Playa de las vistas Pláž

Playa de las vistas Pláž

Playa de las Vistas, známá také jako pláž Las Vistas, je velmi atraktivní pláž pro místní obyvatele i ostatní Španěly.

Neustále sem také přijíždějí turisté z celého světa, kteří si zamilují její kouzlo. Největší nápor návštěvníků zažívá v létě, ale i po zbytek roku se těší průměrnému zájmu.

Díky řadě vlnolamů nabízí velmi klidné vody, ideální pro návštěvu s dětmi. Nedělejte si starosti s vlnami, jen si užívejte klidu a odpočinku.

Umístění:

Obec: Arona

Nachází se na jihu Tenerife vedle námořního přístavu Los Cristianos ve stejnojmenném městečku. Jelikož se nachází v těsné blízkosti pláže Los Cristianos, můžete se z jedné pláže na druhou projít po promenádě.

Hotely a restaurace

Playa de Las Vistas Tenerife South

Pláž je obklopena hotely a apartmány, což z ní činí jednu z nejnavštěvovanějších pláží turisty po celý rok.

Promenádu Las Vistas lemují stánky s občerstvením, pokud byste měli chuť na svačinu. Najdete zde také mnoho obchodů, restaurací a McDonalds.

Písek

Nabízí lahodný zlatavý písek. Návštěvníci se rádi válí na písku, aby se opálili, užívali si atlantského slunce a relaxovali za šumění moře.

Dostupnost

Las Vistas je jednou z dvanácti pláží na ostrově Tenerife definovaných jako přístupná pláž. To znamená, že je přizpůsobena pro osoby se sníženou pohyblivostí, s rampami a chodníky pro snadný přístup, stejně jako se sprchami a parkovacími místy pro vozíčkáře.

Co zde najdete

Lehátka a slunečníky

Pokud dáváte přednost pobytu ve stínu, je zde pro návštěvníky k dispozici spousta míst, kde si mohou za poplatek pronajmout pohodlné houpací sítě.

Sportovní stránky

Mnoho turistů se na pláž chodí bavit a trochu si zacvičit. Jedním z nejoblíbenějších plážových sportů je volejbal, který si zde můžete zahrát. Podél pláže je několik volejbalových sítí, které si můžete zahrát s rodinou a přáteli.

Pokud máte rádi také vodní sporty, můžete si užít jízdu na vodním skútru, jízdu na banánu a parasailing.

Umělý ostrov

Fuente Playa de las Vistas

Jako by vám nestačil přírodní půvab pláže, nabízí také malý umělý ostrov s fontánou, která k radosti návštěvníků střílí vodu do nebe. Pořiďte si jedinečné fotografie, které budou vypadat jako z moře fantazie.

Parkoviště

Na promenádě Las Vistas, v těsné blízkosti pláže, se nachází parkoviště pro námořní přístav. Protože je to nejlepší místo, kde můžete nechat auto, musíme upozornit, že je zpoplatněné.

Někteří turisté hledají volné místo v okolních ulicích a pak jdou na pláž pěšky. Tímto způsobem ušetří za parkování a zároveň si užijí procházku.

Bezpečnost rekreantů

Na pláži je zřízena stanice plavčíků, kterou zřídil Červený kříž. Je pod neustálým dohledem a jsou na ní plavčíci, kteří neustále hlídají, aby se něco nestalo.

Vlajky

Přestože je pláž dobře hlídaná, je na nás, abychom se o sebe postarali sami. K tomu slouží různé vlajky, které návštěvníkům ukazují, jak je na tom voda. Zde je barevné označení, které byste měli mít vždy na paměti:

  • Červená: nevhodné ke koupání
  • Žlutá: vhodná ke koupání, ale s opatrností.
  • Zelená: vhodné ke koupání

Co nesmíte dělat

V zájmu ochrany pláže a klidu ostatních návštěvníků je uvedeno, že se nesmíte:

  • brát s sebou psy
  • Tábořit
  • nechávat na písku nedopalky cigaret
  • pouštět hudbu
Pláže v Tenerife
Související články:
Související činnosti: