Pirmasis leidimas: 5 birželio, 2021 | Paskutinį kartą atnaujinta: 30 rugsėjo, 2022 | Autorius: Jan Daniel

Ekskursijos po Tenerifės salą

Sekite naujienas! Kartu su mumis galėsite rinktis geriausias ekskursijas Tenerifėje. Organizuokite savo atostogas Tenerifėje su mumis. Su mūsų ekskursijomis po salą sutaupysite pinigų ir brangaus laiko.

Įsimylėkite unikalias vietas ir tipiškus Kanarų salų kaimelius. Parodysime, kodėl verta aplankyti Tenerifę, ir pasiūlysime labiausiai rekomenduojamas aplankyti Tenerifės vietas. Mūsų svetainėje pateikiamos tik svarbiausios ir išskirtinės ekskursijos saloje. Pasirinkite.

Privačios kranto ekskursijos kruizininkams

Tenerife Day Tour

Tenerifė yra populiari daugelio kruizinių laivų sustojimo vieta. Taigi, jei esate turistas, mūsų saloje praleidžiantis dieną ar kelias valandas, suteikiame jums galimybę ją tyrinėti ir pažinti. Siūlome jums ekskursijas su patyrusiu gidu ir įskaičiuotais degalais.

Turime puikių pasiūlymų ekskursijoms po Tenerifę. Galite išsinuomoti įvairius maršrutus kelioms valandoms arba visai dienai, viskas priklauso nuo jūsų laiko galimybių. Susipažinkite su La Laguna, Santa Krusu, La Orovata, El Teide ir dar daugiau. Jei norite užsisakyti bet kurią iš mūsų ekskursijų, susisiekite su mumis per „WhatsApp” ir atlikite užsakymą, kuris užtrunka ne ilgiau kaip 2 minutes. Išsamus Tenerifėje siūlomų veiklų, skirtų salai pažinti, sąrašas pateikiamas šio teksto pabaigoje.

Ekskursija į Teidę

Teide half day tour in tenerife with cable car or without

Labai populiari ekskursija Tenerifėje yra Teidė – Maska. Šios ekskursijos metu aplankome Teidės ugnikalnį – aukščiausią Ispanijos kalną. Teidė yra Tenerifės karalius, kurio viršūnė, iškilusi daugiau kaip 3700 m virš jūros lygio, perteikia autoritetą ir viešpatavimą. Pasivaikščiosite po Teidės nacionalinį parką, kuriame ne tik pakilsite į ugnikalnį, bet ir galėsite žygiuoti takais ir gėrėtis nuostabiu kraštovaizdžiu. Tai proga pakvėpuoti grynu oru, išjudinti kūną ir pažinti vulkaninę salos gamtą.

Šios ekskursijos metu taip pat aplankysime autentišką Kanarų kaimą Masca, iš kurio atsiveria kvapą gniaužianti Tenerifės kalnų panorama.

Teidės ekskursijos iš pietų Tenerifės yra viena iš labiausiai pageidaujamų veiklų mūsų svetainėje. Taigi nepraleiskite progos aplankyti Tenerifės karaliaus per savo atostogas. Apsilankymas Teidėje taip pat yra vienas iš dalykų, kuriuos galima nuveikti Tenerifėje su vaikais. Jie maksimaliai mėgaujasi pakilimu keltuvu, jaučiasi taip, tarsi skristų, ir stebisi po kojomis esančio kraštovaizdžio neaprėpiamumu. Tačiau turite atsižvelgti į tai, kad kalbame apie aukštį, todėl nereikėtų imti labai mažų vaikų, siūloma, kad jie būtų vyresni nei 6 metų.

Žvaigždžių stebėjimas Tenerifėje

Teide by Night Tenerife (2)

Tenerifė taip pat siūlo galimybę stebėti žvaigždes. Turime jums ekskursiją, kuri prasideda saulėlydžio metu, kad galėtumėte pasigrožėti saulėlydžiu Teidės nacionaliniame parke. Spalvų žaismas danguje kartu su šešėlių žaismu parke sukuria stebuklingą ir kerinčią atmosferą. Sakoma, kad iš čia galima mėgautis geriausiais saulėlydžiais Tenerifėje.

Tada, atėjus nakčiai, galite visiškai aiškiai grožėtis kosmoso platybėmis. Keltuvo bazinėje stotyje, esančioje 2 356 m aukštyje virš jūros lygio, galite pasinaudoti tolimojo nuotolio teleskopais ir pažvelgti į žvaigždes, o kodėl gi ne – atrasti naują planetą.

Tenerifėje rengiamos nuostabios astronominės ekskursijos. Mūsų sala tarptautiniu mastu garsėja ir tuo, kad joje yra didžiausia pasaulyje Saulės observatorija. Iš čia galite pamatyti saulę kaip niekada anksčiau. Galite stebėti jos saulės dėmes ir įnirtingus žybsnius, vykstančius ugningoje kovoje, kuri vyksta toli nuo mūsų.

Žvaigždžių stebėjimui pas mus dirba profesionalūs žvaigždėtyrininkai, puikiai išmanantys kosmosą ir žvaigždynus. Jie pasidalys su jumis savo žiniomis ir keliomis istorijomis iš kosmoso. Stebėkite galaktikas, žvaigždžių spiečius ir žvaigždes. Iš šios vietos galėsite įspūdingai aiškiai stebėti žvaigždynus. Jei esate astronomijos mėgėjas, turėtumėte atvykti į šią ekskursiją puikioje astronominiams stebėjimams vietoje, nes nėra šviesos taršos.

Atgal į Tenerifę

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (10)

Turime fantastiškų ekskursijų, kurių metu galėsite pažinti salą visa jos esybe. Galėsite pasigrožėti jos architektūra, aplankyti istorinius centrus, pajusti ramybę žvejų prieplaukose ir likti sužavėti Teidės ir Los Acantilados.

Mes siūlome nuostabią ekskursiją, kurios metu galėsite pažinti salą visa jos esybe. Ekskursija prasideda pietvakariuose, konkrečiai Candelarijoje, o paskui tęsiasi į šiaurę iki La Orotavos. Toliau vykstame į Icod de Los Vinos, garsėjantį 3 tūkstantmečius skaičiuojančiu Drakono medžiu. Toliau keliaujame į gražų Garachico kaimelį, o tada į Erjos viršūnę, nuo kurios galima grožėtis Teidės didybe. Galiausiai ekskursiją baigsime apsilankymu Los Gigantes, iš kur galėsite pasigrožėti įspūdingomis uolomis.

Dar viena ekskursija, kurios metu nuvyksite į Santa Krus de Tenerifę ir La Laguną. Ekskursijos metu aplankysime Siera de Mersedesą ir Anagos kalnus, kad įkvėptume gryno oro ir susipažintume su nuostabia Tenerifės augalija. Paskutinis maršruto taškas – Taganana, vaizdingas kaimelis, įsikūręs Anagos kaimo parke.

Apsilankymas Tenerifės vyno rūsiuose

Šios ekskursijos metu susipažinsite su kai kuriomis salos plantacijomis, kad pažintumėte jos žavesį ir kanarietišką atmosferą. Pirmasis maršruto taškas bus Güimar kaimelis, kuriame aplankysite nuostabią plantaciją, kurioje karaliauja bananai. Toliau vyksime į vyninę Mencey de Chasna, kur susipažinsite su vyno gamybos procesu ir degustuosite vyną. Toliau vykstame į Villaflor, iš kur atsiveria kerintys Tenerifės vaizdai. Galiausiai atvykstame į Lagar de Chasna, kur paragausite autentiškų salyno skonių ir geriausio vyno.

Apsipirkimas Santa Cruz de Tenerifėje

tenerife shopping

Santa Krusas yra salos sostinė ir apsipirkimo rojus. Su mūsų ekskursijomis į Santa Krus de Tenerifę galėsite aplankyti jos prekybos centrus ir apsipirkti. Nepamirškite, kad šiame rajone yra išskirtinių parduotuvių, kuriose rasite firminių drabužių kiekvienam. Turėsite daug laiko pasivaikščioti miesto gatvėmis ir aplankyti kai kuriuos regiono lankytinus centrus.

La Gomeros lankymas iš Tenerifės

Viešnagės Tenerifėje metu taip pat turėsite galimybę aplankyti La Gomeros salą.

Šios ekskursijos metu galėsite susipažinti su La Gomeros kaimais, kraštovaizdžiu ir paminklais. Išplauksite iš Los Cristianos uosto ir vyksite į La Gomeros sostinę San Sebastianą. Už kelionę jūra atsakinga keltų kompanija (Fred Olsen). Taip pat siūlome VIP ekskursiją į La Gomerą, kurioje teikiamos aukščiausios klasės paslaugos. Mėgaukitės La Gomeros istorija, jos gamtovaizdžiais ir Kanarų esybe, kuri žavi lankytojus.

Safaris su bagiais į Tenerifę

Jei pageidaujate dinamiškesnės veiklos, siūlome keliauti Tenerifės takais su bagiais. Šios nuostabios mašinos leis jums jaustis laisvai ir aktyviai mėgautis gamta.

Išsinuomokite ekskursiją su buggy Tenerifėje ir pasidalykite ja su draugais, pakvėpuokite grynu oru, pasisemkite adrenalino ir pasigrožėkite salos kraštovaizdžiu. Nesijaudinkite, jei nemokate vairuoti buggy, iš tikrųjų tai labai paprasta. Užsiėmimo pradžioje mūsų komanda papasakos jums viską, ką reikia žinoti apie vairavimą ir jūsų saugumą. Visa mūsų veikla yra saugi, nes mums padeda rimti ir patyrę profesionalai.

Rezervacijos

Norėdami rezervuoti mūsų ekskursijas Tenerifėje, tiesiog užpildykite kontaktinę formą. Mes netrukus su jumis susisieksime. Išbandykite! Žinoma, mes kalbame angliškai ir visos mūsų ekskursijos po salą vyksta anglų kalba. Organizuokite savo atostogas Tenerifėje su mumis ir nesigailėsite, ekskursijas amžinojo pavasario saloje rengiame jau daugiau nei 15 metų!

Užsisakykite per WhatsApp

Ekskursijos po salas į Tenerifė

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: