Pirmizrāde: 8 oktobris, 2021 | Pēdējoreiz atjaunots: 30 septembris, 2022 | Autors: Jan Daniel

Kvadraciklu safari Tenerifē

Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt Tenerifes dabu un takas, ir doties Tenerifes kvadraciklu braucienā brīvdienu laikā. Jūs brauksiet cauri dabiskiem mežiem, augstiem kalniem un neaizmirstamām ainavām.

Kvadraciklu braucieni Tenerifē

Quad Safari Tenerife04.min

Tenerife piedāvā unikālu dabu un ainavas, ko varat iepazīt, braucot ar kvadraciklu. Vienkārši izvēlieties kādu no mūsu kvadraciklu safari iespējām, lai atklātu Tenerifes brīnumus.

Ja nekad neesat braucis ar kvadraciklu safari Tenerifē, šis ir īstais brīdis. Atpūtas laikā uz salas jums būs iespēja vadīt šīs apbrīnojamās mašīnas. Viss, kas jums nepieciešams, ir derīga vadītāja apliecība, par pārējo parūpēsimies mēs. Jūsu drošībai profesionāļu komanda pirms piedzīvojuma sākuma jums izskaidros, kā darbojas motocikli. Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet mums uz WhatsApp, mums būs prieks palīdzēt jums izvēlēties un rezervēt nākamo ekskursiju.

Atcerieties, ka kvadraciklu vadīšanai jums būs nepieciešama vadītāja apliecība. Šeit ir mūsu vietnē pieejamais Tenerifes kvadraciklu ekskursiju saraksts:

Kvadraciklu safari pa bezceļiem

Šis ir aizraujošs piedzīvojums, lai iepazītu Tenerifes takas. Šajā ekskursijā ir iekļauts transports no Los Gigantes līdz Santjago del Teide. Ierodoties kvadraciklu stacijā, jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, lai varētu izmantot kvadraciklus. Jautrība sākas ar ekskursiju pa Arenas Negras meža takām, tā būs neticama, emociju pilna pieredze. Iesakām izmantot šo iespēju, ja esat dabas un piedzīvojumu sporta cienītājs.

Quad Safari Tenerife” aizvedīs jūs ekskursijā pa Tenerifes dienvidiem

Quad Safari Tenerife ir uzņēmums ar lielu pieredzi šajā nozarē. Kopā ar viņiem jūs varat izbaudīt drošus un jautrus piedzīvojumus ar kvadracikliem. Profesionāli gidi sniegs jums padomus un visu laiku jūs pavadīs, lai nodrošinātu jūsu drošību. Viss, par ko jums ir jāuztraucas, ir jautri pavadīt laiku un baudīt skaistos skatus. Pirmais variants, ko piedāvā šis uzņēmums, ietver braucienu pa Playa de las Américas, Arona, la Escalona un Villaflor ar atbilstošu pieturu atpūtai un fotografēšanai. Otrais ceļojums ietver Playa de las Américas, Arona, Villaflor ciematu un Cañadas del Teide. Lai izmantotu jebkuru no šīm iespējām, jums jābūt vecākiem par 18 gadiem un jāuzrāda autovadītāja apliecība.

Ekskursija ar kvadracikliem pa Masku un mežiem

Tenerife Quad Bike Safari to Tenerife Forest and Masca (1)

Šī ir ekskursija ar kvadracikliem, kuras laikā jūs varēsiet iepazīt piekrastes skaistās ainavas. Šī safari laikā jūs varēsiet izbaudīt skaistus piekrastes, tās veģetācijas un vulkāniskās ģeogrāfijas skatus. Ekskursijā ir iekļautas pusdienas Kanāriju restorānā. Šī ir lieliska ekskursija tiem, kas vēlas ieelpot svaigu gaisu, lai organismam piešķirtu skābekli.

Kvadraciklu braukšanas prieks un adrenalīna pieplūdums

Mēs piedāvājam arī kvadraciklu ekskursiju visiem vecumiem ar dažādām trasēm, kurām ir atšķirīgas prasības atkarībā no braucēju prasmēm. Jums nav jāuztraucas par tehniskajiem aspektiem, jo pieredze nav nepieciešama.

Mūsu kvadracikli ir ļoti droši un sagatavoti apvidus prasībām. Turklāt profesionāļu komanda, kas pārvalda kvadraciklus, visu laiku jūs vadīs, lai brauciens būtu jautrs un patīkams.

Ekskursija ar bagijiem Tenerifē un apvidus džipiem

jeep safari tenerife

Ekskursija ar kvadracikliem Tenerifē ļaus jums izbaudīt Tenerifi aktīvā veidā, taču mums ir arī citas iespējas, kā to panākt. Mēs izmantojam iespēju iepazīstināt jūs ar citiem veidiem, kā iepazīt Tenerifes takas.

Papildus kvadraciklu nomai Tenerifē mēs savā vietnē piedāvājam arī buggy un džipu ekskursijas. Turpmākajā sarakstā mēs iepazīstinām jūs ar pieejamajām iespējām un to sniegtajām priekšrocībām.

Safari ar bagijiem pa Teides kalnu un Tenerifes piekrasti

Top Buggy Safari Tenerife (1)

Šajā piedzīvojumā jūs brauksiet pa Teides nacionālā parka takām. Pa ceļam jūs varēsiet vērot fantastiskas ainavas un īpašu orogrāfiju, kas veidojusies vulkāna darbības rezultātā. Neaizmirstiet savu fotoaparātu, lai iemūžinātu skaistus attēlus.

Pirmais variants, ko izvēlēties, ir pusotru stundu ilgs pārgājiens no Las Americas uz La Caleta. Šajā piedzīvojumā jūs varēsiet uzņemt skaistas Tenerifes piekrastes ainavas. Nākamais variants ir daudz plašāks, un tā laikā vairāk nekā 4 stundu garā piedzīvojumā varēsiet apskatīt Los Gigantes klintis. Jūs dosieties arī cauri Teides nacionālajam parkam un Villaflor ciematam, kur varēsiet baudīt gardas pusdienas, un pēc tam atgriezīsieties Las Americas. Trešais variants ietver Villaflor apmeklējumu un tad atpakaļ uz Las Americas caur Tenerifes dienvidu piekrasti.

Safari ar bagijiem Tenerifē un saimniecībā

Buggy noma Tenerifē sniegs jums cita veida piedzīvojumu. Mūsu piedāvājumā ir Buggy Safari – pilnvērtīga aktivitāte, kas ne tikai izvedīs jūs pa salas pievilcīgākajām takām, bet arī ļaus jums sajust Tenerifi ar visām maņām. Pēc ekskursijas būs apstāšanās, lai atpūstos, iepazītos ar fermas dzīvniekiem un nogaršotu slaveno Tenerifes sieru un vīnus.

Ekskursija ar džipu, lai iepazītu Tenerifi

jeep safari tenerife

Šis ekskursijas veids ietver braucienu pa ceļu un bezceļa braucienu. Visaizraujošākais džipiem ir tas, ka ar tiem var pārvietoties pa sarežģītu apvidu. Jautrību sagādā izaicinājumi, kas saistīti ar katra šķēršļa pārvarēšanu uz ceļa un pārvietošanos pa takām, līdz tās tiek iekarotas. Aicinām jūs dalīties šajā ekskursijā ar draugiem un kopā izdzīvot šo dabas un adrenalīna pilno piedzīvojumu. Atcerieties, ka jums jābūt vecākiem par 18 gadiem un jāuzrāda vadītāja apliecība. Džipu ietilpība ir 4 cilvēki.

Palīdzība un transports

Lielākajā daļā mūsu kvadraciklistu safari tiek piedāvāts bezmaksas savākšanas un izlaišanas pakalpojums atkarībā no jūsu apmešanās vietas.

Mūsu Quad Safari piedāvā iekāpšanas un izkāpšanas pakalpojumus šādos Tenerifes dienvidu rajonos:

Kā redzat, mūsu kvadriciklu safari Tenerifē nodrošinās jums iekāpšanu vissvarīgākajos Tenerifes dienvidu rajonos. Izmantojiet savu uzturēšanos uz salas, lai veiktu atšķirīgu un ļoti jautru aktivitāti. Dalieties ar saviem draugiem un lieliski pavadiet laiku. Lai rezervētu kādu aktivitāti, lūdzu, sazinieties ar mums pa WhatsApp vai turpiniet skatīties zemāk redzamo sarakstu, lai uzzinātu sīkāku informāciju par pieejamajiem safari. Mēs labprāt palīdzam saviem klientiem izvēlēties labākās aktivitātes viņu brīvdienām Tenerifē.

Rezervējiet caur WhatsApp

Kvadraciklu safari vietnē Tenerife

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: