Ką veikti Tenerifėje

Ką veikti Tenerifėje

Tenerifė yra labiausiai lankoma sala iš visų Kanarų salų. Jei esate vienas iš tų laimingųjų lankytojų, kurie atvyksta atostogauti į Tenerifės salą, tikriausiai jau uždavėte sau tokius klausimus: Ką ketinate veikti arba ką galima ir verta nuveikti Tenerifėje.

Paprastais būdais rasti atsakymą nėra lengva, nes kiekvienas žmogus turi šiek tiek kitokių pageidavimų. Raktas į puikias atostogas yra ne pinigai, o laikas, kurį skirsite atostogoms su šeima ar draugais planuoti.

Gera žinia jums yra ta, kad Bananapalmbay.com mes jums tai palengvinsime. Siūlome daugiau nei 49 įvairias ekskursijas ir užsiėmimus Tenerifėje. Kiekvieną ekskursiją ir (arba) užsiėmimą atrinko mūsų komanda.

Čia rasite visų mūsų siūlomų dalykų, kuriuos galite nuveikti Tenerifėje, sąrašą. Tiesiog išsirinkite tinkamą ekskursiją ar veiklą ir iš atostogų Tenerifėje išsineškite maksimalią naudą!
Norėdami pateikti užsakymo užklausą, tiesiog užpildykite užsakymo užklausos formą, kuri yra ekskursijos aprašymo puslapio apačioje, arba susisiekite su mumis per WhatsApp

Tenerifėje yra keletas dalykų, kurių neturėtumėte praleisti. Vienas iš jų – aukščiausias Ispanijos kalnas ir ugnikalnis. Didingąjį Teidės kalną ir Teidės nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, galite aplankyti su viena iš mūsų ekskursijų autobusu. Siūlome dvi skirtingas ekskursijas į Teidės kalną: pusės dienos ekskursiją į Teidės kalną su laiku, skirtu aplankyti viršūnę keltuvu.

Kitas variantas – visos dienos ekskursija Teidė – Masca – Icod – Garachico, kurios metu galima aplankyti ir kitas svarbias Tenerifės vietas, pavyzdžiui, nuošalų vaizdingą Masca kaimelį, iš kurio, be kita ko, atsiveria vienas įspūdingiausių Tenerifės kalnų vaizdų. Šios kelionės metu taip pat aplankysite Icod de los Vinos su tūkstantmečio senumo drakono medžiu ir senąjį prekybos uostą Garachico, kurį sunaikino išsiveržęs ugnikalnis.

Susipažinsite su dviem Tenerifės sostinėmis: senąja San Kristobal de La Laguna ir dabartine Santa Krus de Tenerifė.
Pamatysite Kanarų architektūros pavyzdžių ir pajusite autentišką atmosferą.

Net jei tai nėra tai, ką galite daryti tiesiogiai Tenerifėje, vis tiek galite tai padaryti. Siūlome jums galimybę aplankyti La Gomeros salą, kurią aplankė Kristupas Kolumbas. Taip, tas, kuris atrado Ameriką. Be garsaus lankytojo, sala taip pat garsėja Garajonay nacionaliniu parku (dar vienas laurisilvos miško pavyzdys) ir net vietine švilpukų kalba, kurią vietiniai gyventojai mielai jums pademonstruos vakarienės tipiškame kanarietiškame restorane metu.

Jei ieškote kažko tikrai aktyvaus ir dinamiško, tikrai turėtumėte išbandyti 1, 2 arba 3 valandų pasivažinėjimą vandens motociklais. Gausite daug džiaugsmo ir atsigaivinsite.

Be vandens motociklų, Tenerifėje siūlome daugybę kitų gaivinančių ir sudėtingų vandens sporto šakų.

Mėgaukitės pietinės Tenerifės dalies vaizdu iš paukščio skrydžio ir nepamirštamu skrydžio pojūčiu. Šį užsiėmimą atliksite tandeme su kvalifikuotu parasparnių instruktoriumi, todėl nesijaudinkite, jei neturite patirties.

Taip pat verta atrasti povandeninę Tenerifės dalį. Jei turite patirties, susipažinkite su mūsų siūlomais paketais ir atraskite geriausias nardymo vietas. O jei dar niekada nebandėte nardyti, siūlome specialią išbandyti nardymo veiklą, kad galėtumėte įgyti pirmąją nardymo patirtį Tenerifėje. Ir, žinoma, galite atlikti sertifikuotą PADI kursą.

Kita labai rekomenduojama veikla – banginių ir delfinų stebėjimas per 2, 3 arba 4,5 val. trukmės Tenerifės keliones laivu iš Kosta Adechės. Laivo tipas ir trukmė priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Tik norėdami sužinoti, kad pasirinkę 4,5 ekskursiją taip pat galėsite aplankyti įspūdingas Los Gigantes uolas – milžiniškus darinius, augančius iki 600-800 metrų tiesiai nuo vandenyno.

Jei norite praleisti tikrai ypatingą įsimintiną atostogų Tenerifėje laiką? Arba norite atšvęsti ypatingą progą, pavyzdžiui, vestuvių pasiūlymą arba gimtadienio šventę? Tuomet geriausia bus išsinuomoti laivą su kapitonu ir užsisakyti užsakomąjį reisą. Galite pasirinkti laivo tipą ir trukmę.

Banginių stebėjimas į Tenerifė

Ekskursijos po salas į Tenerifė

Kelionės laivu į Tenerifė

Rekomenduojami dalykai į Tenerifė

Valčių čarteriai į Tenerifė

Vandens motociklai į Tenerifė

Vandens sportas į Tenerifė

Susiję straipsniai:

Tenerifė yra garsus paplūdimio atostogų kurortas. Žmonės iš viso pasaulio čia...
Ieškote ekskursijų po Tenerifės salą? Tuomet sekite naujienas! Su mumis galite...
Patirkite, ką jums gali pasiūlyti išskirtinė privataus laivo nuoma Tenerifėje:...