Dienas ekskursijas Kosta Adeje

Dienas ekskursijas Kosta Adeje

Šeit jūs atradīsiet populārākos dienas ceļojumus un ekskursijas, ko varat veikt no Kostadjejas. Mēs piedāvājam plašu un daudzveidīgu izvēli, lai pārliecinātos, ka jūs atradīsiet vislabāko variantu savām brīvdienām Kosta Adeje un piedzīvosiet lieliskus mirkļus savas uzturēšanās laikā. Turpiniet lasīt un uzziniet, kuras neaizmirstamas ekskursijas un fantastiskas vietas gaida jūs!

Šī vieta, iespējams, ir pirmā, kas nāk prātā, kad runājam par obligāti apmeklējamām vietām Tenerifē. Jūs varat izvēlēties vienu no 2 Teides kalna ekskursijām no Kosta Adeje.

Pusdienas ekskursijā uz Teides kalnu jūs varat doties arī uz kalna virsotni ar trošu vagoniņu.

Vēl viena iespēja ir Teide-Maskas pilnas dienas ceļojums. Šī ekskursija ar autobusu ļaus jums apmeklēt arī citas lieliskas vietas, piemēram, Icod de los Vinos, Garachico un Masca ciematu.

Vēl viena monumentāla vieta, ko varat apmeklēt no Costa Adeje, ir Los Gigantes klintis. Lai novērtētu to izmērus, iesakām doties izbraucienā ar laivu, kas aizņems aptuveni pusi dienas (4,5 stundas). Kuģis atiet no Puerto Colon, kas atrodas Costa Adeje.

Ja vēlaties nedaudz iepazīt Tenerifes kultūras pusi, varat doties vienas dienas ekskursijā uz diviem galvenajiem kultūras un vēstures centriem: La Laguna un Santa Cruz de Tenerife, kur jūs varēsiet apskatīt kanāriju arhitektūru un uzzināt nedaudz par Tenerifes vēsturi.

No Kosta Adjees ir iespējams doties arī vienas dienas braucienā uz citu Kanāriju salu – La Gomeru, kuru jūs, iespējams, esat redzējuši no pludmales. Šī ekskursija bagātinās jūs ar kanāriju kultūru un tradīcijām – jūs vērosiet autentisku svilpju valodu.

Papildus Tenerifes ievērojamāko vietu apmeklējumam ar mūsu piedāvātajiem dienas ceļojumiem un ekskursijām jūs varat ne tikai apmeklēt Tenerifes ievērojamākās vietas, bet arī vienkārši veikt kādu lielisku aktivitāti, piemēram, braucienu ar laivu Kosta Adeje, lai vērotu vaļus un delfīnus, ko ir iespējams darīt visu gadu.

Ja jums ir pietiekami daudz laika, varat apmeklēt Siam parku un Loro parku.

Adrenalīna cienītāji novērtēs mūsu ūdensmotociklu safari vai paraplanierismu.

Tikai atcerieties, ka mēs piedāvājam plašu populārāko un populārāko aktivitāšu klāstu Kosta Adeje. Daudzos mūsu piedāvātajos dienas izbraucienos un izbraucienos ar laivu ir iekļauts arī BEZMAKSAS NOSAŅA no jūsu viesnīcas. Un, protams, arī atgriešanās jūsu viesnīcā. Tātad, ja jūs jau esat atklājuši visu, kas ir Costa Adeje, un vēlaties redzēt nedaudz vairāk no Tenerifes, tad mēs patiešām iesakām doties kādā no mūsu piedāvātajām ekskursijām pa salām, kas arī sākas no Costa Adeje.

Zemāk aplūkojiet pilnu sarakstu ar visiem dienas ekskursijām, ko mēs piedāvājam no Kosta Adēdes. Vienīgais, kas jums jādara, ir jāizvēlas, kurus dienas ceļojumus, ekskursijas un aktivitātes vēlaties veikt, un jānosūta mums rezervācijas pieprasījums.

Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi. Lūk, daži fakti par Kosta Adjei, kas, iespējams, jums būs interesanti un noderīgi.

FAKTI

Kosta Adeje atrodas Tenerifes dienvidos, labi pazīstama ar savām luksusa klases 4 un 5 zvaigžņu viesnīcām, piemēram, Bahia del Duque, Jardines del Teide, Gran Tacande vai Costa Adeje Gran Hotel.

Laikapstākļi parasti ir silti un saulaini, izņemot dažas lietus dienas ziemā, kuras var saskaitīt uz pirkstiem. Tātad jūs izdarījāt pareizo izvēli, Costa Adeje ir lielisks brīvdienu galamērķis jūsu turpmākajām brīvdienām!

Ne tikai lieliskie laikapstākļi padara Kosta Adjeju tik pievilcīgu vairāk nekā miljonam atpūtnieku katru gadu. Šeit jūs atradīsiet visu, kas jums nepieciešams, lai lieliski pavadītu laiku atvaļinājuma laikā. Jūs gaida daudzas izklaides iespējas, piemēram, karaoke, bāri, šovi, klubi, restorāni un citas.

Arī iepirkšanās cienītāji šeit atradīs daudz ko jaunu: Jūs gaida Siam Mall, Plaza del Duque, Duke Shops un daudz citu vietu.

Braucieni ar laivu vietnē Costa Adeje

Ekskursijas pa salām vietnē Costa Adeje

Ieteicamās lietas, ko darīt vietnē Costa Adeje

Kvadraciklu safari vietnē Costa Adeje

Makšķerēšanas braucieni vietnē Costa Adeje

Tematiskie parki vietnē Costa Adeje

Trekings vietnē Costa Adeje

Ūdens sporta veidi vietnē Costa Adeje

Vaļu vērošana vietnē Costa Adeje

Vaļu vērošana Kosta Adeje, Tenerifē, iespējams, ir vispopulārākā aktivitāte, ar...
Dodaties brīvdienās uz Tenerifi un apmetaties Costa Adeje? Tad jūs noteikti vēlaties...
Šajā sadaļā jūs varat atrast mūsu kvadraciklu safari, ko mēs piedāvājam ar...
Izbraucieni ar laivu Kosta adjejā ir viena no populārākajām un ieteicamākajām...
Laipni lūgti vietnē Bananapalmbay.com, šajā sadaļā jūs atradīsiet 14 laivas īre...
Jūs plānojat doties brīvdienās uz Costa Adeje un meklējat, ko darīt? Tad esat...