Ko darīt Costa Adeje

Ko darīt Costa Adeje

Jūs plānojat doties brīvdienās uz Costa Adeje un meklējat, ko darīt? Tad esat nonācis īstajā vietā.

Šeit Jūs atradīsiet, ko darīt, kādas vietas apmeklēt, tūrisma objektus, labas idejas un svarīgu informāciju, kas palīdzēs padarīt Jūsu brīvdienas Kosta Adeje neaizmirstamākas, patīkamākas, aktīvākas un jautrākas.

TOP 11 lietas, ko darīt Costa Adeje, lai padarītu jūsu brīvdienas jautrākas un neaizmirstamākas:

Šeit ir mūsu saraksts ar 11 populārākajām vietām, ko apmeklēt, un lietām, ko darīt Costa Adeje vai no tās:

 • Adevejas kūrortā: apmeklējiet iespaidīgo Teides vulkānu un Teides nacionālo parku.
 • Iepazīstiet autentiskus Tenerifes ciematus: Icod de los Vinos, Masca un Garachico.
 • Vienas dienas ceļojums uz kaimiņu salu ar La Gomera Tour
 • Atklājiet Tenerifi bezceļa apstākļos ar kvadraciklu
 • Izpētiet elpu aizraujošas takas un pārgājienu maršrutus
 • Sajūtieties kā putns: Dodieties izlidot ar paraplānu
 • Izbaudiet sauli un jūru Kosta Adeje pludmalēs
 • Atsvaidzinieties un sajūtiet adrenalīnu: brauciet ar ūdens motocikliem
 • Vērojiet saulrietu kopā ar savu pāri privātā braucienā ar jahtu.
 • Novērojiet zvaigznes Teides salā naktī.
 • Vērojiet vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē.
 • Apskatiet iespaidīgās Los Gigantes klintis, dodoties ekskursijā ar katamarānu.
 • Peldēšana un snorkelēšana fantastiski tīros līčos ar dzidru ūdeni.

Visas minētās aktivitātes un vēl daudz ko citu jūs varat atrast zemāk un rezervēt pie mums. Izvēlieties tās, kas jums patīk, un iekļaujiet dažas no tām savā darāmo darbu sarakstā.

Mēs piedāvājam dažas aktivitātes, kas atrodas tieši Kosta Adeje, bet, no otras puses, Tenerife piedāvā milzīgu dabas un kultūras objektu daudzveidību, un dažus no tiem noteikti ir vērts apmeklēt. Labā lieta ir tā, ka to ir viegli izdarīt no Kosta Adjejas, jo visas ekskursijas ar autobusu un dienas ekskursijas nodrošina iekāpšanu (un arī atgriešanos :D) no visiem galvenajiem Kosta Adjejas kūrortiem (Las Americas, San Eugenio, Fañabe, El Duque, Callao Salvaje, La Caleta un Playa Paraiso). Tāpēc jums nav jādomā, kā tur nokļūt.

Viena no galvenajām apskates vietām Tenerifē, protams, ir slavenais vulkāns Teide. Šis 3718 metrus augstais kalns ir augstākais ne tikai Kanāriju salās, bet arī visā Spānijā. Teides kalnu ieskauj Teides nacionālais parks, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Tas ietver lielu ainavu daudzveidību, tostarp slaveno Mēness ainavu. Vēl viens iemesls, kāpēc apmeklēt Teides nacionālo parku, ir tas, ka te tika uzņemtas dažas filmas, piemēram, “Miljonus gadu pirms mūsu ēras” un “Titānu sadursme”.

Teides parku var apmeklēt ar pusdienas ekskursiju uz Teide. Šīs ekskursijas laikā jums būs laiks arī pacelties ar trošu vagoniņu uz kalna virsotni (par braucienu ar trošu vagoniņu jāmaksā atsevišķi no ekskursijas). Ja jums nedaudz paveiksies un debesis būs skaidras, no virsotnes varēsiet redzēt visas septiņas Kanāriju salas.

Ja vēlaties mazliet mainīt vidi, dodieties vienas dienas ekskursijā uz LA GOMERU ar iekāpšanu no Costa Adeje, salu, kuru skaidrā laikā var redzēt otrā Costa Adeje jūras pusē. Šo salu ir apmeklējis pat Kristofors Kolumbs. Tās nacionālais parks Garajonay ir vēl viens Laurisilvas tropiskā meža piemērs.

Ekskursija Teide-Masca ir ļoti populāra un ieteicama, jo tā jūs aizvedīs uz Tenerifes vērtīgākajām vietām. Starp tām bez Teides un Maskas ir arī Icod de los Vinos ar tās slaveno 1000 gadus veco Pūķa koku un Garachico, pagātnē plaukstoša tirdzniecības osta, ko iznīcināja vulkāna izvirdums.

Masca ir mazs autentisks ciemats, kuru nevajadzētu palaist garām. Tas liks jums sajusties citā realitātē, vērojot tipisko Kanāriju salu atmosfēru, kas saglabājusies gadsimtu gaitā.

Interesanti, ka Masca ciemats ir leģendārs, jo tā izolētības dēļ tas savulaik bija pirātu patvērums.

Sagatavojiet savu fotoaparātu. Šie iespaidīgie skati ir pelnījuši, lai tos publicētu savā Instagram!

Lieliska romantiska aktivitāte ir Teide nakts ekskursija. Pateicoties zemajam gaismas piesārņojumam, Tenerife ir viena no labākajām vietām zvaigžņu vērošanai. Mēs jums pateiksim vēl vairāk – Teides nacionālais parks ir atzīts par “Zvaigžņu gaismas galamērķi.” Pietiekami labs iemesls, lai kopā ar savu mīļoto veiktu šo fantastisko aktivitāti.

Lai atvēsinātos no karstuma, izvēlieties kādu no pieejamajām ūdenssporta aktivitātēm, sākot no Kosta Adeje.

Kosta Adēde piedāvā ļoti daudzveidīgas aktivitātes, kas nodrošinās jums izklaidi jūsu atvaļinājuma laikā.

Vēlaties gūt pilnīgi izcilu pieredzi brīvdienu laikā Costa Adeje? Tad veiciet lēcienu no kalniem un nodarbojieties ar tandēma paraplanierismu (ar pacelšanu no Costa Adeje ) kvalificēta instruktora pavadībā, lai no putna lidojuma lidojuma lidojuma laikā aplūkotu Tenerifes dienvidu piekrasti un kalnus.

Kosta Adēde ir lieliska vieta, kur īstenot savas iecienītās ūdens sporta aktivitātes.

Vai jums nepietiek ar atpūtu pludmalē? Uzturēšanās laikā Kosta Adēdē jūs varat nodarboties arī ar ūdenssportu! Šeit jūs atradīsiet visu veidu ūdens sporta aktivitātes: Jūs atradīsiet: ūdens motociklus, banānu, ūdensslēpošanu un daudz ko citu! Uzturoties Costa Adeje, jums būs pieejami visi turpmāk minētie ūdens sporta veidi, tikai izvēlieties sev piemērotāko.
Brauciet ar ūdens motocikliem pa Tenerifes jūru un izjūtiet ātrumu, atspirdzinājumu un adrenalīnu vienlaikus. Ja vēl neesat to darījuši, dodiet tam iespēju!

Mēs piedāvājam jums dažādu ilgumu izjādes ar ūdens motocikliem, sākot no 40 minūtēm līdz pat 2 stundu izklaidei. Vai vēlaties izbaudīt labāko ūdensmotociklu safari? Mēs piedāvājam jums lielisku izklaidi ar Jet Ski Safari Los Gigantes, kas neizbrauc no Costa Adeje, bet gan paņem jūs tieši no jūsu viesnīcas Costa Adeje. Vienkārši izlemiet, cik ilgi vēlaties braukt, un sāciet baudīt adrenalīnu!

Izbraucieni ar laivu Costa Adeje

Iespējams, jums rodas jautājums, kāpēc doties izbraucienā ar laivu Tenerifē? Nu, šeit ir daži iemesli, protams, papildus atpūtai un okeāna baudīšanai.

Vaļu vai delfīnu vērošana

Kosta Adjede ir ideāla vieta, lai nodarbotos ar tādām aktivitātēm kā vaļu vērošana. Vaļi un delfīni pastāvīgi dzīvo starp Tenerifes un La Gomeras ūdeņiem. Lai gan Kanāriju salu ūdeņos ir novērotas vairāk nekā 28 vaļu un delfīnu sugas, visizplatītākās sugas šeit ir baltie delfīni un pilotvaļi.

Apmeklējiet tos, dodoties kādā no mūsu laivu braucieniem no Puerto Colon – ostas, kas atrodas tieši Costa Adeje. Jūs varat doties 2 stundu, 3 stundu vai 4,5 stundu braucienā ar laivu. Atkarībā no jūsu budžeta un vēlmēm jums ir pieejami arī dažādi laivu varianti. Tenerifē mēs varam jums piedāvāt luksusa jahtu čarterus, buru laivas, katamarānus, motorjahtas un RIB laivas, un tie visi izbrauc no Costa Adeje.

Los Gigantes klintis

Papildus vaļu vērošanai izbrauciens ar laivu var būt lieliska iespēja apmeklēt iespaidīgās Los Gigantes klintis. Šie fenomenālie vulkānisko akmeņu veidojumi veido milzīgu vertikālu sienu, kas dažviet sasniedz 800 metru augstumu. Jāatzīst, ka tas ir diezgan iespaidīgi! Tāpēc esiet gatavi tam, ka, redzot šo monumentālo dabas brīnumu, jums uz ādas uzmetīsies zosāda.

Un vēl dažas brīnišķīgas aktivitātes, kas iekļautas laivu braucienos, ir peldēšana un snorkelēšana kādā no Tenerifes aizsargātākajiem mazajiem līčiem, piemēram, Maskas līcī vai El Puertito. Parasti snorkelēšanas materiāli jau ir uz kuģa (pārbaudiet kuģa aprakstu, lai uzzinātu, vai tie ir iekļauti cenā).

Ja esat brīvdabas entuziasts, nevilcinieties izpētīt dažus Tenerifes pārgājienu maršrutus. Labākie ir pārgājieni Maskas kanjonā vai uzkāpšana uz Teide. Daži pārgājienu maršruti ir patiešām sarežģīti, citiem nepieciešami tikai ērti apavi un mīlestība pret dabu.

Tiem, kas vēlas iepazīt Tenerifi neparastā veidā, mēs iesakām doties no Kosta Adjejas ar kvadraciklu no mūsu kvadraciklu safari. Jūs varat iepazīt dažas patiešām iespaidīgas Tenerifes vietas, piemēram, Los Gigantes un Teides nacionālo parku. Jūs brauksiet galvenokārt pa bezceļiem, tāpēc jums būs iespēja apskatīt Tenerifes dabu no cita skatu punkta.

Džipu safari būs vēl viena iespēja iepazīt Tenerifi bezceļu apstākļos.

Ja vēlaties lielāku konfidencialitāti un pielāgošanu

Jums patīk ideja par izbraucienu ar laivu, bet vēlaties to veikt pilnīgi privāti?Risinājums ir iznomāt jahtu ar kapteini un noorganizēt privātu laivu čarteri Kosta Adeje. Jūs varat organizēt privātu vaļu vērošanas ekskursiju un citas aktivitātes, kas iekļautas standarta ekskursijā ar kuģi, vai arī izveidot savu ceļojumu.

Iekāpiet uz kādas no piedāvātajām laivām vai jahtām un aizpeldiet prom no pūļiem un burzmas, lai izbaudītu mieru un klusumu intīmā atmosfērā.

Ja plānojat svinēt kādu īpašu notikumu

Starp citu, privātā jahtas noma ir lielisks veids, kā nosvinēt jebkuru īpašu notikumu, piemēram, dzimšanas dienu, kāzu piedāvājumu, vecmeitu vai vecpuišu ballīti. Tomēr īpašs iemesls nav nepieciešams – vienkārši dariet to kopā ar draugiem vai ģimeni, un šī fantastiskā diena būs viena no siltākajām atmiņām par jūsu brīvdienām Tenerifē.

Saulrieta laivas čarteris piedāvājuma izteikšanai

Pirmā lieta, kas nāk prātā, ir sauļrieta laivas čarteris Kosta Adeje. Kas var būt romantiskāks par krāsainā saulrieta vērošanu kopā ar mīļoto cilvēku, dzerot glāzi dzirkstošā vīna? Tas varētu būt lielisks brīdis, lai ierosinātu laulību vai svinētu kāzu gadadienu.

Ja jums patīk makšķerēšana vai vienkārši vēlaties to izmēģināt savu brīvdienu laikā Kosta Adē, mēs iesakām jums Happy Hooker kopīgas makšķerēšanas ekskursijas vai privātas makšķerēšanas ekskursijas. Kapteinis ir pieredzējis un zina visas labākās makšķerēšanas vietas, tāpēc izredzes iegūt zivi ir diezgan lielas.

Kostadē jūs varat nodarboties arī ar niršanu vai snorkelēšanu.

Ja nekad iepriekš neesat niris, iesakām izmēģināt niršanu. Tā ir lieliska iespēja iepazīt Tenerifes zemūdens pasauli drošā veidā kvalificēta instruktora vadībā. Mūsu “Try Dive” ir īpaši paredzēta nepieredzējušiem nirējiem. Vai arī apmeklējiet niršanas ar akvalangu kursu Kosta Adeje un atklājiet neticamo zemūdens pasauli. Iegūstiet savu oficiālo PADI NIRŠANAS SERTIFIKĀTU brīvdienu laikā, apmeklējot kādu no mūsu PADI kursiem. Neuztraucieties, ja jums nav niršanas pieredzes.

Ļoti vienkāršs veids, kā nodarboties ar snorkelēšanu, ir doties ar kādu no mūsu ekskursijām, kuru maršrutā tas ir iekļauts. Laba izvēle būtu Abrazo katamarāns vai privāta laivu čartera brauciens. Laivā parasti jau ir iekļautas maskas un caurules, un tās ir pieejamas bezmaksas lietošanai.

Pludmales

Un, protams, neaizmirstiet par to, kāpēc jūs vīri ieradāties Kostadē – tās skaistās pludmales. Izstiepieties uz siltajām smiltīm un iegūstiet lielisku saules skūpstu Playa Fañabe, Playa Troya, Playa del Bobo vai Playa del Duque. Lai veiktu snorkelēšanu, apsveriet iespēju doties uz jauko, pasargāto līci – El Puertito de Adeje (Bruņurupuču līcis).

Ko ir svarīgi zināt par Kosta Adeje?

Kur atrodas Kosta Adeje Tenerifē?

Kosta Adeje atrodas dienvidu Tenerifes piekrastē. Tikai 25 minūšu brauciena attālumā no dienvidu lidostas Reina Sofia jūs atradīsiet šo skaisto kūrortu.

Pateicoties siltajam laikam, atrakciju un aktivitāšu bagātībai, brīnišķīgajām pludmalēm visiem pludmales mīļotājiem un Atlantijas okeāna dzidrajiem ūdeņiem, Kosta Adjeja jau daudzus gadus saglabā stabilas pozīcijas Tenerifes iecienītāko atpūtas vietu sarakstā.

Kur nakšņot Kosta Adeje?

Kosta Adēde piedāvā labu naktsmītņu izvēli. Šeit ir daudz luksusa viesnīcu, piemēram, viesnīca Bahia del Duque, kas vairākkārt iekļauta Zelta sarakstā kā “labākais kūrorts Spānijā”, vai slavenā Hard Rock Hotel Tenerife. Taču šeit ir arī dažas budžeta ziņā draudzīgas viesnīcas un dzīvokļi, kas piedāvā labu servisu.

Ko darīt Kosta Adeje?

Ja jūs meklējat idejas un ko darīt savas uzturēšanās laikā Kosta Adēje, pastāstīsim jums, ka Tenerifē ir daudz apmeklējamu vietu un aktivitāšu, kas piemērotas visām gaumēm un vēlmēm, sākot no ģimenēm draudzīgām līdz adrenalīna pilnām vietām. Arī floras un faunas bagātība padara Tenerifi par interesantu vietu dabas entuziastiem.

Tenerife ir lielākā no septiņām Kanāriju salām, kas veido šo arhipelāgu. Tā ir arī lielākā un visvairāk apdzīvotā sala visā Makaronēzijā.

Kādi laikapstākļi gaidāmi?

Lielāko daļu no tā, ko mēs piedāvājam darīt, jūs varat darīt visu gadu. Nav svarīgi, vai ceļojat vasarā vai ziemā, Tenerife vienmēr priecēs jūs ar siltumu, ko nodrošina tās maigais klimats, tāpēc Tenerife ir ieguvusi “Mūžīgā pavasara salas” nosaukumu.

Lai gan klimats Tenerifes dienvidos un ziemeļos var mainīties, siltie vēji no Sahāras uztur Tenerifes dienvidus lielākoties vienmēr siltus un saulainus. Tāpēc, ja uzturaties Kosta Adeje, jums nav īpaši jāuztraucas par lietavām un sliktiem laikapstākļiem.

Braucieni ar laivu vietnē Costa Adeje

Ekskursijas pa salām vietnē Costa Adeje

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Costa Adeje

Kvadraciklu safari vietnē Costa Adeje

Laivu noma vietnē Costa Adeje

Makšķerēšanas braucieni vietnē Costa Adeje

Niršana vietnē Costa Adeje

Tematiskie parki vietnē Costa Adeje

Trekings vietnē Costa Adeje

Ūdens sporta veidi vietnē Costa Adeje

Vaļu vērošana vietnē Costa Adeje

Veiklos paketai vietnē Costa Adeje

Žvejybos chartijos vietnē Costa Adeje