teplého slunce a krásných pláží, jako jsou Playa Los Cristianos, Playa Las Vistas, Troya, Fañabe, El Duque a další.

Mírné podnebí Tenerife umožňuje užívat si pláží a oceánu i v zimě.
Pokud vás omrzí opalování a budete se chtít trochu změnit a osvěžit, můžete se věnovat některému z vodních sportů a aktivit.

Vybrali jsme pro vás ty nejdoporučovanější a nejoblíbenější možnosti, od potápění, vodních skútrů a paraski až po jízdu na banánu a extrémní flyboard, takže si každý může najít něco vhodného podle svých potřeb, preferencí a rozpočtu.

Zde je několik skvělých nápadů, jaké vodní sporty a aktivity můžete provozovat, abyste si dovolenou na Tenerife užili naplno.

Pokud chcete prozkoumat podmořský svět Tenerife, ale nikdy předtím jste se nepotápěli, je ta nejlepší chvíle, abyste to udělali s naším pokusným potápěním. Díky této aktivitě bude váš první zážitek z potápění nezapomenutelný.

Další skvělou aktivitou, kterou můžete podniknout, je jízda na vodních skútrech. Tuto rychlou a zábavnou aktivitu si můžete udělat ještě vzrušující, když ji spojíte s návštěvou útesů Los Gigantes v rámci naší aktivity Jet-Ski Safari Los Gigantes. Budete se cítit naprosto ohromeni, až uvidíte tyto obrovské skály tyčící se právě z oceánu.

Pokud toužíte po skvělém a adrenalinovém zážitku, vyzkoušejte flyboard.

Chcete-li se pobavit s přáteli nebo rodinou, vyzkoušejte jízdu na banánu nebo na flyboardu.

Nebo se podívejte na pobřeží z ptačí perspektivy díky parascendingu.

Pokud chcete podniknout více než jednu aktivitu, můžete ušetřit peníze rezervací některého z našich balíčků vodních sportů se slevou.

Podívejte se tedy do našeho seznamu vodních sportů a aktivit a neváhejte vyplnit náš rezervační formulář, abyste si mohli rezervovat vámi vybranou aktivitu.

Pokud máte jakékoli dotazy, stačí se dotknout kontaktního formuláře.

Vodní sporty na Tenerife

Související články:

Hledáte zájezdy na ostrov Tenerife? Pak zůstaňte naladěni! S námi můžete...
Vyzkoušejte, co vám může nabídnout exkluzivní soukromý pronájem lodi na Tenerife:...
Jedním z nejlepších způsobů, jak poznat přírodu a cesty Tenerife, je vydat se...
Tenerife je nejnavštěvovanějším ostrovem z celých Kanárských ostrovů. Pokud...