Banginių ir delfinų stebėjimas Tenerifėje

Banginių ir delfinų stebėjimas Tenerifėje

Guide

Pateikiame įvairias banginių stebėjimo Tenerifėje galimybes. Turime nuostabių laivų, kuriais galite plaukioti Atlanto vandenyse ir mėgautis šia neįtikėtina veikla. Atvykite ir mėgaukitės su vaikais, draugais ir šeima.

Ar žinojote, kad banginį nuo ryklio galima atskirti pagal uodegą? Rykliai jas turi vertikaliai, o banginiai – horizontaliai.

Banginių ir delfinų stebėjimas Tenerifėje

Dolphins jumping in Tenerife SouthMūsų laivai yra saugūs aplinkai ir banginiams. Mėgaukitės pietų Tenerifės jūros fauna natūralioje aplinkoje.

Laivo kapitonas puikiai pažįsta įlanką, jis plukdo laivą į vietas, kuriose yra geriausios banginių stebėjimo galimybės.

Per banginių stebėjimo ekskursiją Tenerifėje plaukiame nedideliu greičiu ir būname pakankamai ilgai, kad turistai galėtų mėgautis įspūdžiais.

Tenerifė yra viena geriausių vietų pasaulyje stebėti banginius ir delfinus. Tai viena iš labiausiai mūsų lankytojų pageidaujamų veiklų. Negarantuojame, kad ekskursijos metu pamatysite delfinus ir banginius, tačiau suteikiame labai didelę tikimybę.

Pasiimkite vaikus į puikias atostogas Tenerifėje ir suteikite jiems galimybę pamatyti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje. Tai bus nepakartojama dovana, kuri jiems paliks gražių prisiminimų.

Primename, kad nemeskite šiukšlių į vandenį ir neskleiskite garsių garsų, kurie galėtų išgąsdinti gyvūnus. Mėgaukitės įspūdžiais!

Tenerifės pietvakarių vandenyse gyvenančios rūšys

Šioje vietovėje aptinkama iki 21 banginių rūšies, kai kurios iš jų gyvena nuolat, o kitos – tam tikrais metų laikais. Taip pat galite pamatyti kai kuriuos migruojančius banginius, kurių maršrutas driekiasi per šią Atlanto vandenyno dalį.

Mažasis delfinas

https://youtu.be/VjMn_dVCJyA

Mokslinis pavadinimas: Tursiops truncatus. Juos, dar vadinamus butilosiais delfinais arba tursonais, galite pamatyti visai netoli Tenerifės pakrančių. Tai Flipperio delfino iš populiaraus televizijos serialo rūšis.

Juos atpažinsite pagal intensyvią pilką spalvą, kuri palaipsniui išnyksta apatinėje kūno dalyje. Subrendę jie pasiekia 3 metrų ilgį. Paprastai jie plaukioja vidutiniškai 20 delfinų grupėmis, o pietinėje Tenerifės dalyje juos galima pamatyti ištisus metus.

Bandomieji banginiai

https://youtu.be/YT8yLzC-9MM

Mokslinis pavadinimas: Globicephala macrorinchus, dėl baliono formos galvos. Jie dar vadinami bandomaisiais banginiais. Tai dideli dantyti banginiai. Gali siekti 5 m ilgio ir sverti iki 2 tonų. Sakoma, kad jie yra draugiškiausi egzistuojantys banginiai.

Bandomieji banginiai geba nardyti daugiau kaip 1 000 metrų gylyje daugiau kaip 20 minučių. Šioje vietovėje juos galima pamatyti ištisus metus.

Atlanto dėmėtasis delfinas

Mokslinis pavadinimas: Stenella frontalis. Pavadinimą gavo dėl kūno paviršių dengiančių dėmių, kurios visiškai išryškėja suaugus. Tai labai aktyvūs delfinai, plaukiojantys grupėmis. Jie užauga iki 2,3 m ilgio ir sveria iki 80 kg. Jie sutinkami retai.

Šiurkščiadugnis delfinas

https://youtu.be/j_yhwZCtCZ8

Mokslinis pavadinimas: Steno bredanensis. Jiems būdingi grioveliniai dantys, nuo kurių ir kilo jų pavadinimas. Jie taip pat turi pailgą kaukolę, todėl juos lengva atskirti nuo kitų rūšių. Jų ilgis siekia 2,7 m, o svoris – 150 kg. Jų spalva tamsesnė nei pilkųjų delfinų, o dėmės – šviesesnės. Jie plaukioja vidutiniškai 8 individų grupėmis. Juos galima pamatyti tam tikrais metų laikais.

Kašalotai

https://youtu.be/RA7SfAQtYrM

Mokslinis pavadinimas: Physeter macrocephalus. Tai didelė rūšis, kurios ilgis panašus į banginio ilgį, siekia 18 metrų ir sveria 50 tonų. Juos galima atpažinti iš mažo nugarinio peleko, didelės galvos ir tamsios odos su dryžiais.

Jie nardo iki 2 000 metrų gylyje ir ilgiau nei valandą išbūna ten, kur ieško maisto. Dažniausiai juos galima pamatyti pavasarį.

Paprastasis delfinas

https://youtu.be/PGASvWGYw20

Mokslinis pavadinimas: Delphinus delphis. Tai labai populiari rūšis visose planetos jūrose, o Tenerifėje juos galima pamatyti žiemą. Jam būdinga gelsva šonų spalva. Jos ilgis siekia 2,5 metro, o svoris – 120 kilogramų. Tai migruojanti rūšis.

Melagingasis banginis žudikas

https://youtu.be/XzQo_eIUpFI

Mokslinis pavadinimas: Pseudorca crassidens. Tai bendraujantis ir žavus gyvūnas. Juos atpažįstame pagal išgaubtumą pelekų viduryje, liekną kūną ir maždaug 30 cm ilgio nugarinį peleką. Jų visas kūnas vienalytės tamsiai pilkos spalvos. Jų ilgis siekia iki 6 metrų, o svoris – 1 500 kilogramų. Paprastai plaukioja didelėmis grupėmis, kurias sudaro iki 50 individų. Tai migruojanti rūšis.

Privati banginių ir delfinų stebėjimo ekskursija Tenerifėje

Toliau pateiktame sąraše rasite kai kurias mūsų siūlomas veiklas, kuriomis galima užsiimti privačiu laivo užsakomuoju reisu. Be informacijos apie kiekvieną veiklą, teksto pabaigoje rasite išsamią informaciją apie veiklą ir kontaktinę užsakymo formą.

11 asmenų erdvaus katamarano nuoma su „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (6).minMėgaukitės diena Atlanto vandenyne plaukiodami šiuo erdviu 36 pėdų katamaranu. Kalima yra patogus ir erdvus laivas, kuriuo galės mėgautis kiekvienas. Galėsite rinktis nuo 3 iki 8 valandų trukmės keliones.

Priklausomai nuo pasirinkto maršruto ir jo trukmės, galėsite stebėti banginius jų natūralioje aplinkoje, maudytis ir nardyti gražioje įlankoje, aplankyti įspūdingas Los Gigantes uolas ir Masca įlanką. Gėrimai įskaičiuoti į kainą.

Motorinės valties, skirtos banginių stebėjimui, užsakomieji reisai su „Fairline 42

Tenerife motor boat charter Fairline 42 footMėgaukitės šia didinga motorine valtimi, kurioje telpa 12 žmonių. Išplaukiame iš Puerto Kolono uosto į banginių stebėjimo vietas Tenerifėje. Po to laivas išmetamas į inkarą, kad visi galėtų išlipti ir išsimaudyti paplūdimyje.

Priklausomai nuo pasirinktos kelionės trukmės, galite aplankyti El Puertito įlanką, uolas ir nuostabią Maskos įlanką.

3 val. greitaeigio katerio nuoma su „White Heaven

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto ColonAtvykite ir mėgaukitės su šeima ar draugais. Šiame laive telpa ne daugiau kaip 11 keleivių. Be banginių stebėjimo, aplankysite gražią įlanką Tenerifės pietinėje įlankoje, kuri gali būti El Puertito de Adeje arba Diego Hernandez. Į kainą įskaičiuota nardymo įranga, gėrimai ir užkandžiai.

Bendros kelionės laivu stebėti banginių ir delfinų Tenerifėje

Toliau pateikiame mūsų svetainėje siūlomų bendrų kelionių laivu stebėti banginių ir delfinų sąrašą.

Kelionė laivu Los Gigantes su Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdSiūlome jums unikalią ir žavią veiklą. Tenerifėje galėsite ne tik stebėti banginius, bet ir pasigrožėti įspūdingomis Los Giganteso uolomis bei pasimėgauti vandenynu.

Ekskursija išplaukia iš Puerto Kolono uosto į vandenis netoli La Gomeros salos, kur tikimės išvysti laimingai plaukiojančius delfinus ir banginius. Dažniausiai šiose vietovėse lankosi pilkieji delfinai ir bandomieji banginiai.

Pasimėgavę šia patirtimi, keliaujame link uolų. Būsite nustebinti šių didelių ir įspūdingų uolų, saugančių Tenerifės pakrantę, didingumu.

Po stebėjimo ir pasivaikščiojimo uolomis vykstame į Maskos įlanką maudytis ir mėgautis gaiviu Atlanto vandenynu. Užsiėmimas baigiamas skaniais pietumis, įtrauktais į paketą, ir grįžtame į uostą.

Užsisakykite šią veiklą 3 valandoms, jei norite stebėti banginius, arba 4 su puse valandos, jei norite turėti daugiau laiko atsipalaiduoti, pasimėgauti jūra ir atsigaivinti.

Banginių ir delfinų stebėjimas Tenerifėje su „Royal Dolphin

royal delfin tenerife los gigantes (59)Turime šį sensacingą laivą, kuriuo galėsite mėgautis nepakartojamais nuotykiais. Galėsite pamatyti banginius ir delfinus kaip niekada anksčiau. Šiame laive įrengti povandeniniai langai, per kuriuos galėsite stebėti jūros aktyvumą po laivo dugnu. Jame taip pat įrengtos povandeninės kameros, kurios fiksuoja gyvūnų judėjimą netoli valties ir transliuoja per denyje esančius televizorius.

Pamatę nuostabius Tenerifės jūros gyvūnus, plauksite pro Los Gigantes uolas. Daugelis ten apsilankiusiųjų reiškia nuostabą ir susijaudinimą dėl jų dydžio. Po to būsite nuvežti į Maskos įlanką, kur galėsite gaiviai išsimaudyti gardžiame jos vandenyje. Sustojimo įlankoje metu galėsite atsipalaiduoti ant smėlio, maudytis ir nardyti. Viską, ko norite įspūdingoms atostogoms, rasite „Royal Dolphin” katamarane.

Kelionė baigiama skaniais pietumis ir grįžimu į uostą. Nepamirškite, kad turime transportą į įvairius Tenerifės kurortus, tiesiog parašykite mums ir pasitikslinkite užimtumą.

Banginių stebėjimo ekskursija su katamaranu Eden

eden catamaran tour tenerifeTurime užsiėmimą, kurio laiko užteks pamatyti banginių būrius Tenerifėje. Dviejų valandų trukmės ekskursija nukels jus į delfinų ir banginių dažniausiai lankomas vietas.

Laivas išplaukia iš Puerto Colon uosto Kosta Adechėje į kaimyninę La Gomeros salą. Ekskursijos metu daugiausia dėmesio skiriama banginių ir delfinų stebėjimui jų natūralioje aplinkoje. Į ekskursiją įskaičiuotas gaivinantis gėrimas.

Taip pat siūlome 3 valandų trukmės ekskursiją, kad būtų dar smagiau. Išsinuomoję laivą 3 valandoms, galėsite išlipti į krantą atsigaivinti ir paplaukioti. Į kainą taip pat įskaičiuoti gaivieji gėrimai, vanduo ir alus.

Kelionė laivu į Los Gigantes su „Maxicat

maxicat catamaran tenerifeSiūlome jums šią nuostabią ekskursiją, kurios metu pamatysite uolas ir banginius jų natūralioje aplinkoje. Laivas išplaukia iš Puerto Colon, Kosta Adechėje ieškoti banginių. Atminkite, kad tai viena geriausių vietų delfinams ir banginiams stebėti. Pastebėjęs juos, laivas plaukia link uolų.

Į šią kelionę laivu įskaičiuoti pietūs ir sustojimas Masca įlankoje pasiplaukiojimui ir nardymui. Nepamirškite, kad pagal pageidavimą siūlome pervežimus iš įvairių Tenerifės vietų, pavyzdžiui, Los Cristianos arba Puerto de la Cruz.

Transportas

Siūlome transporto paslaugas tiems, kurie apsistoja svarbiausiuose Tenerifės pietų ir Puerto de la Kruso turistiniuose centruose. Tai priklausys nuo jūsų pasirinktos veiklos ir nuo to, kur apsistosite Tenerifėje.

contact usNorėdami gauti daugiau informacijos apie banginių ir delfinų stebėjimą Tenerifėje, kviečiame rašyti mums į mūsų WhatsApp, per kurį informuosime apie galimybę pasinaudoti transportu į vietą, kurioje esate apsistoję. Siūlome transportą iš Los Cristianos, Playa de Las Americas, Puerto de la Cruz, Los Gigantes, Costa Adeje, Puerto Santiago ir kitų vietų.

Banginių stebėjimas į Tenerifė

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Susiję straipsniai:

Playas en Tenerifė