La Gomera Trekingas - 1035

La Gomera Trekingas

🏷️ Kainos

96,00€

vienam suaugusiajam

48,00€

(0-11 metų)

🗺️ Maršrutas

Jei atostogoms pasirinkote Tenerifę, tikriausiai esate girdėję apie kaimyninę salą – La Gomerą, kuri taip pat priklauso Kanarų saloms.
Siūlome jums aktyviausią ir sudėtingiausią būdą pažinti šią nuostabią salą, garsėjančią savo gamta ir istorija – žygį pėsčiomis.

Ekskursija prasidės anksti ryte. Keliausime keltu, išplaukiančiu iš Los Cristianos uosto. Atplaukę į sostinę San Sebastianą de la Gomerą, sėsime į autobusą, kuris mus nuveš į kalnus.
Žygį pradėsime Garajonay nacionaliniame parke, kurį UNESCO paskelbė pasaulio paveldo objektu. Parkas garsėja neįtikėtinais subtropiniais laurisilvos miškais. Prieš milijonus metų tokio tipo miškai dengė beveik visą Pietų Europą.
Turėsite puikią progą patyrinėti šį unikalų gamtos lobį.

Viso žygio metu jus lydės profesionalus gidas, kuris papasakos apie La Gomerą, jos žmones, istoriją, augaliją ir gyvūniją. Žygiuodami miško takeliais pasieksime Kanarų kaimą, kuriame padarysime pertraukėlę ir paragausime tipiškų Kanarų virtuvės patiekalų.

Po pertraukos sėsime į autobusą ir leisimės į ekskursiją po salą, kad sužinotume daugiau, o po pietų grįšime į sostinę ir keltu persikelsime atgal į Tenerifę.

Atkreipkite dėmesį, kad norint patekti į keltą, būtina su savimi pasiimti pasą. Kelto kaina jau įskaičiuota į ekskursijos kainą.

Taip pat būtinai apsiaukite patogią tvirtą avalynę ir su savimi pasiimkite šiltų drabužių.

Žygis truks apie 2-3 valandas, todėl prašome pasiimti pakankamai geriamojo vandens (ne mažiau kaip 1,5 litro vienam asmeniui).
Ekskursijos metu sustosime Kanarų restorane paragauti tipiško maisto. Į kainą (apie 10 eurų) neįskaičiuota.

SKAMBINKITE DABAR:

🚌 Galimas transportas iš / Nuo netoli nuo:

Šią veiklą lengva įgyvendinti, jei apsistosite viename iš šių kurortų:

Po užsakymo gausite visą reikiamą informaciją, kad lengvai rastumėte susitikimo vietą ir (arba) paėmimo vietą.

SKAMBINKITE DABAR:

  Kontaktų ir užsakymo užklausos forma:

  Norite sužinoti daugiau apie užsakymo procesą? Peržiūrėkite: Kaip užsisakyti?

  Laukeliai, pažymėti *, yra privalomi

  Išsami informacija apie ekskursiją:

  Dalyviai:

  Kontaktinė informacija:

  Pageidaujamas mokėjimo būdas

  Komentarai:

  Duomenų apdorojimas: Duomenys nebus perduodami ar parduodami trečiosioms šalims. Mes nekenčiame šlamšto ir nesiųsime jums jokios reklamos. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 18 mėnesių. Naudodamiesi šia forma sutinkate, kad ši svetainė saugotų ir tvarkytų jūsų duomenis. Atsakingas asmuo: Atsakingas asmuo: Jan Daniel. Tikslas: gauti atsakymus apie užsakymo prašymą ir siūlomos veiklos pirkimą. Šiuo tikslu galime susisiekti su jumis whatsapp, el. paštu arba telefonu.

  SKAMBINKITE DABAR:

  Susijusi veikla: