Tenerifės laivų frachtavimas

Tenerifės laivų frachtavimas

Patirkite, ką jums gali pasiūlyti išskirtinė privataus laivo nuoma Tenerifėje: saulės spinduliai ir gaivus jūros vėjas, atpalaiduojanti aplinka, banginių ar delfinų stebėjimas, plaukimas ir nardymas Tenerifės įlankose arba tiesiog nuostabios pietinės Tenerifės dalies tyrinėjimas stebint saulėlydį virš vandenyno.

Keliaukite laivu Tenerifėje! Tai išties puiki ir labai maloni patirtis draugų grupei, šeimoms, poroms ar įmonių renginiams.

Dėl palankių oro sąlygų Tenerifės pietuose galima vykdyti laivo užsakomąją kelionę bet kurį metų mėnesį.

Plaukdami privačiu laivu taip pat išvengsite didelio žmonių susitelkimo, o tai ypač svarbu šiais laikais, nes vis dar tęsiasi Kovid-19 pandemija.

Šiame straipsnyje rasite naudingos informacijos apie Tenerifės laivų frachtavimą, lankytinas vietas ir užsiėmimus. Taip pat pateiksime keletą rekomendacijų, kaip išsinuomoti jums tinkamiausią laivą.

 

Ką veikti ir kokias vietas aplankyti per laivo užsakomuosius reisus Tenerifėje

 

Mūsų privačių laivų užsakomųjų reisų privalumas yra tas, kad laive laiką praleisite taip, kaip jums patinka, ir ten, kur norite.
Jei dar neturite jokio specialaus plano privačiai kelionei laivu Tenerifėje, galime pateikti keletą idėjų ir minčių, ko tikėtis:

Stebėkite banginius ir delfinus

 

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Su mūsų privačių laivų užsakomaisiais reisais galite išskirtinai stebėti banginius ar delfinus.
Dažniausiai matysime pilotuojamuosius banginius arba pilvakojus delfinus. Šie nuostabūs gyvūnai nuolat gyvena netoliese esančiuose vandenyse tarp Tenerifės pietų ir La Gomeros. Tačiau migracijos laikotarpiu šiuose vandenyse pastebėtos ir kitos banginių rūšys.

 

El Puertito de Adeje įlanka

Su mūsų 3 valandų frachtavimo po stebint nuostabius gyvūnus, mes sustosime prie El Puertito de Adeje įlankos maudytis ir nardyti ir patiekti maistą.

 

 

Milžinų uolos

Luxury Motor Boat Charter Los Gigantes

 

Iš Puerto Kolono galite plaukti nuo 5 iki 8 val., per tą laiką galėsite nuplaukti iki įspūdingų Los Gigantes uolų ir stebėti banginius ar delfinus. Jei turite automobilį arba esate apsistoję netoli Los Giganteso kurorto, galite tai padaryti per 3 valandas, pradėdami laivo užsakomąjį reisą iš Los Giganteso uosto.
Šios milžiniškos uolos yra viena įspūdingiausių „privalomų pamatyti“ vietų Tenerifėje, o geriausias būdas jas įvertinti – stebėti jas iš jūros pusės, plaukiant bendru laivu arba užsakomuoju reisu. Kai kuriose vietose uolos siekia iki 500 metrų (1640 pėdų) aukštį.

Maskos įlanka

Tenerife Trekking Masca Canyon

Los Giganteso uolų viduryje yra graži įlanka su krištolo skaidrumo vandeniu, vadinama Maskos įlanka. Vietos legendos byloja, kad piratai naudojosi šia vieta kaip prieglobsčiu. Masca įlankoje galime įleisti inkarą, kad galėtume maudytis ir nardyti, taip pat patiekti maistą.

Saulėlydžio chartijos

Tenerife Motor Yacht Charter with Poker

Stebėkite spalvingą saulėlydį virš Atlanto vandenyno, o laive prie vyno taurės švęskite gerą laiką su kompanija.

Specialūs renginiai

Bet kokioje situacijoje mūsų privatus užsakomasis reisas sukurs malonią ir atpalaiduojančią atmosferą jūsų ypatingo renginio ar šventės metu ir padarys ją visiškai neišdildomą.

Daugumoje mūsų išskirtinių ekskursijų laivu siūlomi nemokami gėrimai laive, o daugumoje jų – ir maistas.

Kapitonas, degalai ir įgula jau įskaičiuoti į kainą (išskyrus mūsų savarankiškai vairuojamus laivus).

Gimtadienis, mergvakaris arba bernvakaris

eden catamaran tour tenerife

Švęskite gimtadienį, mergvakarį ar bernvakarį Tenerifėje. Jis bus dar įsimintinesnis, jei jį švęsite su jachta. Į mūsų užsakomuosius reisus įskaičiuoti gėrimai (daugumoje jachtų – ir maistas). Be to, laive galite klausytis savo muzikos, prijungę telefoną ar muzikos įrenginį „Bluetooth“ arba „Mini Jack“ kabeliu.

 

Vestuvių pasiūlymai ir jubiliejinės šventės

opera 33 RIB charter in Tenerife

Vestuvių pasiūlymai ir jubiliejinės šventės bus dar romantiškesnės ir ypatingesnės, jei bus surengtos privačiu laivu Tenerifėje.

Šeimos susitikimai

abrazo catamaran charter in tenerife

Mūsų erdvūs katamaranai jūsų šeimos susitikimą Tenerifėje pavers nepamirštama patirtimi.

 

 

 

Kaip pasirinkti tinkamą laivo frachtavimo Tenerifėje

Pasirinkti tinkamą valčių chartiją Tenerifėje nėra lengva užduotis. Mes esame čia, kad padėtume ir padėtume jums šiame procese.

Grupės dydis

Svarbiausias veiksnys renkantis valtį – pirmiausia reikia žinoti, kiek žmonių nori dalyvauti. Kadangi laivai turi skirtingą keleivių skaičių.

Siūlome Tenerifėje valčių užsakomuosius reisus, tinkamus bet kokio dydžio grupėms. Pas mus galite išsinuomoti laivą nuo 1 keleivio iki 220 dalyvių. Turime laivą kiekvienam atvejui.

Galite saugoti savo laiką ir greitai susisiekti su mumis dabar „WhatsApp“ arba el. paštu, kad gautumėte individualias laivų užsakomųjų reisų Tenerifėje rekomendacijas, pagrįstas jūsų grupės dydžiu, pageidavimais ir užimtumu.

Valties tipas

Priklausomai nuo jūsų pageidavimų galite užsakyti įvairių tipų valtis. Siūlome daug įvairių laivų frachtavimo Tenerifėje, pvz., mums:

 • Burlaiviai
 • Motorinė valtis
 • RIB ir motorinės valtys
 • Prabangios jachtos
 • Savarankiškai vairuojamos valtys
 • Katamaranai

Susisiekite su mumis „WhatsApp“ rasti tinkamiausią laivą jums dabar.

Transportas

Visi mūsų siūlomi laivų užsakomieji reisai išplaukia iš įvairių Pietų Tenerifės uostų. Turime laivų, kurie išplaukia iš vieno iš šių uostų:

 • Los Cristianos uostas
 • Puerto Kolonas (Kosta Adechė)
 • Las Galletas (Arona)
 • Los Giganteso uostas

Jei per atostogas išsinuomojote automobilį, galite lengvai pasiekti šiuos uostus. Tačiau bet kuriuo atveju daugelis mūsų laivų taip pat siūlo privatų pervežimą iš jūsų viešbučio Pietų Tenerifėje. Pavyzdžiui, iš tokių vietų kaip

 • Los Cristianos
 • Playa de las Americas
 • Costa Adeje
 • Fañabe
 • Golf del Sur
 • Callao Salvaje
 • La Caleta
 • Playa Paraiso
 • Puerto Santiago
 • Los Gigantes
 • Costa del Silencio
 • Las Galletas
 • El Medano
 • Ir kiti pagal pageidavimą.

 

Taigi susipažinkite su mūsų fantastiškais jachtų nuomos pasiūlymais ir susiraskite idealų laivo frachtavimo pasiūlymą, kad galėtumėte mėgautis gražia diena su šeima per atostogas Tenerifėje!
Atrinkome tik pačius išskirtiniausius čarterius Tenerifėje, skirtus patiems išrankiausiems žmonėms. Siūlome DABAR Itin gerus mūsų čarterių pasiūlymus, kad jie būtų prieinami kuo didesniam žmonių skaičiui.

Tiesiog slinkite žemyn puslapiu, pasirinkite ir mėgaukitės nepamirštama diena Tenerifėje.

Valčių frachtavimo sąrašas Tenerifėje

Buriavimas Valčių frachtavimo į Tenerifė

Greitaeigės valtys Charters į Tenerifė

Motorinių valčių frachtavimas į Tenerifė

Prabangių jachtų frachtavimas į Tenerifė

RIB čarteriai į Tenerifė

Susiję straipsniai:

Tenerifė yra garsus paplūdimio atostogų kurortas. Žmonės iš viso pasaulio čia...
Ieškote ekskursijų po Tenerifės salą? Tuomet sekite naujienas! Su mumis galite...
Tenerifė yra labiausiai lankoma sala iš visų Kanarų salų. Jei esate vienas iš tų...