Vandens sportas Tenerifėje

Vandens sportas Tenerifėje

Tenerifė yra garsus paplūdimio atostogų kurortas. Žmonės iš viso pasaulio čia atvyksta ištisus metus, kad pasimėgautų šilta saule ir nuostabiais paplūdimiais, tokiais kaip Playa Los Cristianos, Playa Las Vistas, Troya, Fañabe, El Duque ir kiti.

Dėl švelnaus Tenerifės klimato paplūdimiais ir vandenynu galima mėgautis net žiemą.
Jei nusibodo degintis saulėje ir norisi šiek tiek atsigaivinti, galite užsiimti viena iš vandens sporto šakų ir veiklų.

Atrinkome labiausiai rekomenduojamas ir populiariausias galimybes – nuo nardymo, vandens motociklų ir parasparnių iki plaukiojimo bananais ir ekstremalaus skraidymo lenta, kad kiekvienas galėtų rasti sau tinkamą variantą, priklausomai nuo poreikių, pageidavimų ir biudžeto.

Pateikiame keletą puikių idėjų, kokiomis vandens sporto šakomis ir pramogomis galite užsiimti, kad atostogos Tenerifėje būtų kuo naudingesnės.

Jei norite ištirti povandeninį Tenerifės pasaulį, bet dar niekada nesate nardę, dabar pats tinkamiausias metas tai padaryti su mūsų „Išbandykite nardymą“. Ši veikla padarys jūsų pirmąją nardymo patirtį nepamirštamą.

Kita puiki pramoga, kuria galite užsiimti, yra vandens motociklų sportas. Šį greitą ir smagų užsiėmimą galite paversti dar įdomesniu derindami jį su Los Giganteso uolų lankymu mūsų užsiėmime „Jet-Ski Safari Los Gigantes“. Pamatę šias milžiniškas uolas, kylančias tiesiog iš vandenyno, pasijusite tiesiog pribloškiančiai.

Jei ieškote šaunios ir adrenalino suteikiančios patirties, išbandykite skrydį skraidykle.

Jei norite pasilinksminti su draugais ar šeima, plaukite bananu arba skraidančia valtimi.

Arba pažvelkite į pakrantę iš paukščio skrydžio parasparniu.

Jei norite užsiimti keliomis veiklomis, galite sutaupyti pinigų užsisakydami vieną iš mūsų vandens sporto paketų su nuolaida.

Taigi peržiūrėkite mūsų vandens sporto ir veiklos rūšių sąrašą ir nedvejodami užpildykite užsakymo užklausos formą, kad rezervuotumėte pasirinktą veiklą.

Jei turite kokių nors klausimų, tiesiog palieskite kontaktinę formą.

 

Vandens sportas į Tenerifė

Susiję straipsniai:

Ieškote ekskursijų po Tenerifės salą? Tuomet sekite naujienas! Su mumis galite...
Patirkite, ką jums gali pasiūlyti išskirtinė privataus laivo nuoma Tenerifėje:...
Tenerifė yra labiausiai lankoma sala iš visų Kanarų salų. Jei esate vienas iš tų...