Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1038
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1039
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1040
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1041
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1042
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1043
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1044
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1045
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1046
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1047
Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas - 1048

Tenerifė Trekingas Maskos kanjonas

🏷️ Kainos

vienam suaugusiajam

(0 - 11 metų)

🗺️ Maršrutas

SVARBU: ŠIUO METU MASCA KANJONAS YRA UŽDARYTAS

Maskos slėnis yra bene viena populiariausių Tenerifės žygių vietų. Jei mėgstate gamtą ir pageidaujate aktyviai praleisti atostogas, išbandykite šią ekskursiją.

Mūsų žygis prasidės Masca kaimelyje – mažoje autentiškoje kalnuose įsikūrusioje vietovėje. Šis kaimelis išsaugojo tipišką Kanarų atmosferą, kurios nerasite turistinėse vietovėse.

Žygiuosime leisdamiesi į girią, eidami natūraliais takeliais ir praeidami pro senas ir apleistas žemdirbystės terasas. Vėliau tęsime žygį uolėtomis vietovėmis per išdžiūvusią upės vagą, gėrėdamiesi įspūdingais šios neįtikėtinos vietos kraštovaizdžiais. Mūsų profesionalus gidas papasakos daug įdomių dalykų apie šią vietovę ir jos augaliją bei gyvūniją.

Maršrutas baigsis prie gražios Maskos įlankos. Ten galėsite išsimaudyti ir atsigaivinti krištolo skaidrumo vandenyje po mūsų nuotykių kupino žygio. Po to, kai šiek tiek atsipalaiduosime ir baigsime maudytis, mus paims laivas ir atgabens į Los Gigantes uostą. Pakeliui taip pat galėsite pasigrožėti šlovingomis Los Giganteso uolomis.

Atkreipkite dėmesį, kad šiai žygio ekskursijai reikalinga tam tikra žygių patirtis, nes mes leisimės žemyn per purią žemę, eisime siaurais ir laiptuotais takeliais. Jei kenčiate nuo galvos svaigimo ar turite problemų su keliais, ši kelionė jums nerekomenduojama.

Nepamirškite pasiimti asmens tapatybės dokumento, maudymosi kostiumėlių ir pakankamai geriamojo vandens (ne mažiau kaip 1,5 litro vienam asmeniui). Įsitikinkite, kad avite patogią tvirtą avalynę ir turite apsaugą nuo saulės ir vėjo.

SKAMBINKITE DABAR:

🚌 Galimas transportas iš / Nuo netoli nuo:

Šią veiklą lengva įgyvendinti, jei apsistosite viename iš šių kurortų:

Po užsakymo gausite visą reikiamą informaciją, kad lengvai rastumėte susitikimo vietą ir (arba) paėmimo vietą.

SKAMBINKITE DABAR:

  Kontaktų ir užsakymo užklausos forma:

  Norite sužinoti daugiau apie užsakymo procesą? Peržiūrėkite: Kaip užsisakyti?

  Laukeliai, pažymėti *, yra privalomi

  Išsami informacija apie ekskursiją:

  Dalyviai:

  Kontaktinė informacija:

  Pageidaujamas mokėjimo būdas

  Komentarai:

  Duomenų apdorojimas: Duomenys nebus perduodami ar parduodami trečiosioms šalims. Mes nekenčiame šlamšto ir nesiųsime jums jokios reklamos. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 18 mėnesių. Naudodamiesi šia forma sutinkate, kad ši svetainė saugotų ir tvarkytų jūsų duomenis. Atsakingas asmuo: Atsakingas asmuo: Jan Daniel. Tikslas: gauti atsakymus apie užsakymo prašymą ir siūlomos veiklos pirkimą. Šiuo tikslu galime susisiekti su jumis whatsapp, el. paštu arba telefonu.

  SKAMBINKITE DABAR:

  Susijusi veikla: