COVID-19 Fleksible datoer:

Zmiana daty zarezerwowanej wycieczki do 7 dni przed rozpoczęciem wycieczki bez dodatkowych opłat.

Trekking La Gomery - 1035

Trekking La Gomery

🗺️ Plan podróży

Jeżeli wybierzesz Teneryfę jako miejsce swoich wakacji, prawdopodobnie słyszałeś/aś o sąsiedniej wyspie – La Gomera, która również należy do Wysp Kanaryjskich.
Tutaj proponujemy ci najbardziej aktywny i wymagający sposób na odkrycie tej pięknej wyspy, słynącej z natury i historii – abyś mógł/a wybrać się na wycieczkę trekkingową.

Wycieczka rozpocznie się wczesnym rankiem. Popłyniemy promem wypływającym z portu Los Cristianos. Po przybyciu do San Sebastián de la Gomera – stolicy, pojedziemy autobusem, który zabierze nas w góry.
Nasza wędrówka rozpocznie się w Parku Narodowym Garajonay, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park słynie z niewiarygodnego, subtropikalnego lasu laurolistnego. Miliony lat temu ten rodzaj lasu obejmował prawie całą południową Europę.
Będziesz miał wspaniałą okazję odkryć ten wyjątkowy skarb natury.

Przez cały czas wędrówki będzie Ci towarzyszył profesjonalny przewodnik, który opowie Ci o La Gomerze, jej ludziach, historii, florze i faunie. Będziemy wędrować po leśnych ścieżkach i dotrzemy do wiejskiej wioski kanaryjskiej, gdzie zrobimy przerwę na spróbowanie typowych kanaryjskich specjałów.

Po przerwie wsiądziemy do autobusu i wybierzemy się na wycieczkę po wyspie, aby odkryć nieco więcej, a po południu wrócimy do stolicy, aby popłynąć promem z powrotem na Teneryfę.

Proszę pamiętać, że aby dostać się na prom należy zabrać ze sobą paszport. Koszt promu jest już wliczony w cenę wycieczki.

Upewnij się również, że nosisz wygodne, wytrzymałe buty i zabierz ze sobą ciepłe ubrania.

Wycieczka zajmie nam około 2-3 godzin, więc prosimy o zabranie wystarczającej ilości wody pitnej (co najmniej 1,5 litra na osobę).
Podczas naszej wycieczki zatrzymamy się w restauracji kanaryjskiej, aby spróbować typowych potraw. Cena (ok. 10 euro) nie jest wliczona w cenę.

ZADZWOŃ TERAZ:

🏷️ Ceny

72,00€

na osobę dorosłą

36,00€

(0 -11 lat)

🚌 Transport Dostępny od / Zaczynając od / W pobliżu od:

Ta czynność jest łatwa do zrealizowania, jeśli zatrzymasz się w jednym z poniższych ośrodków wypoczynkowych:

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymają Państwo wszystkie niezbędne szczegóły, aby łatwo znaleźć miejsce spotkania / odbioru.

ZADZWOŃ TERAZ:

Kontakt i formularz wniosku o rezerwację:

Chcesz wiedzieć więcej o procesie rezerwacji? Sprawdź: Jak rezerwować?

Pola oznaczone * są wymagane

Szczegóły dotyczące wycieczki:

Uczestnicy:

Dane kontaktowe:

Preferowana metoda płatności

Komentarze:

Przetwarzanie danych: Dane nie będą przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim. Nienawidzimy spamu i nie będziemy wysyłać Ci żadnych reklam. Dane będą przechowywane maksymalnie przez 18 miesięcy. Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową. Osoba odpowiedzialna: Jan Daniel. Cel: Uzyskanie informacji o prośbie o rezerwację i zakupie oferowanej działalności. W tym celu możemy się z Tobą skontaktować za pomocą whatsapp, emaila lub telefonu.

ZADZWOŃ TERAZ:

Powiązane działania:

Summit to Teide z pomocą Cable Car. Mt. Teide jest najwyższym szczytem...

Z

65,00€

Ta wycieczka jest przeznaczona dla doświadczonych turystów. Całkowity czas...

Z

59,00€

WAŻNE: KANION MASKI JEST W TEJ CHWILI ZAMKNIĘTY Dolina Masca jest...

Z