Ūdens sporta veidi Tenerifē

Ūdens sporta veidi Tenerifē

Tenerife ir slavens pludmales kūrorts. Cilvēki no visas pasaules šeit ierodas visu gadu, lai baudītu silto sauli un skaistās pludmales, piemēram, Playa Los Cristianos, Playa Las Vistas, Troya, Fañabe, El Duque un citas.

Tenerifes maigais klimats ļauj baudīt pludmales un okeānu arī ziemā.
Ja jums apniks sauļoties un vēlēsieties mazliet atpūsties un atsvaidzināties, varat nodarboties ar kādu no ūdens sporta veidiem un aktivitātēm.

Mēs izvēlējāmies visieteicamākās un populārākās iespējas, sākot no niršanas, ūdens motocikliem un ūdens motocikliem, beidzot ar banānu laivu un ekstrēmo flyboard, lai katrs varētu atrast sev piemērotu piedāvājumu atkarībā no vajadzībām, vēlmēm un budžeta.

Šeit ir dažas lieliskas idejas, kādiem ūdens sporta veidiem un aktivitātēm varat pievērsties, lai maksimāli izmantotu brīvdienas Tenerifē.

Ja vēlaties iepazīt Tenerifes zemūdens pasauli, bet vēl nekad neesat niris, šis ir īstais brīdis, lai to izdarītu ar mūsu izmēģinājuma niršanu. Šī aktivitāte padarīs jūsu pirmo niršanas pieredzi neaizmirstamu.

Vēl viena lieliska aktivitāte, ar ko nodarboties, ir ūdensmotociklu slēpošana. Šo ātro un jautro aktivitāti jūs varat padarīt vēl aizraujošāku, apvienojot to ar Los Gigantes klinšu apmeklējumu mūsu Jet-Ski Safari Los Gigantes aktivitātē. Jūs jutīsieties pilnīgi satriecoši, redzot šīs milzīgās klintis, kas paceļas tieši no okeāna.

Ja vēlaties gūt vēsu un adrenalīnu paaugstinošu pieredzi, izmēģiniet lidojumu ar flyboard.

Lai kopā ar draugiem vai ģimeni izklaidētos, dodieties izbraucienā ar banānu laivu vai fly boat.

Vai arī izbaudiet skatu uz piekrasti no putna lidojuma ar paraskidu.

Ja vēlaties nodarboties ar vairāk nekā vienu aktivitāti, varat ietaupīt naudu, rezervējot kādu no mūsu ūdenssporta kompleksiem ar atlaidi.

Tāpēc aplūkojiet mūsu ūdens sporta veidu un aktivitāšu sarakstu un nevilcinieties aizpildīt mūsu rezervācijas pieprasījuma veidlapu, lai rezervētu jūsu izvēlēto aktivitāti.

Ja jums ir kādi jautājumi, vienkārši izmantojiet kontaktformu.

 

Vai jūs meklējat ekskursijas uz Tenerifi? Tad sekojiet līdzi! Kopā ar mums jūs varat...
Izbaudiet, ko ekskluzīva privāta laivu čartera iespēja Tenerifē var jums piedāvāt:...
Tenerife ir visvairāk apmeklētā sala no visām Kanāriju salām. Ja esat viens no tiem...