Tenerifes pludmales: saules, smilšu un jūras paradīze

Tenerifes pludmales: saules, smilšu un jūras paradīze

Guide

Tenerifes pludmales ir slavenas visā Eiropā ar savu skaistumu un patīkamo atmosfēru. Lai kāds būtu jūsu brīvdienu mērķis, jūs noteikti atradīsiet pludmali, kas atbilst jūsu vēlmēm. Šajā tekstā mēs piedāvājam jums labāko Tenerifes pludmaļu sarakstu, lai jūs varētu izvēlēties, kuras no tām apmeklēt nākamā ceļojuma laikā uz salu.

Kāpēc Tenerifes pludmales ir tik slavenas?

Ar vairāk nekā 390 km garu piekrasti Tenerife ir sala ar visvairāk pludmalēm Kanāriju arhipelāgā. Lielu daļu no tūrisma uz salu dodas jūras un Tenerifes spožās saules mīļotāji. Ziemas Tenerifē ir ļoti siltas, un tieši šajā sezonā uz salu ierodas visvairāk cilvēku, kas meklē siltumu un izklaidi. Apbrīnot saulrietu no Tenerifes pludmalēm ir viens no dievišķākajiem dzīves baudījumiem.

Tenerifē ir daudz savvaļas pludmaļu, kas atrodas tālu no pilsētu centriem, un arī citas, kas atrodas tuvāk un ir īpaši izveidotas tūrismam. No otras puses, melno smilšu klātbūtne Tenerifes piekrastē ir saistīta ar salas vulkānisko izcelsmi. Tomēr te var atrast arī zeltainas smilšu pludmales, kas mākslīgi izveidotas, izmantojot no Sahāras atvestas smiltis.

Las Teresitas

 

playa de las teresitas - santa cruz de tenerife

Tā ir 2 km gara mākslīgā pludmale ar zeltainām smiltīm. Tajā valda patīkama atmosfēra ar sauļošanās krēsliem atpūtai un mierīgu ūdeni, ko var baudīt visa ģimene. Tā ir aizsargāta ar betona barjeru un piedāvā ideālu vidi peldēšanai un snorkelēšanai.  Tas atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Santa Cruz de Tenerife.

El Duque

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Tā atrodas Kosta Adeje, un tā ir ekskluzīva pludmale cilvēkiem, kuriem patīk laba dzīve. Tā ir pazīstama ar savu grezno atmosfēru. No vienas puses, tā ir skaista pludmale ar zeltainām smiltīm un tirkīza krāsas ūdeņiem, bet, no otras puses, to ieskauj eleganti veikaliņi un augstvērtīgi restorāni prasīgām gaumēm.

Fañabé

playa fañabe-tenerife-south-tenerife

Tā atrodas Kosta Adjees ziemeļos un ir ideāla pludmale ūdenssportam un izbraucieniem ar laivu ar stikla dibenu. Tā ir viena no iecienītākajām pludmalēm adrenalīna un izklaides jūrā cienītājiem. Fañabé var iznomāt ūdens motociklus, banānus un airu dēļus. Ja vēlaties sajusties kā putns, varat arī izlidot ar parasailingu un lidot virs skaistās Tenerifes piekrastes.

El Bollullo

beach-el-bollullo

Tā ir skaista melno smilšu pludmale, kas atrodas Tenerifes ziemeļos. To var sasniegt kājām no Puerto de La Cruz, taču tās sarežģītās pieejamības dēļ to paveic tikai nedaudzi piedzīvojumu meklētāji. Atšķirībā no galvenajām Tenerifes pludmalēm šajā pludmalē valda miers un klusums, tālu no tūrisma centru burzmas. Šeit neredzēsiet nevienu viesnīcu vai komerciālu veikalu, tikai banānu kokus un skaistu jūru pie apvāršņa.

Playa de los Gigantes jeb Playa de los GuíosPlaya los gigantes tenerife

Tā ir dabiska tumšu smilšu pludmale Tenerifes rietumos. Tā atrodas simbolisko Los Gigantes klinšu pakājē, kas savā augstākajā punktā paceļas vairāk nekā 600 metru augstumā. Tā ir ideāli piemērota sauļošanās peldēm bez nemierīgā vēja, kas pūš salas austrumu piekrastē.

Maskas līcis

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca līcis (4)

Tā ir skaista Tenerifes pludmale slavenās Maskas aizas pakājē. Maskas ciemats ir viens no skaistākajiem un vislabāk saglabātajiem Tenerifē, no turienes uz pludmali var veikt prasīgu 3 stundu pastaigu. Nonākuši krastā, izbaudiet jūras brīnumus klusā vietā, prom no cilvēku pūļiem.

Playa Jardin

Playa Jardin pludmale Puerto de la Cruz

Tā ir liela tumšu smilšu pludmale, kas atrodas Puerto de la Krūzā. Tā radās, pateicoties dizainera Cēzara Manrikes idejai izveidot pievilcīgu piekrastes ainavu. Tajā ir skaistas palmas un daudzkrāsaini ziedu dārzi, kas rotā krastu.

Skati

Playa del Camison - Playa de las Americas

Tā ir skaista zeltaino smilšu pludmale, kas atrodas Aronas pašvaldībā. Tā ir viena no Tenerifes zilā karoga pludmalēm, un sezonas laikā to apmeklē liels skaits tūristu. Tā ir ideāli piemērota ģimenēm, ar drošu ūdeni peldēšanai un labiekārtotām labierīcībām. Tā atrodas arī blakus promenādei, kas savieno pludmali ar veikaliem un restorāniem, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc tā ir iecienīta tūristu vidū.

Benijo pludmale

playa benijo tenerife

Tā ir starojoša Santa Krusa de Tenerifes pludmale, ko sargā Anagas kalni. Slēptās atrašanās vietas dēļ tā ir piemērota nūdismam intīmā atmosfērā. Tā piedāvā arī lieliskus apstākļus dažādiem ūdens sporta veidiem. Šeit nav ne pakalpojumu, ne veikalu, tāpēc jums būs jāņem līdzi viss, kas nepieciešams visai dienai.

La Tejita

Tejita beach next to el medano tenerife south

Tā ir klusa pludmale, kas atrodas tālu no salas pilsētu centriem. Tā piedāvā zeltainas smiltis, kristālisku ūdeni un dažus pakalpojumus peldētājiem. Tā ir vēl viena no Tenerifes pludmalēm, kur var nodarboties ar nudismu. Tā atrodas blakus Montaña Roja īpašajam dabas rezervātam.

Playa de Troya pludmale

Playa Troya - Costa Adeje Beach (2)

Tā ir iecienīta pludmale ballīšu un naktsdzīves cienītājiem. Dienā tā ir ģimenes pludmale ar sekliem ūdeņiem un zeltainām smiltīm, kas aicina atpūsties. Naktī tā piedāvā dzīvīgu atmosfēru ar tematiskām ballītēm un labu mūziku.

Nāciet sauļoties un peldēties skaistajās Tenerifes pludmalēs. Jūs varat apmeklēt pārpildītākās pludmales ar visiem pakalpojumiem un dažādām aktivitātēm vai arī aizbēgt no mūsdienu stresa savvaļas salas pludmalēs. Jūs varēsiet izvēlēties, un jūs noteikti lieliski pavadīsiet laiku.