Tenerifes laivu čarteri

Tenerifes laivu čarteri

Izbaudiet, ko ekskluzīva privāta laivu čartera iespēja Tenerifē var jums piedāvāt: sauli un svaigu jūras vēju, relaksējošu atmosfēru, vaļu vai delfīnu vērošanu, peldēšanu un snorkelēšanu Tenerifes līčos vai vienkārši skaistās Tenerifes dienvidu piekrastes iepazīšanu, vērojot saulrietu virs okeāna.

Brauciet ar laivu čarteri Tenerifē! Tas ir patiešām lielisks un ļoti patīkams piedzīvojums draugu grupai, ģimenēm, pāriem vai korporatīviem pasākumiem.

Pateicoties labvēlīgajiem laikapstākļiem Tenerifes dienvidos, laivu čartera braucienus ir iespējams veikt jebkurā gada mēnesī.

Braucot ar privātu laivu, jūs arī izvairīsieties no lielas cilvēku koncentrācijas, kas mūsdienās ir īpaši svarīgi, jo joprojām turpinās kovīdā 19 pandēmija.

Šajā rakstā jūs iegūsiet noderīgu informāciju par Tenerifes laivu fraktēšanu, darāmajām lietām un vietām, kuras apmeklēt. Mēs arī sniegsim jums dažus ieteikumus, kā noīrēt jums vispiemērotāko laivu.

 

Ko darīt un ko apmeklēt laivu fraktēšanas laikā Tenerifē

 

Mūsu privāto laivu čarteru priekšrocība ir tā, ka jūs pavadīsiet laiku uz kuģa tā, kā vēlaties un kur vēlaties.
Ja jums vēl nav nekāda īpaša plāna par privātu izbraucienu ar laivu Tenerifē, mēs varam sniegt jums dažas idejas un priekšstatus par to, ko sagaidīt:

Vaļu un delfīnu vērošana

 

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Ar mūsu privāto laivu čarteriem jūs varat ekskluzīvā veidā vērot vaļus vai delfīnus.
Visbiežāk mēs redzēsim loču vaļus vai delfīnus. Šie jaukie dzīvnieki pastāvīgi dzīvo tuvējos ūdeņos starp Tenerifes dienvidiem un La Gomeru. Taču migrācijas laikā šajos ūdeņos ir novērotas arī citas vaļveidīgo sugas.

 

El Puertito de Adeje līcis

Ar mūsu 3 stundu čarteri pēc apbrīnojamo dzīvnieku vērošanas mēs apstāsimies El Puertito de Adeje līcī, lai peldētos un snorkelētu, kā arī pasniegtu ēdienu.

 

 

Milžu klintis

Luxury Motor Boat Charter Los Gigantes

 

Sākot no Puerto Colon, jūs varat doties ar laivu no 5 līdz 8 stundām, un šajā laikā mēs varam aizvest jūs līdz iespaidīgajām Los Gigantes klintīm, kā arī vērot vaļus vai delfīnus. Bet, ja jums ir automašīna vai arī jūs uzturaties netālu no Los Gigantes kūrorta, jūs varat to veikt 3 stundu laikā, sākot mūsu laivu čartera braucienu no Los Gigantes ostas.
Šīs milzu klintis ir viena no iespaidīgākajām “must see” vietām Tenerifē, un vislabākais veids, kā tās novērtēt, ir vērot tās no jūras puses, dodoties kopīgā laivu braucienā vai laivu čarterī. Dažviet klinšu augstums sasniedz pat 500 metrus (1640 pēdas).

Masca Bay

Tenerife Trekking Masca Canyon

Los Gigantes klinšu vidū atrodas skaists līcis ar kristāldzidru ūdeni, ko sauc par Maskas līci. Vietējās leģendas vēsta, ka šo vietu kā patvērumu izmantojuši pirāti. Masca līcī mēs varam noenkuroties, lai peldētos un snorkelētu, kā arī pasniegtu ēdienu.

Sunset Charters

Tenerife Motor Yacht Charter with Poker

Vērojiet krāsaino saulrietu virs Atlantijas okeāna, kamēr kopā ar kompāniju svinēsiet labus brīžus, uz klāja dzerot glāzi vīna.

Īpašie pasākumi

Jebkurā situācijā mūsu privātais čarteris radīs patīkamu un relaksējošu atmosfēru jūsu īpašā notikuma vai svinību laikā un padarīs to pilnīgi neizdzēšamu.

Lielākā daļa mūsu ekskluzīvo ekskursiju ar kuģi piedāvā bezmaksas dzērienus uz klāja, un lielākā daļa no tām ietver arī ēdināšanu.

Kapteinis, degviela un apkalpe jau ir iekļauti cenā (izņemot mūsu pašbraucošās laivas).

Dzimšanas dienas, vecmeitu vai briedēnu ballīte

eden catamaran tour tenerife

Atzīmējiet savu dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti Tenerifē. Tā būs neaizmirstamāka, ja to svinēsiet ar jahtas čarteri. Mūsu čarteru piedāvājumā ir iekļauti dzērieni (lielākajā daļā jahtu arī ēdiens). Uz klāja varat arī klausīties savu mūziku, pieslēdzot tālruni vai mūzikas ierīci ar Bluetooth vai Mini Jack kabeli.

 

Kāzu piedāvājumi un jubilejas svinības

opera 33 RIB charter in Tenerife

Kāzu piedāvājumi un jubilejas svinības būs vēl romantiskākas un īpašākas, ja tās notiks uz privātas laivas klāja Tenerifē.

Ģimenes atkalapvienošanās

abrazo catamaran charter in tenerife

Mūsu plašie katamarāni padarīs jūsu ģimenes salidojumu Tenerifē par patiesi neaizmirstamu piedzīvojumu.

 

 

 

Kā izvēlēties pareizo laivu čarteri Tenerifē

Izvēlēties pareizo laivu hartu Tenerifē nav viegls uzdevums. Mēs esam šeit, lai palīdzētu un palīdzētu jums šajā procesā.

Grupas lielums

Svarīgākais faktors, lai izvēlētos laivu, ir vispirms noskaidrot, cik daudz cilvēku vēlas piedalīties. Tā kā laivām ir dažāda pasažieru ietilpība.

Mēs piedāvājam laivu čarterus Tenerifē, kas piemēroti jebkura lieluma grupām. Pie mums jūs varat noīrēt laivu 1 pasažierim līdz pat 220 dalībniekiem. Mums ir laiva jebkuram gadījumam.

Jūs varat droši izmantot savu laiku un ātri sazināties ar mums tagad, izmantojot WhatsApp vai e-pastu, lai saņemtu individuālus laivu čartera ieteikumus Tenerifē, pamatojoties uz jūsu grupas lielumu, vēlmēm un pieejamību.

Laivas tips

Atkarībā no jūsu vēlmēm jūs varat noīrēt dažāda veida laivas. Mēs piedāvājam plašu laivu čarteru klāstu Tenerifē, piemēram, mums:

 • piemēram, buru laivas
 • Motorlaivas
 • RIB un motorlaivas
 • luksusa jahtas
 • Pašbraucošās laivas
 • Katamarāni

Sazinieties ar mums pa WhatsApp, lai atrastu sev piemērotāko laivu jau tagad.

Transports

Visi mūsu piedāvātie laivu čarteri izbrauc no dažādām dienvidu Tenerifes ostām. Mums ir laivas, kas izbrauc no vienas no šādām ostām:

 • Puerto de Los Cristianos
 • Puerto Colon (Costa Adeje)
 • Las Galletas (Arona)
 • Puerto de los Gigantes

Ja brīvdienu laikā esat iznomājis automašīnu, jūs varat viegli nokļūt šajās ostās. Taču jebkurā gadījumā daudzi no mūsu kuģiem piedāvā arī privātu transfēru no jūsu viesnīcas Tenerifes dienvidos. Piemēram, no tādām vietām kā

 • Los Cristianos
 • Playa de las Americas
 • Costa Adeje
 • Fañabe
 • Golf del Sur
 • Callao Salvaje
 • La Caleta
 • Playa Paraiso
 • Puerto Santiago
 • Los Gigantes
 • Costa del Silencio
 • Las Galletas
 • El Medano
 • Un citi pēc pieprasījuma.

Tāpēc iepazīstieties ar mūsu fantastiskajiem jahtu nomas piedāvājumiem un atrodiet ideālo laivu čarteri, lai kopā ar ģimeni izbaudītu jauku dienu brīvdienu laikā Tenerifē!
Mēs izvēlējāmies tikai ekskluzīvākos čarterus Tenerifē visprasīgākajiem cilvēkiem. Mēs piedāvājam ŠĪLĒGI IESPĒJAMI izdevīgas čarteru cenas, lai tās būtu pieejamas pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam.

Vienkārši ritiniet lapu uz leju, izvēlieties un izbaudiet neaizmirstamu dienu Tenerifē.

Kuģu čarteru saraksts Tenerifē

Ātruma laivu čarteri vietnē Tenerife

Buru laivu čarteri vietnē Tenerife

Katamarānu čarteri vietnē Tenerife

Luksusa jahtu čarteri vietnē Tenerife

Motorlaivu čarteri vietnē Tenerife

RIB čarteri vietnē Tenerife

Tenerife ir slavens pludmales kūrorts. Cilvēki no visas pasaules šeit ierodas visu...
Vai jūs meklējat ekskursijas uz Tenerifi? Tad sekojiet līdzi! Kopā ar mums jūs varat...
Tenerife ir visvairāk apmeklētā sala no visām Kanāriju salām. Ja esat viens no tiem...