Pirmasis leidimas: 24 spalio, 2021 | Paskutinį kartą atnaujinta: 29 balandžio, 2024 | Autorius: Jan Daniel

Kelionės laivu Tenerifėje

Tikrai yra daug priežasčių užsisakyti mūsų keliones laivu Tenerifėje. Mėgaukitės nuostabiais įspūdžiais per savo atostogas ir tyrinėkite Tenerifės jūrą.

Siūlome įvairias keliones laivu Tenerifėje. Pateikiame jų apžvalgą:

 • 2 valandų kelionė laivu + banginių arba delfinų stebėjimas
 • 3 valandų kelionė laivu + banginių arba delfinų stebėjimas + plaukimas / nardymas
 • 4 arba 5 valandų kelionė laivu + banginių arba delfinų stebėjimas + Los Gigantes uolos + Maskos įlanka
 • Privati laivo nuoma su kapitonu / kapitonu
 • Laivo nuoma be kapitono (buriavimo licencijos nereikia)
 • Valties nuoma be kapitono (reikalinga licencija)

Veikla, kurią siūlo ekskursijos laivu Tenerifėje

Pirmoji priežastis, dėl kurios verta išsinuomoti laivą Tenerifėje, yra ta, kad pamatysite vietas, kurias galima pasiekti tik laivu. To pavyzdys – Maskos įlanka, viena iš būtinų pamatyti Tenerifės vietų ir lankytinų objektų.

Mūsų kelionių laivu Tenerifės pietuose metu nuvyksite į vietas, kuriose galite pamatyti banginių. Tai yra stebuklas. Mėgaukitės stebėdami, kaip jie priplaukia ir atlieka piruetus vandenyje.

Taip pat galėsite žvejoti, degintis, ilsėtis, plaukioti ir nardyti. Amžinojo pavasario saloje nuostabu tai, kad čia visus metus vyrauja geras oras. Mėgaukitės Tenerife nuo sausio iki gruodžio mėn. Visada rasite palankius orus.

Jei į ekskursijas Tenerifėje vykstate su vaikais, nepamirškite jų pasiimti į kelionę laivu po įlanką. Iš patirties žinome, kad vaikams ši kelionė patinka labiausiai.

Toliau aprašysime viską, ką galite nuveikti ir kuo galite mėgautis kelionių laivu Tenerifėje metu.

Banginių ir delfinų stebėjimas

Excursiones en barco con ballenas y delfines en Tenerife Sur

Banginių ir delfinų stebėjimas laivu yra viena populiariausių pramogų Tenerifėje. Dažniausios rūšys, kurias galima pamatyti per jūrines ekskursijas Tenerifėje, yra pilkieji delfinai ir bandomieji banginiai. Tačiau pastebėtos ir kitos žinomos banginių rūšys, nes Tenerifė yra tarpinis taškas jų metiniuose migracijos keliuose.

Kai kurie iš šių neįtikėtinų gyvūnų nuolat gyvena Tenerifės apylinkėse. Todėl galime teigti, kad 99 % mūsų įlankos ekskursijų metu galima sėkmingai stebėti banginius arba delfinus.

Kai kurių mūsų kelionių laivu Tenerifėje metu galėsite pamatyti IR išgirsti banginius ir delfinus.

Užsisakyti ekskursiją laivu Tenerifėje – tai tikrai puiki patirtis pamatyti šiuos nuostabius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Galime jus užtikrinti, kad ši patirtis bus kupina malonumo tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Banginiai ir delfinai yra labai bendraujantys ir smalsūs, todėl galėsite pamatyti juos žaidžiančius labai arti valties.

Rekomenduojame užsisakyti 2 arba 3 valandų trukmės banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijas Tenerifėje, kad pamatytumėte arba išgirstumėte banginius ir delfinus. Pateikiame trumpą 3 populiariausių šiam tikslui skirtų ekskursijų laivu Tenerifėje sąrašą:

 • 3 valandų išvyka laivu su katamaranu Eden
 • 3 valandų kelionė laivu su „Freebird
 • 3 valandų kelionė laivu su „Maxicat

Be to, su 3 valandų kelionėmis laivu galite plaukioti ir (arba) nardyti La Caleta pakrantėje arba Puertito de Adeje įlankoje.

Aplankykite Los Gigantes uolas

Excursión en barco a Los Gigantes en Tenerife

Tai viena populiariausių pramogų Tenerifėje. Tai taip pat gera priežastis, kodėl turėtumėte leistis į kelionę laivu Tenerifėje. Kalbame apie milžiniškas Los Gigantes uolas. Šis didžiulis vulkaninės kilmės bazaltinės uolienos darinys kai kuriose vietose siekia iki 500 m aukštį virš jūros lygio. Šias uolas iki ispanų gyventojai vadino „pragaro siena”.

Uolos nepaliks jūsų abejingų, jos privers pajusti Motinos gamtos galią.

Norėdami pamatyti milžiniškas Tenerifės uolas, galite leistis į bendrą 4,5 val. ar ilgesnę kelionę laivu. Išvykos laivu Tenerifėje aplankyti uolų:

 • Išvyka katamaranu Freebird Masca
 • Ekskursija katamaranu Royal Delfin
 • Ekskursija katamaranu Maxicat Gigantes
 • Banginių ir delfinų stebėjimo ir delfinų klausymosi ekskursija

Maskos įlanka

Excursión en barco a la Bahía de Masca y Los gigantes

Mėgaukitės didingu nuotykiu natūralioje aplinkoje, toli nuo miesto. Mūsų ekskursijos laivu Tenerifėje nukels jus į Masca įlanką, esančią pačiame Los Gigantes uolų viduryje.

Legendos byloja, kad kadaise įlanka buvo naudojama piratų kaip prieglobstis. Per ekskursijas po Los Gigantesą paprastai čia išmetame inkarą, kad galėtumėte maudytis, nardyti ir pavalgyti pietus.

Patikrinkite laivo į Masca Los Gigantes tvarkaraštį. Pasikalbėkime per „WhatsApp”, kad padėtume išsirinkti jums tinkamiausią laivą, kelionės trukmę ir išvykimo laiką.

Kelionės katamaranu Tenerifėje

Kelionė laivu tyrinėti Atlanto vandenyną per atostogas Tenerifėje – puikus būdas atsijungti nuo kasdienės rutinos.

Rekomenduojame išsinuomoti katamaraną. Tai patogūs ir gero dydžio laivai, kuriais gali plaukti nuo 10 iki 40 žmonių grupės. Mėgaukitės saule, bendraukite su draugais ir atsipalaiduokite vandenyno grožio akivaizdoje.

Į katamarano ekskursijų Tenerifėje kainą įskaičiuotas kapitonas ir degalai. Priklausomai nuo trukmės, kuri gali būti nuo 2 iki 5 valandų, galėsite mėgautis įvairia veikla.

Išvykos katamaranu Tenerifėje puikiai tinka banginių stebėjimui, plaukiojimui, nardymui ir inkaravimui gražiausiose įlankos įlankėlėse. Į kelionę įskaičiuotas maistas ir gėrimai.

Kelionės katamaranu Tenerifėje puikiai tinka banginiams stebėti, plaukioti, nardyti ir įsitaisyti gražiausiose įlankos įlankėlėse. Į kelionę įskaičiuotas maistas ir gėrimai.

Tenerifėje taip pat galite išsinuomoti privatų katamaraną ir juo dalytis tik su šeima ir draugais. Kartu su šeimos ar draugų grupe mėgaukitės neįtikėtina diena Atlanto vandenyne.

Kaip jau minėjome, iš pramogų Tenerifėje populiariausias pasirinkimas yra kelionė laivu į Los Gigantes. Kad ja mėgautumėtės visapusiškai, rekomenduojame užsisakyti Tenerifės delfinų stebėjimo ekskursiją katamaranu. Kiekvienas laivas pasižymi unikaliomis savybėmis, tačiau kai kalbame apie katamaraną, galvojame apie gaivumą, jaunystę ir džiaugsmą.

 • Kennex katamaranas
 • Katamaranas „Royal Delfin
 • Katamaranas Eden
 • Ekskursija katamaranu Freebird Masca
 • Ekskursija katamaranu Royal Delfin
 • Ekskursija katamaranu Maxicat Gigantes

Motorinės valties nuoma

Excursiones privadas en barcos de lujo en Tenerife con capitan

Tai puikus būdas pasimėgauti saulėta Tenerifės saule. Pasivažinėkite su draugais greitaeigiu kateriu ir pajuskite vėją veiduose. Padovanokite jiems puikią dieną su mūsų ekskursijomis laivu Tenerifėje.

Švęskite gimtadienius arba nustebinkite savo partnerį vestuvių metinių proga. Privačios motorinės valties nuoma idealiai tinka gerai praleisti laiką nesant nepažįstamų žmonių apsuptyje. Visi laivo patogumai tik jums ir jūsų svečiams.

Greitaeigės valtys vidutiniškai talpina 12 žmonių. Į ekskursijas įskaičiuoti gėrimai ir maistas. Paprastai rengiame 3 ir 4 valandų trukmės ekskursijas.

Mėgaukitės šia kelione laivu aplink Tenerifės milžinus. Į daugumą mūsų maršrutų įtrauktas sustojimas prie Los Gigantes uolų.

 • Motorlaivis Azimut 39
 • Burlaivis Kosamui
 • Greitaeigis kateris 700 AG

Ekskursijos jachtomis

Jei ieškote prabangaus ir patogaus laivo, turėtumėte išsinuomoti jachtą. Tai pats išskirtiniausias pasirinkimas išrankiausiam skoniui.

Mūsų modernios jachtos leidžia švęsti su šeima ar draugais ramiai ir ramiai, kaip ir privačios jachtos nuoma.

Švęskite įmonės renginius, pakvieskite šeimą praleisti dienos jūroje arba padovanokite partneriui pabėgimą prie jūros.

Mėgaukitės prabangia įranga, aukščiausios klasės apdaila ir išskirtiniu dizainu. Jachta įrengta iš aukštos kokybės medžiagų. Įskaičiuota žvejybos ir nardymo įranga.

 • Azimut 60 prabangi jachta
 • Motorinė jachta Astondoa 40
 • Prabangi jachta Azimut 60
 • Motorinė jachta Astondoa 40

Jachtų nuoma su kapitonu

Siūlome daugybę privačių užsakomųjų jachtų Tenerifėje. Su kapitono vadovaujamomis jachtomis galėsite ramiai mėgautis kelione. Jums nereikia rūpintis maršrutu ar derinti laivo detalių.

Mūsų kapitonai yra labai patyrę ir įlanką pažįsta kaip savo penkis pirštus. Jie taip pat labai draugiški ir papasakos jums keletą anekdotų apie gyvenimą vandenyne.

Pas mus galite išsinuomoti visų tipų valtis. Pateikiame populiariausių sąrašą:

 • Motorinė valtis Azimut 39
 • Burlaivis Kosamui
 • Greitaeigis kateris 700 AG
 • Kennex katamaranas
 • Prabangi jachta Azimut 60
 • Motorinė jachta Astondoa 40

Jei jus domina mūsų privačių jachtų frachtavimas Tenerifėje, siūlome peržiūrėti mūsų specialų skyrių, kuriame rasite visas mūsų siūlomas galimybes ir paslaugas. Mes mielai jums padėsime. Tenerifėje siūlome daug įvairių jūrinių ekskursijų, todėl mielai padėsime išsirinkti jums tinkamiausią.

Laivo nuoma (be kapitono)

alquiler de pequeñas embarcaciones a motor con o sin capitán sin necesidad de licencia (1)

Bananapalmbay.com taip pat siūlome savarankiškas ekskursijas laivu Tenerifėje. Išsinuomokite savo savarankiškai vairuojamą valtį Tenerifėje. Nesijaudinkite, jei dar neturite laivavedžio pažymėjimo, nes siūlome nedideles savarankiškai vairuojamas valtis, kurioms nereikia turėti vairuotojo pažymėjimo.

Čia pateikiame mūsų savadarbių valčių Tenerifėje sąrašą:

 • Nedidelių motorinių valčių nuoma be licencijos
 • Motorinės valties nuoma su Quicksilver 755 (su licencija)

Jei norite daugiau sužinoti apie valčių nuomą be kapitono, rekomenduojame apsilankyti mūsų valčių nuomos Tenerifėje skyriuje.

Specialūs renginiai ir valčių vakarėliai Tenerifėje

Laivo nuoma Tenerifėje gali būti puiki proga ypatingiems renginiams, pavyzdžiui, valčių vakarėliams, mergvakariams, šeimos susitikimams, jubiliejinėms šventėms, vedybų pasiūlymams, įmonių renginiams ar komandos formavimui.

Išvykimo uostai ir transportas

Daugumoje mūsų kelionių laivu Tenerifėje siūlome nemokamą įlaipinimą ir išlaipinimą netoli jūsų viešbučio pietinėje Tenerifės dalyje. Paprastai mūsų kelionės laivu išplaukia iš pagrindinio Kosta Adechės uosto, Puerto Kolono uosto. Taip pat išplaukiame iš Puerto de Los Cristianos, esančio Playa de Las Americas.

Jei esate apsistoję Puerto de la Kruso mieste, siūlome keletą variantų, kurie užtikrina transportą. Žiūrėkite „Royal Delfin” katamaraną.

Mūsų svetainėje galite lengvai prisijungti prie bet kurios iš kelionių laivu. Jei atostogų Tenerifėje metu turite automobilį, galite nuvažiuoti į uostą ir saugiai jį palikti.

Tiesiai prie Puerto Kolono uosto yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė (apie 1,5 € už valandą). Pateikiame visą informaciją, kurios reikia, kad lengvai rastumėte susitikimo vietą.

Taip pat siūlome keliones laivu iš Tenerifės į kitas salas. Viena iš jų – ekskursija į LA Gomerą. Išplauksime iš Los Cristianos uosto į San Sebastian de la Gomera uostą.

Mėgaukitės kelione laivu į Tenerifę ir pajuskite buriavimo Atlanto vandenyse džiaugsmą. Į visas abejones atsakysime per mūsų kontaktinę formą. Parašykite mums ir patikrinkite, ar yra laisvų vietų, kad galėtume jus paimti iš vietos, kurioje esate apsistoję.

Maistas ir gėrimai

Į 2 valandų ekskursijas bus įtraukti gėrimai. 3 ir daugiau valandų trunkančių kelionių laivu metu pasiūlysime užkandžių, pietų, atvirą barą arba gėrimų.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie mūsų keliones laivu Tenerifėje, valčių nuomą ar savarankiškai vairuojamus laivus Tenerifėje arba norėtumėte padėti užsisakyti, susisiekite su mumis el. paštu, „WhatsApp” arba telefonu – mes mielai padėsime!

 

 

Užsisakykite per WhatsApp

Buriavimas Valčių frachtavimo į Tenerifė

Greitaeigės valtys Charters į Tenerifė

Katamaranų frachtavimas į Tenerifė

Kelionės laivu į Tenerifė

Motorinių valčių frachtavimas į Tenerifė

RIB čarteriai į Tenerifė

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: