Ką veikti Los Gigantes mieste

Ką veikti Los Gigantes mieste

Guide

Šiame pranešime siūlome jums įvairią veiklą Los Gigantes ir netoliese esančiose Tenerifės vietovėse.

Prieš pradėdami norime parodyti jums mūsų sudarytą geriausių pramogų Los Gigantes Tenerifėje sąrašą:

 • Ekskursijos laivu stebint banginius
 • Privačios ekskursijos laivu
 • Ekskursijos, skirtos pažinti Tenerifę
 • Keturračių safaris
 • Nuotykiai su bagiais
 • Ekskursijos su gidu į Teidę

Los Gigantes

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Los Gigantes yra kaimelis Tenerifės vakaruose. Iš čia matosi spindinti La Gomeros sala. Sakoma, kad tai geriausia vieta saloje plaukioti valtimis, nardyti ir pabėgti nuo rutinos.

Kaimą supa Los Gigantes uolos, dėl kurių jis gavo savo pavadinimą ir yra ypač patrauklus. Dėl uolų aukščio jos puikiai apsaugo nuo pasatų vėjų. Dėl to šioje vietovėje visada geras oras, gaivus vėjas ir skaisti saulė.

Uolos traukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Visi jie nori čia atvykti paplaukioti valtimis ir pasimėgauti ramia šios salos pusės atmosfera. Kartu tai privilegijuota vietovė, kurioje gausu jūros gyvūnijos. Narai čia randa tikrą povandeninį rojų.

Los Giganteso prieplaukoje rasite daugybę parduotuvių, kavinių, barų ir restoranų. Mėgaukitės aistringų salos virtuvės šefų gaminamais patiekalais ir dalinkitės gėrimais mėgaudamiesi spindinčiais Tenerifės vakarinės pakrantės saulėlydžiais. Palei promenadą rasite daugybę pramogų Los Gigantes mieste ir galėsite patekti į įdomiausias miesto vietas.

Pietų Tenerifės oro uostas

Artimiausias Los Gigantes oro uostas yra Karalienės Sofijos tarptautinis oro uostas, dar vadinamas Pietų Tenerifės oro uostu TFS. Jis yra visai netoli garsaus pakrantės kurorto El Medano. Tai svarbiausias Tenerifės oro uostas, per metus skraidinantis daugiau kaip 15 mln. keleivių, kurie keliauja tarp salų, nacionaliniu ir tarptautiniu tranzitu. Autobusų stotelė yra priešais keleivių terminalo atvykimo vartus. Kelionė autobusu arba išsinuomotu automobiliu į Los Gigantes trunka vidutiniškai 30 minučių.

Banginių stebėjimo kelionės laivu

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Šioje salos pusėje galima pamatyti daugiau kaip 28 rūšių jūrų gyvūnų. Išsinuomoję valtį plaukiokite vandenynu ir stebėkite bandomuosius banginius, delfinus, kašalotus ir banginius žudikus. Jei šiek tiek pasiseks, galėsite pastebėti įvairių rūšių banginių. Keliaudami laivu Los Gigantes mieste beveik visada susiduriate su delfinais, todėl tikrai juos pamatysite ir nufotografuosite.

Ekskursija prasideda sutartame uoste, o laivui pajudėjus prasideda nuotykiai. Pirmiausia pasigrožėsite Tenerifės salos vaizdais. Galėsite pamatyti žvejų kaimelius, tolumoje matomą salos ramybę ir uolų neaprėpiamumą.

Po to laivas priartės prie vietos, kur praplaukia banginiai. Čia kelionė tampa dar įdomesnė. Šioje vietoje pradeda rodytis draugiški jūrų gyvūnai, kurie laimingai plaukia netoli valties. Dėl nuolatinės turistų veiklos saloje gyvūnai yra pripratę prie valčių ir žmonių, todėl prie jų artėja su pasitikėjimu.

Šių ekskursijų laivu metu labiausiai džiaugiasi vaikai. Taigi nepamirškite įtraukti delfinų ir banginių stebėjimo į savo veiklos Los Gigantes mieste planus, mėgaukitės fantastiškomis atostogomis ir patirkite viską, ką gali pasiūlyti Tenerifė. Štai 3 delfinų ir banginių stebėjimo Tenerifėje galimybės:

 • Kelionė laivu į Los Gigantes Tenerifėje su „Freebird
 • Kelionė katamaranu su „Royal Dolphin“ į Los Gigantes Tenerifėje
 • Kelionė katamaranu Tenerifėje su „Abrazo Catamaran

Privačių laivų užsakomieji reisai

Turime įvairių variantų skirtingiems skoniams. Jei ieškote išskirtinio laivo, kuriuo galėtumėte mėgautis su artimaisiais, turime tai, ko jums reikia. Privačios valties nuoma Tenerifėje yra vienas iš dalykų, kurių neturėtų trūkti jūsų sąraše ir kurie leis jums mėgautis vandenynu geriausiu būdu ir visiškai patogiai.

Privatūs laivai leidžia keliauti tik įgulos, jūsų šeimos ir draugų kompanijoje. Privačių laivų privalumas tas, kad galite mėgautis kelione be pašalinių žmonių. Pasiimkite savo draugus ir pasimėgaukite mūsų privačia ekskursija laivu Tenerifėje (iki 22 dalyvių).

Švęskite ypatingus įvykius patogiai įsitaisę laive. Tenerifėje paprastai laive švenčiame šias šventes:

 • Mergvakariai ir bernvakariai
 • Gimtadienius
 • Vestuvių metinės
 • Išleistuvės
 • darbo paaukštinimas
 • Ir dar daugiau

Katamaranų frachtavimas

Įlipkite į katamaraną ir mėgaukitės svajonių diena vandenyne. Turime įvairių maršrutų su įvairiomis veiklomis visiems skoniams.

Mūsų katamaranai yra patogūs ir erdvūs, juose telpa didelės grupės. Atvykite su draugais ir šeima ir praleiskite dieną plaukiodami po Tenerifės saule. Rinkitės iš nuo 2 iki 4 valandų trukmės planų. Į ekskursiją įskaičiuotas kapitonas, užkandžiai ir gėrimai. Būsite nuvežti prie Los Gigantes uolų, kur galėsite stebėti banginius ir delfinus. Vėliau atplauksite į įlanką, kur galėsite nuleisti inkarą ir išsimaudyti. Pasinaudokite galimybe nardyti ir atrasti po paviršiumi slypinčias grožybes. Štai du geriausi mūsų siūlomi katamaranų nuomos Los Gigantes mieste variantai.

 • Katamaranų nuoma Tenerifėje, Los Gigantes
 • Privačių katamaranų nuoma Tenerifėje

Prabangių jachtų nuoma

Mėgaukitės Tenerife prabangia jachta. Tai dar vienas iš užsiėmimų Los Gigantes mieste, kuriais privalote mėgautis per atostogas. Mūsų prabangių jachtų prabanga ir komfortas leis jums jaustis žvaliems ir pilnaverčiams. Padovanokite sau malonumą, kurio nusipelnėte, ir leiskite savo šeimai bei draugams žinoti, kad stengiatės suteikti jiems viską, kas geriausia.

Mūsų prabangios jachtos sukurtos taip, kad svečiams būtų užtikrintas maksimalus komfortas. Mėgautis jūra prabangioje jachtoje – tikras malonumas. Turime fantastiškų ir modernių jachtų. Siūlome išskirtiniausius variantus, kad galėtumėte mėgautis jūra su geru skoniu. Tokia veikla idealiai tinka švęsti su šeima ir draugais. Tai galimybė ypatingą įvykį atšvęsti kitaip. Išleistuves, mergvakarius ir gimtadienius geriausia švęsti jūroje.

Į prabangios jachtos nuomos kainą įskaičiuota įgula. Taip pat įskaičiuota specializuota žvejybos ir nardymo įranga. Rekomenduojame prabangios motorinės jachtos „Azimut 60“ nuomą prabangiai ir patogiai praleisti dieną Atlanto vandenyne.

Ekskursijos į privačias salas

Ekskursijos su gidu – puikus pasirinkimas norintiems pažinti Tenerifės vidų. Siūlome profesionalius gidus, kurie jums padės ir maloniai palydės. Užsiėmimai ir ekskursijos po salą yra labai populiarūs tarp lankytojų, nes kiekvienas nori pažinti Tenerifę ir jos paslaptis. Daugelis žmonių po ekskursijų po Tenerifę yra sužavėti įspūdžiais, turime daugybę atsiliepimų iš žmonių, kurie po ekskursijų po Tenerifę yra laimingi ir susijaudinę.

Jei atostogaujate ar plaukiojate kruiziniu laivu, skirkite šiek tiek laiko salai pažinti ir parsivežkite gražių prisiminimų. Mes siūlome įvairaus ilgio ekskursijas, kad pasiektumėte skirtingas vietas.

Privačių ekskursijų Tenerifėje privalumas tas, kad maršrutą galite sudaryti pagal savo skonį ir norimas aplankyti vietas. Geriausia tai, kad galėsite mėgautis ekskursija išskirtinai, nebūdami apsupti nepažįstamų žmonių. Pamirškite apie bendras ekskursijas ir mėgaukitės labiau individualizuotomis kelionėmis, kuriose patirsite dvigubai daugiau malonumo ir visapusiškai pažinsite salą.

Jei susidomėjote ekskursija, tiesiog parašykite mums „WhatsApp“ ir mes mielai jums padėsime. Rinkitės vieną iš šių privačių ekskursijų Tenerifėje:

 • Ekskursija Tenerifės salos turas
 • Vienos dienos ekskursija Tenerifėje į Santa Krusą, La Laguną ir Tagananą
 • Teidė – Masca, Kanarų salos Autentiška

Žvaigždžių turizmas Tenerifės pietuose

Teide by Night Tenerife (4)

Tenerifėje turime įvairių galimybių puikiai praleisti laiką ir mėgautis fantastiškomis atostogomis. Vienas populiariausių užsiėmimų Tenerifėje – apsilankyti Teidės nacionaliniame parke ir stebėti žvaigždes.

Čia rasite astronomijos observatoriją, iš kurios galėsite aiškiai matyti naktinį dangų. Didelės galios teleskopų dėka galite pamatyti net 8 žvaigždynus. Grožėkitės Pieno kelio ir tolimų žvaigždžių spindesiu.

Žvelgdami į neaprėpiamybę pasijusime visatos dalimi, o tokiam jausmui apibūdinti nėra žodžių. Kviečiame atvykti su savo partneriu romantiškam poilsiui. Taip pat galite atvykti su draugais arba skirti dieną kosmoso tyrinėjimui ir patirti malonumą matyti už debesų. Teksto pabaigoje žiūrėkite visas Tenerifėje siūlomas veiklas arba eikite tiesiai į šias nuorodas, kuriose rasite astronominių stebėjimų Tenerifėje:

 • Tenerifės astronominė ekskursija
 • Teidė naktį

Pėsčiųjų takai iš Los Gigantes

Gamtos ir aktyvaus poilsio mėgėjams Tenerifė siūlo dešimtis pėsčiųjų žygių maršrutų. Čia rasite skirtingų takų, skirtingo reljefo, skirtingų šlaitų ir skirtingų reikalavimų. Tai viena iš galimybių, kurios neturėtų trūkti jūsų pramogų Los Gigantes mieste sąraše.

Pasiruoškite savo įrangą ir žygio batus, kad praleistumėte dieną bendraudami su gamta. Nepamirškite hidracijos ir fotoaparato, kad galėtumėte įamžinti kraštovaizdžio grožį. Rinkitės medžių lajų takus Laurisilvos miškuose arba įveikite uolų atodangas.

Keturračių safaris

Tiems, kurie ieško adrenalino ir įspūdžių, keturračiai motociklai yra privalomi Los Gigantes lankytinų dalykų sąraše. Atvykite su draugais ir praleiskite dieną, kupiną įspūdžių, gamtos ir teigiamos energijos. Priklausomai nuo pasirinkto maršruto, susipažinsite su skirtingomis salos dalimis. Atraskite pakrantę, Tenerifės sodus, miškus, vulkaninės kilmės kraštovaizdžius ir plantacijas.

Keturračiai yra fantastiška transporto priemonė, kuria važiuodami pajusite motociklo jaudulį, bet turėsite 4 ratų stabilumą. Jus gali lydėti lydintys asmenys, kad kelionė būtų dar įdomesnė. Pakvieskite savo partnerį ar draugus pasivažinėti Tenerifės pakrante ir pasimėgauti jos paplūdimių didybe. Stiprios emocijos padeda mums jaustis gyvybingesniems ir laimingesniems, todėl kartu su draugais galite sulaukti didžiulių šypsenų ir daug laimės. Štai dvi fantastiškos galimybės pasimėgauti keturračiais motociklais iš Los Gigantes:

 • Tenerifės keturračių safaris: Masca + miškas
 • Keturračių safaris Tenerifėje Gigantes 80 % bekelėje

Safaris su keturračiais

Tęsdami aktyvųjį turizmą, siūlome sėsti į visureigį ir išvysti Tenerifės kraštovaizdį. Tai fantastiškas užsiėmimas, kuriuo galite užsiimti su draugais ir patirti ekstremalių pojūčių. Tyrinėkite salos kraštovaizdį ir padarykite daug nuotraukų.

Safaris su visureigiais Tenerifėje vyksta įvairiais maršrutais – nuo asfaltuotų kelių iki natūralių vietovių su įspūdinga orografija.

Transportas

Daugumoje čia pateiktų pramogų, kurias galite rasti Los Gigantes mieste, siūlomas transportas iš Los Gigantes miesto, kad galėtumėte dalyvauti veikloje. Turėtumėte mums parašyti, kad sužinotumėte, ar mes siūlome pervežimus į tą vietą, kurioje esate.

Tuo baigiame geriausios veiklos Los Gigantes Tenerifėje įrašą. Tikimės, kad jums patiks viešnagė saloje ir patirsite kiekvienos salos siūlomos veiklos įspūdžių. Puikiai tinka atostogoms be rūpesčių. Visą informaciją rasite čia, o visus klausimus užduokite per „WhatsApp“!

 

Banginių stebėjimas į Los Gigantes

Ekskursijos po salas į Los Gigantes

Keturračių motociklų safaris į Los Gigantes

Teminiai parkai į Los Gigantes

Trekingas į Los Gigantes

Valčių nuoma į Los Gigantes

Susiję straipsniai:

Čia rasite sąrašą laivų, kurie vykdo banginių stebėjimo kelionę laivu su...
Čia rasite privačių laivų frachtavimo, kurie paimti iš Los Gigantes. Jei turite...

Playas en Los Gigantes

Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...