První publikace: 6 září, 2022 |

Doporučené aktivity na Tenerife
Pozorování velryb na Tenerife
Pronájem lodí na Tenerife
Tematické parky na Tenerife
Aktivity s dětmi na Tenerife

Tenerife nabízí aktivity pro všechny chutě a věkové kategorie. Pokud plánujete rodinný výlet, přinášíme vám podrobného průvodce nejlepšími aktivitami na Tenerife s dětmi.

Aktivity s dětmi na Tenerife

Níže vám představujeme různé možnosti od severu k jihu. Od přírodních atrakcí až po nejlepší vodní parky. Objevte zázraky Tenerife a nabídněte svým dětem báječný den.

Pozorování delfínů a velryb

eden catamaran tour tenerife

Jestli něco o dětech víme, tak to, že žasnou nad vším. Díky pronájmu lodi na Tenerife k útesům Los Gigantes budou moci pozorovat velryby a delfíny v jejich přirozeném prostředí.

Royal Delfin Tenerife Catamaran Tour with Transport (7)

Čekání na příchod kytovců a oslava jejich příchodu je skvělá zábava. Děti skáčou a křičí radostí, když se objeví první delfín. Na některých konkrétních místech můžeme vidět velryby a další mořské živočichy.

Pláže na Tenerife

Děti milují pláže a na Tenerife máme mnoho pláží s různými charakteristikami.

Vezměte je na hraní do písku a na procházky. Přibalte jim plavky, aby si mohly hrát ve vlnách a byly ve vodě šťastné.

Doporučujeme pláže Fañabé, Playa Jardín a Los Cristianos pro jejich klidné vlny a dostupnost služeb.

Siam Park v Costa Adeje

Na jihu Tenerife najdete nejzábavnější zábavní park v Evropě. Nabízí báječné atrakce pro každého.

Přestože park nabízí extrémní atrakce, úžasné skluzavky a hluboké bazény, jsou zde i atrakce pro děti. Najdete zde bezpečné a mělké atrakce, na kterých se mohou vyřádit i ti nejmenší.

Jungle Park

Jungle Park Tenerife (8)

Vezměte děti do zoologické zahrady Jungle Park, kde se setkají s více než 500 zvířaty.

Najdete zde surikaty, lvy, jaguáry, krokodýly a další. V Jungle Parku se budou cítit jako uprostřed džungle, protože se projdou po naučných stezkách, vodopádech, jeskyních a visutých mostech.

Koná se zde skvělá sokolí a orlí show, kterou si děti užijí naplno.

Vodní park Aqualand

V tomto vodním parku najdete představení s delfíny, která lákají turisty z širokého okolí.

Kromě atrakcí pro celou rodinu jsou zde i tematické atrakce speciálně pro ty nejmenší.

Loro Parque

Na severu Tenerife najdete Loro Parque s báječným zázemím pro děti, které zde mohou trávit čas se zvířaty.

Žije zde více než sto druhů zvířat, která spolu s flórou parku tvoří krásné a pro děti velmi atraktivní přírodní prostředí.

Hvězdami parku jsou papoušci, ale najdete zde také delfíny, kosatky, lvy, gorily, pandy červené a mnoho dalších.

Opičí park

monkey park in Tenerife South

V těsné blízkosti Los Cristianos se nachází Monkey Park, který je domovem mnoha opic. Vezměte děti, aby se pobavily a pohrály si s opicemi.

Mohou se s těmito roztomilými zvířátky vyfotit a dát jim k jídlu ovoce. Děti budou mít radost, že se mohou s těmito zvířaty podělit o jejich přirozené prostředí a naprostou volnost.

Lanovka na Teide

Lanovka jim nabízí možnost cítit se jako ve vzduchu. Děti budou mít pocit, že létají vzduchem. Vezměte je na průzkum sopečné krajiny parku. Vaše děti budou tak šťastné, že se dostanou tak vysoko, že o tom nepřestanou mluvit.

Výhodou Tenerife je celoročně příznivé klima. Na Tenerife si budete moci užívat různé aktivity, které můžete s dětmi podnikat. Po většinu roku zde svítí slunce a panuje dobré počasí. Přijeďte kdykoli během roku a vždy najdete otevřené parky a pláže zářící pod zářivým sluncem.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: